Szerző Téma: Whale Host vélemény  (Megtekintve 3107 alkalommal)

Whale Host vélemény
« Dátum: 2014. Szeptember 07. - 19:34:19 »
0
Sziasztok.
Most nem azért hogy kritikáljam a hosztot...de szerintem nem ér az egész 1 fillért se!
Hogy miért?
Azért mert én rendeltem Counter Strike 1.6 szervert töllük és 2 játékossal ki is fagyott.  :thumbsdown: 
Aztán kértem a segitségüket a weboldalukon, de mióta az eszemet tudom azóta \"Senki nem elérhetõ\" .
Szóval bocsi hogy ezt mondom de vagy nyújtatok rendes játékszervert vagy inkább hadjátok abba az emberek átb***ását!

Whale Host vélemény
« Válasz #1 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 19:43:23 »
0
:thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
Én rendeltem tõlük már szervereket, semmi probléma nem volt.
Miért nem rendelted meg újra? Semmi sem lehet tökéletes.
Egyébként miért nem használod az elérhetõségeiket?? Pont ilyen helyzetekre találták ki. Nálad csak a live chat létezik?


Szerintem ezzel a témával egy nagy háborút indítottál :D

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
Whale Host vélemény
« Válasz #2 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 19:46:11 »
0
Üdvözöllek.
Említenél egy olyan problémát kiváltó okot a hosting részérõl, ami abban nyilvánul meg, hogy egy alap Linux operációs rendszerén egy alap Counter Strike Source szerverfájl kifagy két játékossal? Tehát tudnál nekem ilyet mondani, ami a mi hibánkból okozza azt, hogy két játékossal fagy ki? Vagy esetleg egy rossz plugin, rossz konfiguráció, rossz beállítás, vagy bármi, a megrendelõ által módosított bármilyen fájl, szöveg, beállítás okozza?
Köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 07. - 20:05:19 írta Szilard00 »

Whale Host vélemény
« Válasz #3 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 19:48:21 »
0
Na ha már fizettem érte akkor legyél szives és csináld meg hogy ne fagyon ki!
Én mondtam nem akarok problémát de ha már valamiért fizet az ember akkor legyen is jó az amit vesz vagy rendel..

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
Whale Host vélemény
« Válasz #4 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 20:02:13 »
0
BlackJack\" post=\"513850\" timestamp=\"1410112101\"]
Na ha már fizettem érte akkor legyél szives és csináld meg hogy ne fagyon ki!
Én mondtam nem akarok problémát de ha már valamiért fizet az ember akkor legyen is jó az amit vesz vagy rendel..
 
[/quote]
Tájékoztatnálak, hogy egyik játékszerver szolgáltató sem vállal felelõsséget a bérlõ által felrakott, módosított dolgok hibamentességéért. Mi egy alap Counter Strike Source szerverfájlt raktunk fel, te sem tudtál olyan hibát mondani, ami a hosting részérõl okozna kifagyást. Javaslom, hogy nézd meg a logot.
Mondok egy példát: van egy magát PAWN scripternek mondó emberke, ír egy módot, ami mindig kifagy, amikor felmegy valaki. Ilyen esetekben néhányan azt várják el tõlünk, hogy mi oldjuk meg a problémát.
Szerinted most nekem kellene írnom a szervergépünk szolgáltatójának, hogy (tõled idézek) „át**sztak”, és én ezért fizettem?
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 07. - 20:03:59 írta Szilard00 »

Whale Host vélemény
« Válasz #5 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 20:04:36 »
+1
Én teszteltem a játékszerverek közül 3-2 db-ot. Semmi probléma sem volt vele. Black, elsõnek is nézd meg, hogy van-e olyan plugin jelen a szerveren ami a kifagyáshoz is vezethet!

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
Whale Host vélemény
« Válasz #6 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 20:05:35 »
+10
Végülis a probléma megoldásán dolgozni idõfecsérlés, igaz? Inkább hátradõlünk, és leszidunk egy hostingot. Ez egyszerûbb. A nyálverés.

Csak gratulálni tudok neked. Ha már problémát, vagy véleményt írsz, akkor azt normális hangnemben kellene megírni, nem pedig az asztalra csapva.

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
Whale Host vélemény
« Válasz #7 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 20:06:20 »
0
Idézetet írta: citromhun date=1410113076\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"50543\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Én teszteltem a játékszerverek közül 3-2 db-ot. Semmi probléma sem volt vele. Black, elsõnek is nézd meg, hogy van-e olyan plugin jelen a szerveren ami a kifagyáshoz is vezethet!
 
Az pedig a másik, hogy amennyiben bebizonyosodik, hogy tényleg a mi hibánkból nem volt jó valami, sokszor még ingyenes szervernél is, fizetõs szervereknél pedig minden esetben kárpótlást írunk jóvá.
Közben idéznék a clans.hu által korábban megírt leírásból, ami engem nagyon megfogott:
 

Szerver rendelés után mindig mûködõ szervert kapsz tõlünk, ha idõközben “magától” nem indul el, az azért van, mert valamit elállítottál. Ha ezt elfelejted, nem jut eszedbe, hogy mivel rontottad el, bármikor újra tudod telepíteni, amivel szintén mûködõ szervert kapsz.
 
[/quote]
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 07. - 20:11:35 írta Szilard00 »

Whale Host vélemény
« Válasz #8 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 20:10:19 »
0
Idézetet írta: ScreaM date=1410113135\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"50543\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
egy hostingot.
Nem is egy akármilyen hosting...

Whale Host vélemény
« Válasz #9 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 21:26:07 »
0
Ez most olyan mint a Sunwell. Ha valami probléma van a szerverrel, és túl, nem is túl ha nem borzalmasan lusták meg nézni mi a hiba a szerverükkel. Szerencsétlen szolgáltató avagy konfigurátor, meg napi 50-60 kérvényt kap ilyen szarokkal, és jobbik esetben semmilyen köszönetet nem kap, rosszabbik esetben pedig egy kibaszott nagy leszidást kapsz mind ezért.
 
Kurva anyadert nem konfigolsz sunwellnél te senkiházi kutyageci.... ilyenekbõl hogy lehet konfigos???........................[/quote]

Whale Host vélemény
« Válasz #10 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 21:32:34 »
0
Na igen de a szerver kifagyott akk is mikor letre hoztam ... szoval ti kene utana nezetek mivel nm altalam lett feltoltve

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
Whale Host vélemény
« Válasz #11 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 21:35:37 »
0
Már bocsánat, de én a helyedben inkább felvenném a tulajdonossal a kapcsolatot akár a weboldalon, akár máshol. Pofátlan dolog szerintem ez miatt egy másik fórumon, nyílvánosan az egyéni problémád miatt a Hostingot leminõsíteni.

Whale Host vélemény
« Válasz #12 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 21:37:05 »
0
Most akkor mikor fagyott ki a szerver? Mikor 2 játékos volt fent, vagy mikor még el sem volt indítva? (Nem értem mert annyira rosszul fogalmaztad meg, hogy alig értem meg amit szeretnél mondani.)
UI.: BackUP, már a tulajdonos hozzászólta témához.

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
Whale Host vélemény
« Válasz #13 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 21:38:42 »
0
Tisztában vagyok vele, hogy így is elért a célponthoz az üzenet, de attól még pofátlanság itt osztani az észt, mivel ez egy egyéni probléma lesz.

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
Whale Host vélemény
« Válasz #14 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 21:39:49 »
0
BlackJack\" post=\"513874\" timestamp=\"1410118354\"]
Na igen de a szerver kifagyott akk is mikor letre hoztam ... szoval ti kene utana nezetek mivel nm altalam lett feltoltve
 
[/quote]
Kérlek, hogy az ide kattintva elérhetõ oldalon leírtak alapján vedd fel a kapcsolatot valakivel valamilyen formában, amennyiben segítségre van szükséged. Továbbá, javasolnám, hogy a logot nézd meg.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal