Szerző Téma: SLHosting.eu  (Megtekintve 2268 alkalommal)

SLHosting.eu
« Dátum: 2014. Október 07. - 17:14:51 »
0
\"sitelogo.png\"
 

SLHosting
 
Sziasztok!
RENDELD MEG MOST SAJÁT SZERVERED!
Szerver már 17 Ft / Slot-tól
30 Slots 500 Ft/Hó
50 Slots 800 Ft/Hó
100 Slots 1 250 Ft/Hó
200 Slots 2 100 Ft/Hó
500 Slots 4 300 Ft/Hó
800 Slots 6 800 Ft/Hó
Webadmin Control Panel
 Fejlett webadmin, amivel könnyen kezelheti szerverét egy webes felületrõl. (Indítás, Leállítás, Újraindítás, Gyorsletöltés, Eredeti/ Tört, Frissítés, Biztonsági mentés, Idõzítõ, Újratelepítés, Módok, Kiegészítõk, Beállítások, stb.) FTP illetve webadmin jelszó könnyedén módosítható.
FTP Elérés / Ajándék
 FTP elérés a mapoknak és a kiegészítoknek (3 GB tárhely, kérésre bovítheto). TS3 vagy Ventrilo szoba. Szerver konfiguráció illetve szóbeli segítségnyújtás. Sub Domain, mysql adatbázissal.
24/7 Support
 Ügyfélszolgálatunk naprakész! Készséggel segítünk mindennemû probléma megoldásában és választ adunk minden Önáltal feltett kérdésre.
Internetelérés
 Laggmentes környezet! (100/100mbit internetkapcsolat minden szervergépen!)
Professzionális VPS-ek DDoS mentes hálózattal!
Weboldal: http://slhosting.eu/index.php
Facebook: https://www.facebook.com/slhosting.eu?fref=ts
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 11. - 07:48:13 írta Andriis »

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
SLHosting.eu
« Válasz #1 Dátum: 2014. Október 07. - 17:37:06 »
0
Ez nagyon hoszting :D Néhány évvel ezelõtt egy felnõtt ismerõsöm még Metin2 szervert bérelt kisebb pénzkeresési céllal. Szánt is rá pénzt, nem is kis összeget. Az akkori egyik legjobb elérhetõ csomagot választotta, 10 és 20 ezer forint között. A pontos árra már nem emlékszem. A szerzõdési feltételeket megszegték. Ha jól tudom, tett feljelentést, de nem tudom, hogy mi lett a vége. Az ügyintézés kb. 1-1,5 hetes üzenetváltásokkal zajlott, gondok voltak a bérelt tárhely elérésével is. Sajnos csak ennyit tudok, többet nem, na meg már rég volt. Bár ez nem SAMP szerverekre vonatkozott. Igaz, a felsorolt problémák mind felléphetnek SAMP szerver esetében is. Nem tudom, még az a csapat és tulajdonos van e, mint régen, ha nem, ez nem rájuk vonatkozik. De valószínûleg még õk vannak, miért is adná át valaki a vállalkozását (oké, pénzért, de amúgy értitek...). Nem tudom, mi ma a helyzet náluk, de ezt kötelességemnek éreztem leírni, még ha nem is SAMP szerver esetérõl, nem is a mostani idõszakról és nem is kis, SAMP-os pénzösszegekrõl beszélünk. Szóval senkinek sem ajánlom ezek alapján.

SLHosting.eu
« Válasz #2 Dátum: 2014. Október 07. - 17:49:01 »
0
Én sem ismerem, de mint írtad ez régen volt.
Majd kipróbálom egyszer talán :D
Aki esetleg tesztelte az írjon majd, hogy milyen.

Nem elérhető sz18k

SLHosting.eu
« Válasz #3 Dátum: 2014. Október 07. - 20:13:38 »
0
De azért hozzánk járnak hirdetni...
\"8e31e1c8bc.png\"
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 07. - 20:16:21 írta sz18k »

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
SLHosting.eu
« Válasz #4 Dátum: 2014. Október 07. - 20:15:07 »
0
Úgy látszik azóta sem változott semmi.

SLHosting.eu
« Válasz #5 Dátum: 2014. Október 07. - 20:38:32 »
0
Megnéztem az illetõt, és szerintem a hoszthoz csak annyi köze van, hogy játszik egy szerverén, vagy azt hiszi, ha hírdeti kap érte valamit.
Ha a host-nál lenne, nem osztaná meg a Lynx post-jait (mert megosztott egyet).

SLHosting.eu
« Válasz #6 Dátum: 2014. Október 07. - 20:47:16 »
0
Khmm.
Azért, mert nem vettem észre az elsõ oldalon, még nem kell obszcén szóval illetni.  Meg az a téma 2012-es. Na mindegy nem ez a lényeg.
VALAMINT majd megnyitja egy moderátor/globmod, ha észreveszi.
sry

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
SLHosting.eu
« Válasz #7 Dátum: 2014. Október 07. - 23:39:43 »
0
[mod]Pedró, +30% figyelmeztetés kiosztva más személyére irányuló trágár megnyilvánulásod miatt.[/mod]

SLHosting.eu
« Válasz #8 Dátum: 2015. Március 05. - 21:08:50 »
+2
Tudom, hogy a téma jelenleg inaktív, de azért ezt a tájékoztatót el juttatom ide is.
 
Kedves Ügyfelek!
Az elmúlt napokban, hálózati karbantartást végeztek, a szerverteremben. Sajnos egy újfajta támadási módszer (DDOS) kapott napvilágot, amit ismételten meg kell(et) oldani. Tegnap este azt a tájékoztatást kaptuk, hogy 99%-os valószínűséggel, sikerült megoldaniuk az esetleges laggokat, egy új tűzfalszabály bevezetésével. A hálózati monitorozás továbbra is tart, és azt az ígéretet kaptuk, hogy további finomhangolásokat is eszközölnek majd, a tökéletes hálózati kapcsolat szolgáltatásának érdekében.
Üdvözlettel, SL-Hosting Team
[/quote]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal