Szerző Téma: SA:MP crash probléma  (Megtekintve 1498 alkalommal)

SA:MP crash probléma
« Dátum: 2014. Március 11. - 17:35:30 »
0
Sziasztok!
 
Amikor tesztelni akarom SA:MP Editorba a mapom, kicrashel, szintúgy amikor felakarok menni egy SA:MP szerverre.
Már számtalanszor telepítettem újra a SA:MP-t de mindig ugyanazt írja. Mi lenne a probléma?
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 11. - 19:03:10 írta cupraa »

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
SA:MP crash probléma
« Válasz #1 Dátum: 2014. Március 11. - 17:41:01 »
+1
Hello. Talán hibás az object, vagy túl sok object van egy helyen...Én is jártam már így, attól hogy a sampo-t újra teszed nem lesz jó.. És azt lehet tudni hogy alap helyre mappoltál vagy a vízre?

SA:MP crash probléma
« Válasz #2 Dátum: 2014. Március 11. - 17:42:11 »
0
Alap helyre, pontosabban LSbe

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
SA:MP crash probléma
« Válasz #3 Dátum: 2014. Március 11. - 17:45:02 »
+1
Hmm, értem. Én is jártam már így hogy amikor Editorral oda mentek csak crashel-t az egész és fogalmam se volt hogy mivolt a baja.. de ez kb fél éve lehetett..De már azt se tudom hogy oldottam meg. :D És nagy map, vagy sok object?

SA:MP crash probléma
« Válasz #4 Dátum: 2014. Március 11. - 17:49:34 »
0
Pontosan 60 object van, és nem egy nagy területrõl lenne szó

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
SA:MP crash probléma
« Válasz #5 Dátum: 2014. Március 11. - 17:54:01 »
+1
Akkor fogalmam sincs, arra gyanakodtam hogy nagy map. és emiatt Crashel.. Mert nekem a szerverembe van egy 2000-2500 objectes map és az is szeret néha-néha crashelni.. így arra jutottam hogy sok az object.. De ha csak 60 akkor a te sampoddal van valami.. Vagy object hibás. De azt kéne megnézni mert azt mondod hogy \"editorba is és simán sampon is crashel\" akkor még csak azt kéne megnézni hogy másnak is crashel-e nem csak neked mert ha csak neked akkor samp hiba.. (nekem is volt már ilyen, helytelenül volt telepítve a samp, és editorba ha elmentem egy maptól csak összeomlott az editor), de ha viszont nem csak neked crashel. akkor egy map hibára gyanakodhatunk, pontosabban egy object-re..

SA:MP crash probléma
« Válasz #6 Dátum: 2014. Március 11. - 17:55:26 »
0
Átküldöm neked a mapot, megtudod nézni h te nem crashelsz ki tõle?

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
SA:MP crash probléma
« Válasz #7 Dátum: 2014. Március 11. - 17:58:00 »
+1
Hát, max megtudom nézni ha akarod, de ha van szeród és bent van úgy jobb lenne.. De ha nincs akkor írj, PM-et és írok egy skype-t és küld el, majd meg meglátjuk hogy tudok-e segíteni.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal