Szerző Téma: TheDRIFTCREW @ Facebook Group  (Megtekintve 2661 alkalommal)

Nem elérhető ObiWan

  • 596
    • Profil megtekintése
TheDRIFTCREW @ Facebook Group
« Dátum: 2014. November 02. - 21:18:35 »
+1
Sziasztok!
Igazából nem is egy klánt, hanem egy közösséget szeretnék nektek bemutatni és invitálni minél több embert.
Lehet sokan előítéletesek velem a múlt miatt, - gondolok itt a tokyo drift clan szerveres dologra és sok másra - amit meg is értek.
De azóta eltelt már 2 év, és nemrég visszaolvasva a régebbi dolgokat kész szánalom volt az egész...
Tényleg teljesen hülyeség volt amit csináltam.. nem tudtam driftelni.. a szervernek sem volt köze a drifthez.. sőt semmihez sem..
Driftelni most sem tudok, ezért sem erőltetem a \"klánosdit\" már régóta...
Szóval a közösségről:
A TheDRIFTCREW egy nagy közösség, melynek tagjai a SanAndreas Multiplayeren belüli drift kedvelői.
Legjobban a Facebookon vagyunk aktívak, ahol van egy zárt csoportunk. Jelenleg 202 taggal büszkélkedünk.
A csoportban szó esik sokmindenről ami drift, sokszor nem csak a SaMp-al kapcsolatban hanem a valóéletbeli dolgokról is.
Youtube videók, képek, személyes élmények megosztására van lehetőség.
Aki segítségre szorul azt sem vetjük meg a csoportban. Problémák nemszoktak lenni köztünk, nincs elítélve az, aki nem tud driftelni,
és nem arcoskodnak azok sem akik tudnak.
Saját szerverünk is van, ami már igazi drift szerver lett azóta...
IP: 178.248.200.34:7818
A facebook csoportunk linkje: https://www.facebook.com/groups/149857575223422/
Ahhoz hogy a közösség tagja légy, nemfeltétlen szükséges játszanod a szerveren, vagy egyáltalán a GTA-val.
Elég ha szereted a driftet :)
Hát ennyi lenne a leírás, remélem elég lesz és nem sértettem meg vele semmiféle szabályzatot.
Üdvözlettel, ObiWan!
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 02. - 21:20:26 írta ObiWan »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal