Szerző Téma: LsV|Los Santos Vagos  (Megtekintve 6917 alkalommal)

LsV|Los Santos Vagos
« Dátum: 2014. Június 16. - 19:49:08 »
0
Üdvözlök minden kedves kis olvasót!
 

Most az LsV klánt szeretném nektek bemutatni
 
Teljes név:Los Santos Vagos
Röviditett név: LsV
 
A klánunk 2013-ban alakult cheese dENIZ és Cana által.
 

Nem is húzom tovább az idõt, bemutatom a klántörténetünket!
 


Los Santos Vagos
2013
Mindez 2013 Június 13.-án kezdõdött amikor cheese, dENIZ és Cana kezdte el le tenni az alapokat. Sokat gyakoztunk együtt így 3-an M4 és Sawn-Off-ba is és egyre jobbak lettünk TG-ken is ezért jó ötletnek tartottuk, hogy csináljunk egy klánt. Miután megalapítottuk a klánt az az követõ 3. napon már 3 gyõztes warral gazdagodtunk és ez így folytatodott tovább. A klán sok viharos idõn ment keresztül ezért 2 hónap után inaktívá nyilvánítottuk. Ezután pont egy évre az alapítás napján 2014-be ismét megalapítottuk a klánt. Elég sz*r volt úgyan is a régi weboldal elment, de úgy, hogy a rajta lévõ adatokat se tudtuk lementeni így minden még a warok is elvesztek. 2013-as évet 2 hónap alatt mindössze 46 gyõztes és 9 vesztes warral fejeztük be!
A klán taglistája 2013-ban:
dENIZ - Klán Alapító
Cana - Klán Alapító
cheese - Klán Alapító
2014
Mostanra 3 vesztes, 3 gyõztes warral büszkélkedhetünk. Elég hamar törtünk a csúcsra úgyan is a tavalyi bandával az annó legerõsebb M4 csapatot levertük akik a DBK-ban voltak. Idén pedig az SwK-t pár pont híján vertük meg majdnem 70-82-es eredménnyel az õ javukra akik ismételten a legjobb m4 csapat jelenleg. Senki nem mondhatja, hogy nem állunk ki a nagy klánok ellen, feladás nélkül küzdünk a legjobb eredményért ha gyõzünk, ha vesztünk! Mi nem kitünni akarunk ezzekkel az eredményekkel csak leírtam, hogy tudják a mostaniak és tudják a jövõbeli tagok mit vittünk végbe. A klán jelenlegi csapata inkább M4-es emberekbõl áll és cheese-t meg Canát is elvesztettük ez idõk alatt sajnos. Reméljük minél tovább részesei leszünk a klának és erõsebbnél erõsebb emberekkel dolgozhattunk majd!
A klán jelenlegi taglistája:
dENIZ - Klán Alapító
bEAN - Vezetõsségi
dEEll - Tag
 
 
Ezekkel a fegyverekkel warozunk: M4, sawn
weboldal: http://lsv-team.host56.com/news.php
Cw/Tg server: 37.59.28.180:15749
 
Remélem mindent leírtam, ami kell
 

Na de most folytassuk a TGF-el
 

Feltételek
 

Minimum 14 évesnek kell lenned!
 

Jól tudj m4-ezni/sawnozni
 

Ne legyél hülye
 

És a legfontosabb: Tiszteld a klántársadat!
 
Ha be akarsz jutni m4-el: bEANT el kell verned 15-ös tgf-en
Ha be akarsz jutni sawnal: dENIZ-el mész egy 10-es tgf-et és vagy elvered õt vagy a minimum 10-9
 
Jelenlegi tagok száma: 3
 

Skype:
 

szabo.mate066
 

kockaa74
 

Utoljára frissítve: 2014.06.18.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 18. - 13:54:53 írta folnoraa »

Nem elérhető Blowy

  • 194
    • Profil megtekintése
LsV|Los Santos Vagos
« Válasz #1 Dátum: 2014. Június 16. - 21:12:06 »
0
Sok sikert a továbbiakban!  :)

LsV|Los Santos Vagos
« Válasz #2 Dátum: 2014. Június 16. - 21:21:33 »
0
Idézetet írta: Blowy date=1402945926\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"48798\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Sok sikert a továbbiakban!  :)
 
Köszönjük szépen!

LsV|Los Santos Vagos
« Válasz #3 Dátum: 2014. Június 19. - 00:35:52 »
0
Hanyagolható.rakás 12 éves.
felmentem TGF-elni.Elkezdett as rác babrálni a pontokkal...
10 HP-val kellett TGF-elnem,hogy mindketten 1 lövés legyünk a másiknak.
\"GFRP\" alapú SK-t használnak,ugye elmozdulsz és már lõheted is.Beállt egy pozícióba és vagy 3x úgy lõtt agyon hogy csak 1 centit mozdultam el.Továbbá jött a szakszerû sz*rjaival hogy valami törpe skint állítsak be mert azzal lehet CAMPELNI DM-be.Mikor megvan adva alap DM/TDM szabályokba,mint it SA:MP-ba normális szerveren,mint COD/BF-be hogy tilos...Továbbá tilos bug kihasználások a fair DEATH MATCH érdekében.
Aztán szóltam 2 értelmes szót és kidobtak a beszélgetésbõl.Ráadásul  folnoraa volt felháborodva hogy fogalmam sincs az SK-ról.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 19. - 12:32:33 írta Larceny »

LsV|Los Santos Vagos
« Válasz #4 Dátum: 2014. Június 19. - 12:44:46 »
0
Idézetet írta: Larceny date=1403130952\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"48798\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Hanyagolható.rakás 12 éves.
felmentem TGF-elni.Elkezdett as rác babrálni a pontokkal...
10 HP-val kellett TGF-elnem,hogy mindketten 1 lövés legyünk a másiknak.
\"GFRP\" alapú SK-t használnak,ugye elmozdulsz és már lõheted is.Beállt egy pozícióba és vagy 3x úgy lõtt agyon hogy csak 1 centit mozdultam el.Továbbá jött a szakszerû sz*rjaival hogy valami törpe skint állítsak be mert azzal lehet CAMPELNI DM-be.Mikor megvan adva alap DM/TDM szabályokba,mint it SA:MP-ba normális szerveren,mint COD/BF-be hogy tilos...Továbbá tilos bug kihasználások a fair DEATH MATCH érdekében.
Aztán szóltam 2 értelmes szót és kidobtak a beszélgetésbõl.Ráadásul  folnoraa volt felháborodva hogy fogalmam sincs az SK-ról.
 
NANANA!!! mit hazudsz? a spawn zónádba sem mentem! Figyu! Nézd meg bármelyik klánt, hogy hogy játszanak! Ugyan úgy, mint mi!
Attól mert te itten vagánykodsz, nem biztos, hogy igazad is van! Errõl ennyit! Alapból is gyenge voltál a klánhoz, úgy sem vettünk volna be! na viszlát!

LsV|Los Santos Vagos
« Válasz #5 Dátum: 2014. Június 19. - 13:15:12 »
0
Még annyit se tudsz hogy nem feltétlen az SK,mikor bejössz a spawnomra.Hanem az is hogyha mondjuk 21321321 méterrõl agyonlõsz és még a spawn zónában vagyok.Kit érdekel hogy gyenge voltam a klánhoz?Inkább nem másolom  be a nagyszerû TGF menetét.Mikor az a bizonyos \"Máté\" elküldött TÉGED TGF-eltetni,te meg csak néztél...Aztán meg a nagyszerû TGF,hogy egy teljesen ismeretlen pályára,amit ti persze már nem tudom hányszor megjátszottatok,sok féle variánsba,bedobtok egy kezdõt,aztán a bugos skineddel,meg a \"csoda technikáiddal\" nyersz.Nem is beszélve arról az értetetlen pont korrigálásokról...
Kettõnk közül te jártatod a szádat fölöslegesen,mert egy alapvetõ Klán építõköveihez való jellemetek nincs meg...
Továbbá ez a nagyszerû Elvárás.
 

Feltételek
Minimum 14 évesnek kell lenned!
Jól tudj m4-ezni/sawnozni
Ne legyél hülye
És a legfontosabb: Tiszteld a klántársadat!
 
[/quote]
Ez milyen kritérium a mostani helyzetben?Megkérdezhetném hogy ti hány évesek vagytok?Csupán abból az indokból kifolyólag hogy tudjam már hogy hova szerettem volna \"TGF\"-elni.A skype beszélgetésünk elején is megmondtam hogy csak unalomból jelentkeznék.Aztán még olyan kérdéseket tesztek fel:
 
10-es skálán mennyire tudsz M4-ezni?[/quote]
Õszintén.Honnan tudjam én?Szerinted skálába fogom osztani a tudásom/technikai készségem?Ne röhögtessetek már..
Meg ha már arról van szó,hogy nálatok milyen szabály hogy érvényesül,nem kéne a leírásba leírni?Hogy esetleg a jelentkezõ felek is tudják hogy mire vállalkoznak?...
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 20. - 09:30:21 írta Larceny »

LsV|Los Santos Vagos
« Válasz #6 Dátum: 2014. Június 19. - 18:57:54 »
0
Na most õszintén válaszolok.. oksa? 14 évesek vagyunk. És ez nem a COD világ.
 
És most fejezed be, vagy szólok egy moderátornak, hogy tegyen rendet!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 19. - 19:00:29 írta folnoraa »

LsV|Los Santos Vagos
« Válasz #7 Dátum: 2014. Június 19. - 19:08:32 »
0
Nyugodtan lehet szólni.Semmilyen szabályba ütközõt nem írtam eddig.Továbbá véleményt nyilvánítok.Szóval...

LsV|Los Santos Vagos
« Válasz #8 Dátum: 2014. Június 20. - 01:06:43 »
+1
[mod]A vitát -->ÉRTELMES<-- keretek között lehet folytatni, amíg nem megy át offolásba, és értelmetlen szitkozódásba, addig felõlem szabad![/mod]
Mellesleg itt a két fél közül Larceny tûnik érettebbnek a vitázáshoz, tehát ha õ tud értelmesen érvelve kommunikálni a másik félnek is meg kéne próbálkozni vele.
Ha bármi gond van szóljatok pmben.

LsV|Los Santos Vagos
« Válasz #9 Dátum: 2014. Június 20. - 01:39:39 »
0
\"dENIZ - Klán Alapító\"
Nincs több kérdésem...

Nem elérhető Buttings

  • 575
  • Lord of the Seven Kingdoms
    • Profil megtekintése
LsV|Los Santos Vagos
« Válasz #10 Dátum: 2014. Június 20. - 12:11:55 »
+1
facepalm gyerekek, én már azért is felvettem volna larceny-t mert értelmesebb és érettebb az egész klánnál.

LsV|Los Santos Vagos
« Válasz #11 Dátum: 2014. Június 20. - 13:43:29 »
+2
Itt nem is a korról ,vagy az érettségrõl van szó..Hanem alapvetõen az emberi humanizmusról,ami már a mai 12-14 éves korosztályba megvan.Én se vagyok sokkal idõsebb,csak 3 évvel,de én azért tudom hol a helyem,és azért tudom hogy hogyan kell kommunikálni etika keretein belül.Ezeknek meg ha már nem tetszik valami,akkor rögtön jön a felmenõ ági szidás ,továbbá a sok fölösleges duma,hogy mit csinálnának a közeli nõi rokonaimmal..
Továbbá nekem nyugodt szívvel magyarázhatsz,illetve próbálhatsz engem kioktatni.Belém szorult annyi minimális logika,hogy nem a RockStar Games által létrehozott,alap GTA SA banda nevét adjam meg \"klán név\"-nek...Legalább valami kreativitást vihettetek volna bele...
Esetleg The Vagos Crew,Vagy Vagos Caterva...
De azért hogy kicsit hozzájáruljak a klánotok mivoltjához, ITT
egy Latin-Magyar/Magyar-Latin szótár.Hogy legalább kis színt vigyetek bele,ha a GTA-ba ismert Latin banda nevét,és skinjeit választottátok.
Továbbá összeállíthatnátok pár Rangot,mint például Újonc,Tag,Tiszteletbeli Tag,Veterán,stb...Persze ezeket a Latin szótár segítségével Latin nyelven...
Effektíven nem rátok akarom parancsolni,de legalább ha az említett dolgot csináljátok,akkor kis színt is vihetnének..
Ettõl függetlenül sok szerencsét,és tiszta szívbõl remélem,hogy nálam értelmesebb,rendesebb emberekkel lesz teli a klánotok.Továbbá remélem olyan \"nagy\" fegyverkészséggel rendelkezõ személyek lesznek,mint TI.Mivel a skilletek az nagyon veri az UberHighPro -t ! Tisztelet!Respect skacok!!!!44
Spoiler for Azért...:
Sarcasm on The Way.

LsV|Los Santos Vagos
« Válasz #12 Dátum: 2014. Június 20. - 19:46:42 »
+1
Idézetet írta: folnoraa date=1403197074\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"48798\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

És most fejezed be, vagy szólok egy moderátornak, hogy tegyen rendet!
 

[admin]A sampforum moderátori csapata válogatott emberekbõl áll. Ez annyit jelent, hogy egy jelentkezésen és egy \'ellenõrzésen\' esnek át mielõtt moderátorok lesznek.
A moderátoraink azért moderátorok mert képesek arra, hogy eldöntsék mikor kell egy témába avatkozni (és hogyan) és mikor nem.
Persze ha valaki úgy gondolja, hogy egy témában elharapóztak a dolgok akkor a \'Jelentés egy moderátornak\' gombbal jelentheti (rejtetten!). Nem kell témába utasítgatni más fórumozókat 18 pontos betûmérettel arra, hogy hogy hogyan viselkedjenek, mert ez OFF-nak minõsül.
A szabályzat 4. római része ki is tér erre: Ne utasíts egy moderátort a feladatának végrehajtására. Ez alatt a \"töröld ezt a témát\" és ehhez hasonló hozzászólások értendõek. Egy moderátor azért moderátor mert meg tudja ítélni azt, hogy mikor kell valamit kimoderálni. Nyugodtan válaszold meg bárkinek a kérdését, de a moderálást hagyd a moderátorokra. Ne mond azt, hogy bõvítsék a témát mert ez a moderátorok feladata.
Továbbá itt ebben a témában csak te voltál az aki nem volt képes értelmesen viselkedni és te fenyegetsz más fórumozókat, hogy ráuszítod a moderátort? Itt te nagyon el vagy tévedve barátom, mert ezt a viselkedést egyáltalán nem toleráljuk itt, fõleg úgy, hogy akit te fenyegetsz az nem is szegett szabályt. Csak leírta a véleményét.
Nagyon nem szeretem az olyanokat akik moderátorral fenyegetõznek a fórumon. Javaslom, hogy a jövõben ilyen kijelentéseket ne tégy mert alávaló dolog fenyegetõzni plusz még a csapatot is minõsíted úgy, hogy õk semmirõl sem tehetnek.[/admin]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal