Szerző Téma: Vice City Roleplay ~ Fejlesztési Sorozat 1.  (Megtekintve 1938 alkalommal)

Vice City Roleplay ~ Fejlesztési Sorozat 1.
« Dátum: 2014. November 23. - 20:51:07 »
0
A VCMP Hungary Roleplay Első Fejlesztési videója a Login/Regisztráció rendszer,illetve a chat rendszer:
 

« Utoljára szerkesztve: 2014. November 23. - 20:53:27 írta Chrispapa »

Vice City Roleplay ~ Fejlesztési Sorozat 1.
« Válasz #1 Dátum: 2014. November 23. - 20:57:32 »
0
Telefonon nem sokat láttok... de remélem DM szerver lesz!

Vice City Roleplay ~ Fejlesztési Sorozat 1.
« Válasz #2 Dátum: 2014. November 23. - 20:59:11 »
0
Idézetet írta: Gregor date=1416772652\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51493\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Telefonon nem sokat láttok... de remélem DM szerver lesz!
 
Ezt,hogy érted?Roleplay lesz.

Vice City Roleplay ~ Fejlesztési Sorozat 1.
« Válasz #3 Dátum: 2014. November 24. - 11:43:51 »
0
Idézetet írta: Chrispapa date=1416772751\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51493\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Telefonon nem sokat láttok... de remélem DM szerver lesz!
 
Ezt,hogy érted?Roleplay lesz.
 
[/quote]
El lehet játszani a szerepet... de viszont az a baj ezzel, hogy VC:MP-n nem teljesen van helye az RP-nek, inkább DM szerverek a megfelelője a VC:MP-nek. Tehát, persze most meg néztem gépen így jobban látom a videót, és elég szépen haladtok. És az engem elégé zavar, hogy skin választó ott van, ami egy RolePlay szerverben nem szokott lenni. Persze ha olyan jó segítséged van, és van rá jelenleg a VC-MPben lehetőség(funkció), hogy azt eltüntesd akkor már változtatna az egészen a dolog!

Vice City Roleplay ~ Fejlesztési Sorozat 1.
« Válasz #4 Dátum: 2014. November 24. - 14:44:51 »
0
Idézetet írta: Gregor date=1416825831\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51493\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

Telefonon nem sokat láttok... de remélem DM szerver lesz!
 
Ezt,hogy érted?Roleplay lesz.
 
[/quote]
El lehet játszani a szerepet... de viszont az a baj ezzel, hogy VC:MP-n nem teljesen van helye az RP-nek, inkább DM szerverek a megfelelője a VC:MP-nek. Tehát, persze most meg néztem gépen így jobban látom a videót, és elég szépen haladtok. És az engem elégé zavar, hogy skin választó ott van, ami egy RolePlay szerverben nem szokott lenni. Persze ha olyan jó segítséged van, és van rá jelenleg a VC-MPben lehetőség(funkció), hogy azt eltüntesd akkor már változtatna az egészen a dolog!
 
[/quote]
Nincs skinválasztó.Ez csak a karaktered mutatja.Nem tudsz másikat választani.Boltba lehet másik skint venni.

Vice City Roleplay ~ Fejlesztési Sorozat 1.
« Válasz #5 Dátum: 2014. November 24. - 14:49:36 »
0
Így már máshogy érthető, csak ezt a videóban nem volt a nézőnek látható.

Nem elérhető P3ti

  • 321
    • Profil megtekintése
Vice City Roleplay ~ Fejlesztési Sorozat 1.
« Válasz #6 Dátum: 2014. November 26. - 00:39:13 »
+3
Nem tudom, tudsz-e róla, hogy hamarosan jön a VC:MP 0.4 (public test fázisban van jelenleg) amit tudtommal teljesen újraírtak és a szerveren Squirrel lesz PAWN helyett.
Szóval túl sok értelme nem volt ezt elkezdeni 0.3z R2-re.
http://vc-mp.org/
http://wiki.vc-mp.org/wiki/Scripting_Resources

Vice City Roleplay ~ Fejlesztési Sorozat 1.
« Válasz #7 Dátum: 2014. November 26. - 07:22:27 »
0
Igen tudtam.Szted miért nem arra csináltuk?Mert nem adták ki a véglegest.
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 26. - 07:27:48 írta Chrispapa »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal