Szerző Téma: Végleges VC:MP Közösség  (Megtekintve 5722 alkalommal)

Végleges VC:MP Közösség
« Dátum: 2014. Május 20. - 20:10:34 »
+3
\"616821999vice_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
 


Sokat gondolkoztam azon\' date=\' hogy mi lenne ha nyitnék egy kis VC:MP közösséget ahol el lenne a megmaradt Vice City-es emberek. Nos, én válalnám a hátteret, és a modot is megírnám. De! Nem tudom, hogy hány olyan emberke van aki még hajlandó-e VC:MP-zni. Jelenleg nem írok többet, de akinek kérdése van, szívesen válaszolok rá.[/quote\']
Üdvözlök mindenkit!
 
Még márciusban pattant ki az a fejembõl, hogy csináljunk egy magyar VC:MP szervert. De mivel nem nagyon foglalkoztam velem és nem nagyon volt rá idõm, sõt még hanyagoltam is... Nos, a mai nap jött el az-az idõ mikor itt van a nyár, az ember felszabadul, és megszámlálhatatlan szabad napja van(már akinek.) Mai nap meg is kreáltam a Whale Host jóvoltából a VC:MP szervert. De van egy bibi! Nincs meg az a mod amivel nyílt volna a szerver még annó. Ezért még egy ideig csak az a mod lesz amely minden alap VC:MP szerveren megtalálható. Persze az alap modon is el lehet lenni, mint mikor teszteltük, a teher bírást. FIGYELEM!! A szerveren nem lehet magyar ékezetes betûkkel írni! Akkor írnám is az adatokat.
IP cím: 195.154.237.14:12325
Weblap: Hamarosan elkészül. (Whalehost domainos lesz, ideiglenesen.)
Férõhelyek száma: 20
Eddigi legnagyobb létszám: 6
 
Pillanat képek
 
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/140521/vc-mp-000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/140521/vc-mp-002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/140521/vc-mp-003_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/140522/vc-mp-004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/140522/vc-mp-005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
 
Szerver használata
 
Autóbavaló beszállás, mint utas: TAB
Chat elõhozássa: T
Online játékosok megnézése: F5
Chatbox méretezés, eltüntetés: F7
Screenshot készítése: F8 (A képet oda teszi, ahol van a VC:MP kliens.)
 
Szerver szabályzata
 



1. Ne használj semiféle olyan programot, amivel úgymond csalhatsz a játékban! Jutalom: Örök ban(IP)
2. Ne trollkodj a játékosokkal (Folytonos goto, megölés) Jutalom: 3/3 figyelmeztetés, és kick
3. Sose szidd a másik játékost, és az édesanyját! Jutalom: Mute(Némítás)
4. Kerüld a Minigunt, kivéve ha Seasparrowal vagy. Jutalom: 3 óra ban.
5. Tiszteld a szerveren játszó játékosokat, adminisztrátorokat! (Mivel tökre vad idegenek, kivéve ha ismerõsel játszol!)
 


A csapat
Tulajdonos: citromhun
V.I.P.: divkn(Octavia_Melody)
Hogyan tehetek szert V.I.P-re?
 

A szerveren lehetõséged adódik V.I.P lenni. Persze nem csak a neved elé van írva, hannem különféle jogosultságal rendelkezik. V.I.P-et vagy vásárolni lehet, vagy régi játékosnak, vagy olyan személynek adjuk aki a mi szemünkben közösségi tagnak számít. Meddig tart a V.I.P? Amíg a szerver futt, vagy a játékos el nem veszíti azt a jogosultságot! Ha a fizetõs V.I.P-et választja a játékos akkor 508.0Ft-ot kell fizetnie, SMS-el. Most pedig nézzük, hogy milyen jogosultságok is vannak a V.I.P.-nek!: Alapvetõ globális goto, jármû lekérés, Örök élet, fegyver lekérés, Örök armour, és ami fontos figyelmeztetés adás, és muteolni is tudd :) .
Hamarosan még tovább lesz frissítve!
[/quote]
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 22. - 13:59:54 írta citromhun »

Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #1 Dátum: 2014. Május 25. - 15:10:31 »
0
Most telepítem a VC:MP-t :D most akarok felnézni :D

Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #2 Dátum: 2014. Május 25. - 15:31:06 »
0
Idézetet írta: ApocalypseDoggee date=1401023431\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"48307\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Most telepítem a VC:MP-t :D most akarok felnézni :D
 
Mindjárt én is fel kukkantok illetve a magyar módot is mindjárt felrakom, csak ki lett törölve a Vice_City_Play.iso fájlom.

Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #3 Dátum: 2014. Május 26. - 15:06:03 »
0
sajnos tegnap melózni kellett mennem így nem tudtam lenni...Viszont ma olyan 6 óra fele mindenképp fent leszek.Lehetõleg jöjjön aki tud :)

Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #4 Dátum: 2014. Május 26. - 15:09:35 »
0
Rendben!
Szeretném tudatni a fórum közösségel, illetve akik játszanak a szerveren és szokták nézni ezt a témát.. hogy hamarosan a közel jövõben újból a Whalehost álltál, nyílni fog egy eredeti Steames Garry\'s mod 13-mas szerverünk. ^-^ , a játékmód Sandbox lesz, avagy építkezõs, de ha lesz rá támogatás esetleg HnS is belefér :)

Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #5 Dátum: 2014. Május 26. - 16:15:08 »
0
Az mi a tosz hogy miután kikapcsolom a VC:MP-t teli floodol egy csomó error üzenettel?aztán valamikor kinyomhatom mindet egyszerre?

Nem elérhető Sentor

  • 227
  • Cappsy védence :D
    • Profil megtekintése
Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #6 Dátum: 2014. Május 26. - 16:36:50 »
+1
Amint lesz egy kis idõm, felsasolok! Remélem ha lehet, lesz pár póni skin :D

Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #7 Dátum: 2014. Május 26. - 18:05:52 »
0
Citrom irány fel  ;D

Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #8 Dátum: 2014. Május 27. - 19:02:38 »
0
Most voltunk fent nemrégibe 5-en :D
Csak jött 1 hirdetõ és lelépett inkább a bagázs.

Nem elérhető CANNONN

  • 2139
    • Profil megtekintése
Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #9 Dátum: 2014. Május 27. - 19:51:50 »
0
Idézetet írta: ApocalypseDoggee date=1401113708\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"48307\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Az mi a tosz hogy miután kikapcsolom a VC:MP-t teli floodol egy csomó error üzenettel?aztán valamikor kinyomhatom mindet egyszerre?
 
Ez engem is érdekelne.. mert addig nem sok kedvem van felnézni, amíg ilyenek történnek a klienssel. :)

Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #10 Dátum: 2014. Május 27. - 20:28:44 »
0
Nekem csak akkor fordul elõ, ha az asztalra teszem a játékot, és ha vissza akarok menni, akkor egyszerûen crashel.

Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #11 Dátum: 2014. Május 27. - 21:37:04 »
0
Idézetet írta: Cannonn date=1401213110\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"48307\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Az mi a tosz hogy miután kikapcsolom a VC:MP-t teli floodol egy csomó error üzenettel?aztán valamikor kinyomhatom mindet egyszerre?
 
Ez engem is érdekelne.. mert addig nem sok kedvem van felnézni, amíg ilyenek történnek a klienssel. :)
 
[/quote]
Task Manager és vcmp.exe kill. :D


Nekem meg az istenér nem akar az mp-be belépni, hiába próbálok fel lépni a szerverre a sima játékot dobja be, már a 10.ik crack után is.

Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #12 Dátum: 2014. Május 28. - 19:08:07 »
0
Az utóbbi idõkben nagyon beindult a VC:MP szerver. Ma majdnem 10-en voltunk fent de azon belül 4 próbált csalni. Nagy arányban vannak csalások a külföldiek részérõl, ezért az lenne a kérdésem felõletek, hogy szeretnétek-e olyant, hogy vagy: Csak magyarok mehetnek fel, vagy admin felvételt hirdetek ki, és akire pont rá esik a \"nyíl\" vagy úgy látom, hogy valóban fent van SOKAT, és nem keveset, és tesz is a közösségért, annak biztos oda ítélem azt a felhatalmazást! Másik kérdésem pedig az lenne, hogy 1-2 hónapon belül (lehetõleg) szeretnétek, egy teljesen saját játékmódot? UI.: V.I.P. támogatás még mindig, él és ha szeretnéd támogatni a szervert, hogy lehetõleg is tovább fusson, vagy csak a V.I.P. jogosultságok miatt, csak szólj privát üzenetben. Illetve, ha olvasod ezt az üzenetet divkn, akkor hamarosan te is meg kapod a V.I.P. jogosultságot!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 28. - 21:02:21 írta citromhun »

Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #13 Dátum: 2014. Május 28. - 21:01:00 »
0
kérlek citrom, hogy vegyél fel skypon: marino_hun . Fontos dolgok történtek.

Végleges VC:MP Közösség
« Válasz #14 Dátum: 2014. Május 28. - 21:02:39 »
0
Mai esti, játék!: \"width=500http://kepfeltoltes.hu/140528/190475488asd_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]
Köszönjük mind ezt a WhaleHost-nak, mint játékszerver \"tárhelyünk\"!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal