Szavazás

Sunwell vagy Clans

Összes szavazó: 21

Szerző Téma: Sunwell vagy Clans  (Megtekintve 2898 alkalommal)

Nem elérhető inf

  • 366
    • Profil megtekintése
Sunwell vagy Clans
« Dátum: 2014. December 10. - 16:15:39 »
0
Sziasztok!
Valaki megtudná mondani hogy melyiktől lenne érdemesebb rendelni?
Sokan mondják a sunwell sokkal jobb mint a clans, pedig én nem látok sok különbséget köztük.
Na szóval, Sunwell vagy Clans?
A válaszokat előre is köszönöm.

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
Sunwell vagy Clans
« Válasz #1 Dátum: 2014. December 10. - 16:24:58 »
0
Sunwell mindenképp. Mind a két témában vannak szavazások a posztok fölött és jól látható hogy a Clans értékelései elég lehangoló.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Sunwell vagy Clans
« Válasz #2 Dátum: 2014. December 10. - 16:38:38 »
0

2 éves tapasztalatból...
[hs width=456]http://kephost.com/images/2014/12/10/xp.png[/hs]

Sunwell vagy Clans
« Válasz #3 Dátum: 2014. December 10. - 16:51:21 »
0
Clans
Nincs semmi problémám a sunwellel csak a legutóbbi időben elég laggos volt a szerverem náluk és a Clans-nál vagyok lassan 1 hónapja és nem volt übernagy laggra példa!
(Nem akarok vitát nyitni semmiféleképp!)

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Sunwell vagy Clans
« Válasz #4 Dátum: 2014. December 10. - 16:59:39 »
0
A fórumok arra valóak, hogy az emberek kérdezzenek, beszélgessenek, vitázzanak (össze ne keverjétek a veszekedéssel). Szóval erre bárki reagálhat, akár kisebb vitába keveredve. Vita vagy sem, én most reagálok rá: a sunwell-en nincs lagg, főleg az utóbbi időben. Tudom, mert több szerre járok náluk az utóbbi időben és sosem volt lagg. Egyszerűen a sunwell-en lévő beállításaid voltak hibásak. Míg a clans-os telepítésnél már jól állítottál be mindent, mások voltak a fájlok, így ott már nem laggolt. Biztos vagyok benne, ha mindent teljesen pontosan másoltál volna át, ott is ugyanúgy jelentkezett volna a lagg. Szóval csakis kizárólag a te telepítésednek volt köszönhető a lagg, nem a hosztnak. Egyébként a clans.hu-t azért sem ajánlom, mert a weboldal rendszerük ritka s*@r - tapasztalatból -, általában nem foglalkoznak a megrendelőkkel, gyakoriak a laggok, lassú minden rendszerük. A pénzre hajtanak, nem a minőségre. A sunwell is hajt a pénzre, elvégre egy vállalkozás, de megadják a módját minőségien - a lassú ügyfélszolgálat ellenére (amely nem lassabb a clansénál). Nem s*@rják le a megrendelőket és minőségi szolgáltatást nyújtanak, eléggé kedvező áron.

Sunwell vagy Clans
« Válasz #5 Dátum: 2014. December 10. - 17:02:17 »
0
sz :wag: r mindkettő :)
Talán, ha csak ez a két lehetőség állna fen, még mindig a sunwell-t választanám.. Clans régen jó volt, egyik legjobb, ma pedig az alja.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Sunwell vagy Clans
« Válasz #6 Dátum: 2014. December 10. - 17:04:39 »
0
Szerintem pont nem. A clans régen s*@r volt, a legalja, ma pedig s*@r és még annál is lejjebb van. A sunwell pedig nem s*@r, de nem is tökéletes. Viszont még mindig ez a legjobb választás. Teljesen megfelelő hoszt sosem lesz, így mindig a lehető legjobbat kell választani, ami ez.

Sunwell vagy Clans
« Válasz #7 Dátum: 2014. December 10. - 17:06:29 »
0
Idézetet írta: Dfoglalo date=1418227179\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51678\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
A fórumok arra valóak, hogy az emberek kérdezzenek, beszélgessenek, vitázzanak (össze ne keverjétek a veszekedéssel). Szóval erre bárki reagálhat, akár kisebb vitába keveredve. Vita vagy sem, én most reagálok rá: a sunwell-en nincs lagg, főleg az utóbbi időben. Tudom, mert több szerre járok náluk az utóbbi időben és sosem volt lagg. Egyszerűen a sunwell-en lévő beállításaid voltak hibásak. Míg a clans-os telepítésnél már jól állítottál be mindent, mások voltak a fájlok, így ott már nem laggolt. Biztos vagyok benne, ha mindent teljesen pontosan másoltál volna át, ott is ugyanúgy jelentkezett volna a lagg. Szóval csakis kizárólag a te telepítésednek volt köszönhető a lagg, nem a hosztnak. Egyébként a clans.hu-t azért sem ajánlom, mert a weboldal rendszerük ritka s*@r - tapasztalatból -, általában nem foglalkoznak a megrendelőkkel, gyakoriak a laggok, lassú minden rendszerük. A pénzre hajtanak, nem a minőségre. A sunwell is hajt a pénzre, elvégre egy vállalkozás, de megadják a módját minőségien - a lassú ügyfélszolgálat ellenére (amely nem lassabb a clansénál). Nem s*@rják le a megrendelőket és minőségi szolgáltatást nyújtanak, eléggé kedvező áron.
 
Semmit nem állítottam be máshogy mint a sunwellen.
Tény, hogy nem másoltam ki hanem újra beraktam lépésről lépésre a szerver dolgait de semmit nem állítottam máshogy. Amióta a Clans-nál vagyok nem volt panasz a játékosoktól se, hogy lagg volt a szerveren.

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
Sunwell vagy Clans
« Válasz #8 Dátum: 2014. December 10. - 17:21:44 »
0
Én a Sunwell-t ajánlom. Nekem már innen van a szerverem több mint egy éve és olyan nagy panaszom nem volt még eddig rá.

Nem elérhető Lofoli

  • 296
    • Profil megtekintése
Sunwell vagy Clans
« Válasz #9 Dátum: 2014. December 10. - 17:28:54 »
0
1.Szerintem nincs olyan h \"rossz\" Gamehost hiszen mindenkinek más hoszt a jó !!
2.Szerintem azért ne, hallgas ránk hiszen neked nem biztos hogy éppen az a host fog tetszeni és akkor (azokat szidod akik azt a hosztingott Írták)
--- [ Vélemény ] ---
Clans : Magyar ország legolcsóbb samp hostingja . De sajnos nem add semmi segítségett a serverhez.
Suwnell : Igaz hogy drágább mint a Clans de van hozzá Configos!
--- [ Vélemény ] ---
Szerintem : Ne hallgas Ránk :P (indok : Mert ez nem a mi dolgunk :P)

Sunwell vagy Clans
« Válasz #10 Dátum: 2014. December 10. - 17:41:17 »
0
1.Szerintem nincs olyan h \"rossz\" Gamehost hiszen mindenkinek más hoszt a jó !!
[/quote]
Azért azt nem lehetne mondani, ki az aki szeretne egy drága de lassan működőt? Szerintem mindenki egységesen jó szolgáltatást szeretne jó áron.. időtartammal..
 
Clans : Magyar ország legolcsóbb samp hostingja . De sajnos nem add semmi segítségett a serverhez.
[/quote]
Magyarországon van olcsóbb(mellesleg jobb) hoszt

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Sunwell vagy Clans
« Válasz #11 Dátum: 2014. December 10. - 17:47:08 »
0
Idézetet írta: ßence date=1418227589\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51678\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Semmit nem állítottam be máshogy mint a sunwellen.
Tény, hogy nem másoltam ki hanem újra beraktam lépésről lépésre a szerver dolgait de semmit nem állítottam máshogy.
 
Tehát rohadtul de bizony, máshogy ::|



[...]
 
[/quote]
Számodra komolyan mérvadó az, hogy vannak e konfigosaik? Ők csak azért vannak, hogy azok a 8-10 évesek, akik anyuci pénzén szervert bérelnek, megcsináltathassák velük a szerver beüzemelését. De akinek egy csepp esze is van, annak nincs szüksége konfigosokra, hogy átírja a cfg-ben a hostname vagy a gamemode sort például. Nagy tudás kell hozzá, marhára. Az általam leírt dolgokban (munkavégzés sebessége) pedig sosem volt szó konfigosokról, még csak nem is gondoltam rájuk.
Ne hallgasson ránk? Akkor kire hallgasson? Esetleg a Kolbásztöltő Kft. Hoszting tulajdonosára? Nem. Hanem a tapasztalt emberekre.
Rossz hoszting pedig igenis létezik. Kifejtettem, hogy miért rossz és pont. Így tehát ez a fogalom megállja a helyét.
 

 
Clans : Magyar ország legolcsóbb samp hostingja . De sajnos nem add semmi segítségett a serverhez.
[/quote]
Magyarországon van olcsóbb(mellesleg jobb) hoszt
 
[/quote]
.osan. Nem is kevés. A clans mára egy rettentő drága hosztinggá vált, bár a sunwell pár 100 forinttal talán drágább. Azonban az áraik változni fognak, sokkal modernebb webadmin és még több lehetőség érkezésével. Bár az a plusz pár száz forint szerintem megéri a minőséget.

Sunwell vagy Clans
« Válasz #12 Dátum: 2014. December 10. - 17:56:16 »
0
Május közepe óta vagyok a sunwell konfigos csapatába. Azóta a teszt és egyéb szervereken nem tapasztaltam semmilyen laggot.

Sunwell vagy Clans
« Válasz #13 Dátum: 2014. December 10. - 18:06:48 »
0
Sunwell szerintem jobb  :)

Nem elérhető inf

  • 366
    • Profil megtekintése
Sunwell vagy Clans
« Válasz #14 Dátum: 2014. December 10. - 18:13:39 »
0
Csak azért választanék ebből a kettő darab hosztingból mert ezek már elég régóta futnak.
Eddig is egy olyan hosztingnál voltam ahova kifizettem 5000Ft-ot és 1-2 hónap múlva csak úgy eltűnt a weboldaluk, facebook oldaluk és még azóta se hallottam róluk semmit.
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 10. - 18:17:31 írta InFIeL_HuN »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal