Szerző Téma: Megjelenik újra Xbox 360-ra  (Megtekintve 2704 alkalommal)

Megjelenik újra Xbox 360-ra
« Dátum: 2014. Október 24. - 16:04:57 »
0
A GTA: San Andreas jövő héten újra megjelenik Xbox 360-ra, 720p felbontásban, nagyobb látótávolsággal és achievementekkel.
   
  • A Rockstar Games megerősítette, hogy Xbox 360-ra újra megjelenik a GTA: San Andreas

  • A felújított változat 720p felbontásban fut majd

  • A felújított változat 720p felbontásban fut majd

  • Nagyobb lesz a látótávolság

  • És kapunk achievementeket is

  • Megjelenés: 2014. október 26.


   
Szerdán szereztünk tudomást arról, hogy a GTA: San Andreas újra megjelenhet Xbox 360-ra, miután előkerültek a játék achievementjei. Akkor azt tippeltük, hogy mivel elég hitelesnek tűnik az információ, s közel van a megjelenés 10. évfordulója, hamarosan jönni fog egy bejelentés, ez a megerősítés pedig ma meg is érkezett.
A bejelentést a Rockstar Games GY.I.K. szekciójában kaptuk meg, ahol az egyik kérdés azt firtatta, hogy mikor lesz újra elérhető letölthető formában a GTA: San Andreas, miután nemrégiben eltűnt a Xbox LIVE katalógusából. A csapat erre azt felelte, hogy október 26-án, tehát pont a 10. születésnapon újra kapható lesz Xbox 360-ra a játék, méghozzá 720p felbontásban, nagyobb látótávolsággal, továbbá a már látott achievementekkel.
A csapat leszögezte, hogy a Games on Demand verzió nem kompatibilis a Xbox Originals kiadással, tehát a mentésfájlokat nem hordozhatjuk át, valamint akik megvették az eredetit, azoknak újra ki kell nyitniuk a pénztárcájukat a csinosított kiadásért, ugyanakkor továbbra is hozzáférnek a régihez, s bármikor letölthetik azt.
Arról egyelőre nem érkezett hír, hogy a játék más platformokra is megjelenik-e, így egyelőre Xbox 360-exkluzív ez a verzió.
[/quote]

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
Megjelenik újra Xbox 360-ra
« Válasz #1 Dátum: 2014. Október 24. - 16:16:50 »
0
Achievementek miatt legalább megéri még egyszer játszani vele.

Megjelenik újra Xbox 360-ra
« Válasz #2 Dátum: 2014. Október 24. - 16:17:56 »
0
Idézetet írta: divkn date=1414160210\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51126\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Achievementek miatt legalább megéri még egyszer játszani vele.
 
Jó magam is így vagyok vele.

Nem elérhető Geno

  • 209
    • Profil megtekintése
Megjelenik újra Xbox 360-ra
« Válasz #3 Dátum: 2014. Október 24. - 20:10:34 »
0
OFF: tippeltem helyett elöször trippeltemet olvastam. :D

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Megjelenik újra Xbox 360-ra
« Válasz #4 Dátum: 2014. Október 24. - 20:39:28 »
+1
Nagyon nem tudok dönteni.. mivel OS X -re nincs SA-MP verzió.. ( Nem nagyon tartozik ide de akkor is, macre is kéne csinálják )! Ez klassz hír :)

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
Megjelenik újra Xbox 360-ra
« Válasz #5 Dátum: 2014. Október 25. - 00:42:52 »
0
Volt már olyan GTA sorozat melyet OS X-re is kiadtak volna? Egyébként is nekem úgy tűnik hogy nem játékra kifejlesztett \"platform\", ha nevezhetem így. Gondolom csak van egy emulátor, melyek átfordítják a Win32-es programokat.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Megjelenik újra Xbox 360-ra
« Válasz #6 Dátum: 2014. Október 25. - 07:03:18 »
0
Idézetet írta: divkn date=1414190572\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51126\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Volt már olyan GTA sorozat melyet OS X-re is kiadtak volna?
 
Ez a probléma, hogy nincs és szerintem nem is lesz a közel jövőben mivel leszarják a játékot. Reménykedtem benne, hogy lehet kifogják adni OS X -re.. de eddig még SA:MP nem találtam rá és nincs is.. nem is lesz.  :)

Nem elérhető rowel

  • 599
    • Profil megtekintése
Megjelenik újra Xbox 360-ra
« Válasz #7 Dátum: 2014. Október 25. - 08:53:13 »
0
Akkor újra kijátszom, az fix.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal