Szavazás

Értékeld a Hostingot tapasztalataid alapján!

Összes szavazó: 72

Szerző Téma: SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron  (Megtekintve 6055 alkalommal)

Nem elérhető ObiWan

  • 596
    • Profil megtekintése
SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Dátum: 2014. November 26. - 20:33:07 »
+1
Sziasztok!
Szeretnék bemutatni nektek egy nemrég nyílt hostingot, amire a SeeRPG hivatalos Facebook oldala által találtam rá.

Nyitás: 2014.10.07.


Weboldal:
www.szerverpc.hu
Facebook oldal: https://www.facebook.com/szerverpchu?fref=ts
Skype: szerverpc.hu
A hosting első ránézésre teljesen igényes, a weboldalon van online ügyfélszolgálat, amit természetesen ki is próbáltam. Szinte azonnal vissza is

írtak. Ezen kívül számos multiplayer szervert szolgáltatnak és VPS-t is lehet kapni.


A SanAndreas Multiplayer árak a következők:

\"width=500http://kepfeltoltes.hu/141126/szerverpc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
A hostingot 5*-ra értékelem.
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 26. - 22:04:05 írta ObiWan »

SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #1 Dátum: 2014. November 26. - 20:37:10 »
0
Előre nem mondanék semmit, majd élesben kiderül.

Nem elérhető ObiWan

  • 596
    • Profil megtekintése
SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #2 Dátum: 2014. November 27. - 14:24:34 »
0
Most akkor kérdezném, hogy ki az aki 1*-ra értékelte a hostot, és miért.. Mert gondolom indokolni is tudja ezt...
Szeretnék megkérni mindenkit, hogy csak úgy ne kattintgassunk már össze vissza mintha valami totó lenne...

SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #3 Dátum: 2014. November 27. - 14:30:23 »
0
ObiWan, tudsz róla mikor cserélik le ezt a borzalmas webadmint? Inkább putty-n meg SSH-n használok szervert, mint ezen....

Nem elérhető ObiWan

  • 596
    • Profil megtekintése
SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #4 Dátum: 2014. November 27. - 14:35:50 »
0
Idézetet írta: Gregor date=1417095023\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51525\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
ObiWan, tudsz róla mikor cserélik le ezt a borzalmas webadmint? Inkább putty-n meg SSH-n használok szervert, mint ezen....
 
Ez egy ideiglenes panel.. a célnak megfelel egyelőre..


De egyébként neked muszály mindíg mindenbe beleszólnod??? Tudtommal amúgy is \"konfigos\" vagy valamelyik hostingnál, akkor miért nem azzal foglalkozol??? U.i.: további ilyen jellegű hozzászólásra nem reagálok, a téma nem ezért lett nyitva.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #5 Dátum: 2014. November 27. - 14:52:32 »
0
[gmod]Gregor, az egy teljesen felesleges hozzászólás, hogy \"Előre nem mondanék semmit, majd élesben kiderül.\". Ha nem tudsz mit mondani, akkor inkább ne is szólj hozzá. Ha pedig pozitívan/negatívan szeretnéd értékelni, akkor hozz fel érveket, állításokat. Ugyanakkor ObiWan; nyugodtan beleszólhat a dologba. Ha nyitsz a hosztingnak egy témát, akkor elfogadod azt is, hogy bárki hozzászólhat a témához és leírhatja a véleményét a hosztingról. Akár negatívat is, de csak a megfelelő formában. A \"nem ezért lett megnyitva\" kijelentésedre reagálva pedig: lehet, hogy ez a téma egyszerűen hirdető jelleggel lett megnyitva, de ha a sampfórumon szeretnéd hirdetni, igenis vállald a negatív kritikát. Nem szeretném többet meglátni azt, hogy valaki nem elfogadható módon nyilvánít véleményt, illetve azt sem, hogy nem fogadja el a negatív kritikát, véleményt.[/gmod]

Nem elérhető ObiWan

  • 596
    • Profil megtekintése
SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #6 Dátum: 2014. November 27. - 14:55:13 »
0
Idézetet írta: Dfoglalo date=1417096352\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51525\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Gregor, az egy teljesen felesleges hozzászólás, hogy \"Előre nem mondanék semmit, majd élesben kiderül.\". Ha nem tudsz mit mondani, akkor inkább ne is szólj hozzá. Ha pedig pozitívan/negatívan szeretnéd értékelni, akkor hozz fel érveket, állításokat. Ugyanakkor ObiWan; nyugodtan beleszólhat a dologba. Ha nyitsz a hosztingnak egy témát, akkor elfogadod azt is, hogy bárki hozzászólhat a témához és leírhatja a véleményét a hosztingról. Akár negatívat is, de csak a megfelelő formában. A \"nem ezért lett megnyitva\" kijelentésedre reagálva pedig: lehet, hogy ez a téma egyszerűen hirdető jelleggel lett megnyitva, de ha a sampfórumon szeretnéd hirdetni, igenis vállald a negatív kritikát. Nem szeretném többet meglátni azt, hogy valaki nem elfogadható módon nyilvánít véleményt, illetve azt sem, hogy nem fogadja el a negatív kritikát, véleményt.
 
Én teljes mértékben elfogadok minenféle kritikát..
A \"nem ezért lett megnyitva\" rész pedig csakis kedves Gregor barátunknak szól, mivel ismerem jól... és tudom hogy szeret mindenhez hozzászólni, akkor is,
ha semmi értelme..
Engem ez zavar..

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #7 Dátum: 2014. November 27. - 15:06:26 »
0
[gmod]Azt a hozzászólást idézted be, amelyen Gregor a szerinte nem túl szép webadminról ír. Tehát egy negatív véleményről mondtad, hogy nem reagálsz majd az ilyen jellegű hozzászólásokra, illetve nem az ilyenek miatt jött létre a téma. Tehát a szemlélő számára a hozzászólásodból az jön le, amit leírtam. De ettől most szakadjunk el és nézzük meg az új állításodat; miszerint nem szeretnéd, hogy egy bizonyos felhasználó leírhassa a véleményét a témában, persze csak megfelelő formában. Ez nagyon nem helyes, ő is fórumozó, szabadon véleményt nyilváníthat. Ahhoz szól hozzá, amihez szeretne. Amennyiben ez a bizonyos téma pedig konkrétan ez a téma, akkor ehhez a témához fog hozzászólni. Abban igazad van, hogy nem megfelelő módon szólt hozzá (első alkalommal teljesen feleslegesen, második alkalommal talán kicsit túl durván), ezt szóvá is tettem az előző hozzászólásomban; ilyet valóban nem szabad csinálni.[/gmod]

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #8 Dátum: 2015. Január 05. - 13:03:58 »
+1
Miért lehet a hostingon 1 csillagos értékelés? :o

SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #9 Dátum: 2015. Január 15. - 16:13:44 »
0
Helló,
Kitudja, hogy miért szavazhattak 1 csillaggal. Biztos újnak látják és egyből ítélkeznek.

SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #10 Dátum: 2015. Január 15. - 17:19:11 »
0
Igényes? Amikor szó nélkül Bezárták a whalehostot és így egy csomó embernek eltünt a kreditje? És csak úgy kaphatom vissza azt amiért már fizettem hogy megint fizettem? Szánalmas, bár mit is lehetne Zedtől Mr. Budapest Life-tól várni..

SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #11 Dátum: 2015. Január 24. - 10:29:55 »
+1
Egy igazi kártevő konfigos voltál 2 héten keresztül. Ahelyett hogy segítettél volna ügyfeleimnek, helyette törölted folyamatosan az FTP-n lévő fájlokat. Továbbá kedves Bilinszki Dávid \"dynamic\" megtettük a feljelentést Debrecen,városi rendőrkapitányságon 2015.01.22-én. Információs rendszer és adatok elleni bűncselekmény lesz a vádpont. A whale \"szolgáltató\" Poszkoli János \"ZED\" nevezetű személy tulajdonában áll. Ezzel te is tisztában vagy. Nem tudom hogy jön ide a szerverpc.. Remélem, hogy mielőbb kiadják a megkeresést ellened.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 24. - 10:31:56 írta szerverpc »

SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #12 Dátum: 2015. Január 24. - 10:47:22 »
0
Nekem nagyon bejön a host.

SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #13 Dátum: 2015. Január 24. - 10:50:51 »
0
Köszönjük, igyekszünk fejlődni, de nehéz lépést tartani mert mindig belebotlunk olyan emberekbe akik szeretnek kártékonykodni.

SzerverPC | Minőségi szolgáltatások olcsó áron
« Válasz #14 Dátum: 2015. Január 24. - 10:58:01 »
0
Idézetet írta: szerverpc date=1422091795\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51525\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Egy igazi kártevő konfigos voltál 2 héten keresztül. Ahelyett hogy segítettél volna ügyfeleimnek, helyette törölted folyamatosan az FTP-n lévő fájlokat. Továbbá kedves Bilinszki Dávid \"dynamic\" megtettük a feljelentést Debrecen,városi rendőrkapitányságon 2015.01.22-én. Információs rendszer és adatok elleni bűncselekmény lesz a vádpont. A whale \"szolgáltató\" Poszkoli János \"ZED\" nevezetű személy tulajdonában áll. Ezzel te is tisztában vagy. Nem tudom hogy jön ide a szerverpc.. Remélem, hogy mielőbb kiadják a megkeresést ellened.
 
Mivan? Xddd egy ki**szott vásárló voltam..
Zed átnevezte a Whalehoetot Shadowhostra, aztán a Shadowhostból lett szerverpc.. Ne próbáld elsumákolni kérlek.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal