Szerző Téma: San Andreas.  (Megtekintve 3052 alkalommal)

San Andreas.
« Dátum: 2014. Április 04. - 21:56:03 »
0
Hali
Igazából nem tudom hova máshova nyithatnám, de ha valaki talál neki jobb helyet, akkor pakolja át..
Szoval mivel szervíroztam egy nagyobb winyót, újra leszedtem ugyanazt a GTA-t, ami régebben megvolt. Ugyan az a torrent, ugyan az az 1.0-s verzió. Feltelepítem, tiszta happy vagyok, mert elindul. Próbálgatom a multit, de folyamatosan crashel.. Próbáltam leszedni másik cracket (vagy 4 félét).. Töröltem a gta_sa.set fájlt a dokumentumokból, utána az egész mappát, hátha az a baja.. Állítottam kompatibilitási cuccot, futtattam rendszergazdaként, minden megvolt.
Win7 64bitem van.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
San Andreas.
« Válasz #1 Dátum: 2014. Április 04. - 21:59:59 »
0
Van a GTA SA részlegben is segítségkérés :D


Ha kell, át tudom küldeni az én GTA-mat, hogy megnézd, azzal megy e. (Nem tudom már, hogy honnan szedtem le, viszont fent van a google docsomon, rarban, ugyanis másnak is kellett már a GTA ezen az úton, ezért is van fent, szóval be tudom linkelni neked, ha kell. Vesszõk forever.) De hátha valaki talál megoldást a te jelenlegi kliensedhez is. Vagy tölts le magadtól egy másik verziót.


De valószínû, hogy az új vinyóval lesz valami, de ez ilyen U don\'t say style volt, so sorry. Én ehhez a részéhez egyébként nem értek, tehát esetleg a fent említett klienssel tudlak csak téged megsegíteni, hátha alapon.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április 04. - 22:02:19 írta Dfoglalo »

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
San Andreas.
« Válasz #2 Dátum: 2014. Április 04. - 22:02:41 »
0
Szimplán bezárja a folyamatot, vagy hibakódot is ír?

San Andreas.
« Válasz #3 Dátum: 2014. Április 04. - 22:14:48 »
0
SA-MP 0.3z
Exception At Address: 0x0040FB80
Base: 0x040C0000
Registers:
EAX: 0x050EAD30   EBX: 0x050E8CE8   ECX: 0x00000000   EDX: 0x00000000
ESI: 0x0421D178   EDI: 0x050E8CE8   EBP: 0x00000118   ESP: 0x0028FC90
EFLAGS: 0x00010202
és még 600 sor kódocska.

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
San Andreas.
« Válasz #4 Dátum: 2014. Április 04. - 22:25:31 »
0
Windows 7-nél legtöbbször azt mondják hogy a gta_sa.exe kompatibilitás átállítása Windows XP-re mindig mûködik.

Nem elérhető KovaNovik

  • 1121
  • KovaNovik
    • Profil megtekintése
San Andreas.
« Válasz #5 Dátum: 2014. Április 04. - 22:38:53 »
0
Ilyesmi nekem is volt, a játék minden példányának és GTA San Andreas User Files mappának törlése mellett a registrybõl is töröld az értékeit. Mindegyik alatt keress Softwaret azon belül Rockstar Gamest, és abból töröld (ha csak ez a GTA van fent, akkor az egészet, egyébként) a GTA San Andreasra vonatkozó részeit. Utána gép restart, és úgy telepítsd fel.


Én elõször a mappát törlöm, utána használom az uninstallert, úgy mindig megy.
 
Már nem tudom, hogy mi, de emlékszem, hogy valami gond volt a kompatibilitási módokkal, azt nem ajánlom.
Lehet, hogy hülyeséget írtam, de egy próbát megér. :)

San Andreas.
« Válasz #6 Dátum: 2014. Április 05. - 08:55:12 »
0
Idézetet írta: divkn date=1396643131\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"47531\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Windows 7-nél legtöbbször azt mondják hogy a gta_sa.exe kompatibilitás átállítása Windows XP-re mindig mûködik.
 
ezt már próbáltam..



Ilyesmi nekem is volt, a játék minden példányának és GTA San Andreas User Files mappának törlése mellett a registrybõl is töröld az értékeit. Mindegyik alatt keress Softwaret azon belül Rockstar Gamest, és abból töröld (ha csak ez a GTA van fent, akkor az egészet, egyébként) a GTA San Andreasra vonatkozó részeit. Utána gép restart, és úgy telepítsd fel.


Én elõször a mappát törlöm, utána használom az uninstallert, úgy mindig megy.
 
Már nem tudom, hogy mi, de emlékszem, hogy valami gond volt a kompatibilitási módokkal, azt nem ajánlom.
Lehet, hogy hülyeséget írtam, de egy próbát megér. :)
 
[/quote]
ezt pedig megpróbálom :D

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2014. Április 05. - 14:07:14 )

a probléma fent áll, a singleplayer része mûködik, a multi crashel..
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április 05. - 14:07:14 írta TengeriMalac »

San Andreas.
« Válasz #7 Dátum: 2014. Április 05. - 16:18:05 »
0
0.3Z-nek többfajta kliense is van! Én már egyszer jártam hasonló módon, szóval próbáld meg sa-mp.com-ról más verziót. Én a SA-MP Team-eset használom, de ha te nem, akkor próbáld meg azt, vagy egy másikat, hátha... :) Sok sikert!

San Andreas.
« Válasz #8 Dátum: 2014. Április 06. - 13:34:08 »
0
letöltöttem 2féle klienst, másik GTA-t, újraraktam, crackeltem vagy 5x 5 különféle crackkel, ugyanaz a hibakód.. valami ötlet?

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
San Andreas.
« Válasz #9 Dátum: 2014. Április 06. - 13:46:29 »
0
Akkor még egyszer leírom, hátha csak nem vetted észre, de lehet, hogy nem kell a segítségem, nem tudom. Szóval én tudok adni egy linket, amelyrõl letölthetnél egy másik klienset, hogy megpróbáld azzal. Kicsomagolod a rart, és el is készültél. Se mount, se crack, se más. PM, ha érdekel.

San Andreas.
« Válasz #10 Dátum: 2014. Április 06. - 16:45:23 »
0
Figyeltem, elolvastam, de ha 2féle játékkal, és 4féle klienssel nem ment, és ugyanazzal a hibakóddal dob ki, akkor nem hiszem, hogy a játékkal vagy a klienssel lenne a probléma.

Nem elérhető KovaNovik

  • 1121
  • KovaNovik
    • Profil megtekintése
San Andreas.
« Válasz #11 Dátum: 2014. Április 07. - 13:58:56 »
0
DirectX 9(!) újratelepítése az SA DVD-jérõl? Tudom, újabb windowson újabb DX van, de hátha. Volt már játék, ami DX5-öt kért, pedig 11-es volt fent, és az 5-ös oldotta meg a problémát.
Emellett közvetlenül az SA telepítési mappájába rakj bele egy új d3dx.dll mellett egy d3dx9_25, 26, 31, 40, 42.dll fájlokat is.
Amit Dfoglalo mondott, nem hülyeség, én is pl. infó órán ezzel oldottam meg a GTA-t.
[letöltés] (igen, 673 megás, mert a hangfájlai ~3.3*10^9 darab 0-sból állnak, és a zip (vagy rar, mittoménmár) ugye pont ezen alapul, hogy a sok egyformát egybeveszi, leegyszerûsíti, a fájlok meg nem hiányoznak belõle).
Singleben ment is, multiban hiányolta a dll fájlokat. Lehet, hogy neked megvannak, csak nem megfelelõen a fájlok, ennek tudható ez be.
Lehet, hogy hülyeség, de nekem rémlik valami a Windows 98/ME kompazibilitási móddal is. Azzal sem megy?
Szintén lehet, hogy hülyeség, de próbáld meg átnevezni a gta_sa.exe fájlodat. (Az efféle \"hülyeségeket\" azért írom le, mert eszembe jutottak, és ezen is múlhat valami.)
Még azt leírnám, hogy sokszor nem válik be semelyik, és akkor nem is gondol rá az ember, hogy lehet, hogy más sorrendben, esetleg egy újraindítást beleiktatva megoldhatná a problémát.
Én még egy videókártya cserét driver újratelepízéet / frissítést/downgradelést megcsinálnék. Megjegyzem, a haverom videókártyája nem ment a legújabb hivatalossal (mert elég régi volt) és a piratebayrõl (!) leszedettel sikerült helyrehoznia a dolgot.
Valaki írta itt, hogy több féle kliens van. Szerintem meg NEM. Csak más-más szerveren vannak fent. Az persze elõfordulhat, hogy az egyik linken egy régebbi/hibás pre-relaset benthagynak.
A fent leírtak bármilyen sorrendben, újraindítást közéjük iktatva nagyon sok próbálkozási lehetõséget, és sok idõt jelentenek. Viszont remélem köztük / a kombinációik között ott rejlik majd valahol a megoldás.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április 07. - 14:21:25 írta KovaNovik »

San Andreas.
« Válasz #12 Dátum: 2014. Április 07. - 16:20:43 »
0
847385623ö5ö féleképpen próbáltam mindent, majd megjavult, így hirtelen a sok dolog közül nem tudom melyiktõl..
köszi a segítséget.

San Andreas.
« Válasz #13 Dátum: 2014. Április 12. - 12:47:07 »
0
felbasz agyilag.. minden gépújraindítás és ezutáni újracrackelés után 1x el tudom indítani a multit, utána ugyanúgy kidob.. ez mitõl lehet?

Nem elérhető KovaNovik

  • 1121
  • KovaNovik
    • Profil megtekintése
San Andreas.
« Válasz #14 Dátum: 2014. Április 12. - 14:29:56 »
0
Nos. A minap nekem is elõjött ez a hiba a semmibõl. Amikor rákerestem a hibakódra, kiadta azt a videót, amit akkor láttam, amikor a tiedre kerestem megoldást. Rájöttem, hogy neked is pont ugyanez a hiba áll fent.
Nekem jelenleg: a samp.exe rendszergazdai módban, a gta_sa.exe rendszergazdai, és Windows 98/ME-hez való kompatibilitási módban, és a GTA San Andreas mappa pedig átnevezve GTA San Andreas2-re. A samp elsõ indításánál kérni fogja, hol van, ott be kell pipálni és leokézni.
Remélem neked is menni fog!
Szerk.: a hivatalos fórumról szedtem a megoldást, ezek között volt:
 
Things which might fix (as I don\'t fully remember what this was about):
1. Run as administrator (samp.exe and gta_sa.exe)
2. Disable multicore in samp.cfg
3. Rename your GTA San Andreas folder (e.g. to \"GTA San Andreas2\")
4. Change compatibility settings of gta_sa.exe:
-run in Windows98/2000/XP (changing to Win98 will cause this bug however, save your favourites first)
-disable theme\'s
-disable desktop composition (or however that is called in windows  )
-just generally mess with those settings, check after each change however
[/quote]
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április 12. - 14:33:27 írta KovaNovik »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal