Szerző Téma: SEE-MTA leleplezés!  (Megtekintve 19608 alkalommal)

SEE-MTA leleplezés!
« Dátum: 2014. Február 25. - 18:09:58 »
+1
Seemta v2... Sok ember elgondolkoztatja hogy ezt a modot télleg õk csinálták... Télleg ? Vagy csak híres a szerver és nincs leleplezve? Ezt elkel mondani hogy NEM õk csinálták! Egy pár link a leleplezésre!
Item-system és hud:

Dashboard:

Km óra:

És még sok más!
Írtam nekik facebookon oldalukra ez iránt... Mit kapok ? Tiltást! (Személyesen is írtam Krisztián Balázsra  mit ír vissza? Legózzál mással és tiltott )
EZEK UTÁN MOST NEM MONDHATJA AZ EMBER HOGY A SEE-MTA Server egy kalap szar!

Nem elérhető Erik3333

  • 945
  • SMF | phpBB | TS3 | PHP | HTML | CSS | JS | PAWN | JAVA
    • Profil megtekintése
SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #1 Dátum: 2014. Február 26. - 17:09:25 »
0
Arra van bizonyítékod, hogy a képeken kívül mást használnak? ...

Nem elérhető Eduka

  • 214
    • Profil megtekintése
SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #2 Dátum: 2014. Február 26. - 20:06:15 »
0
Õk teljes mértékben devGaming modot használnak. Ha megnézzed mindegyik scriptet, akkor egyezik. :P

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #3 Dátum: 2014. Február 27. - 12:08:32 »
0
Felesleges fáradozni azzal hogy bizonyítékokat keresel arra hogy a See szerverei csak letöltött vagy lopott módból és kiegészítõkbõl áll, mert mi ezt már tudjuk. A See fórum tagjaival simán beetethetik azt hogy a szerverük egyedi mert akit érdekli is a dolog, azoknak halvány lila gõzük sincs arról hogy a mód eközben letölthetõ egy másik fórumon, vagy mi a mód eredeti neve, ki az eredeti készítõje, így õk indítanak egy véget nem érõ balhét, arról hogy miért lopjuk a See módját.

Nem elérhető SSK

  • 232
    • Profil megtekintése
SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #4 Dátum: 2014. Február 27. - 16:44:59 »
0
Azóta már más a KM óra,a bejelentkezõ panel a térkép stb.

SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #5 Dátum: 2014. Február 28. - 07:08:10 »
0
Igen amit ugyan ûgy dev mert hogy a devnek az van a szeróján (Teszt szeróján)

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2014. Február 28. - 07:09:38 )

Mindegy :) \"**** b*tnet\" nek hála kb 2-3 hónap és leszünk még százzal többen és kiégetjük a k*csög*ket (Ha érted mire gondolok ;) ).
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 04. - 11:24:52 írta cappsy »

Nem elérhető TheDon

  • 159
    • Profil megtekintése
SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #6 Dátum: 2014. Február 28. - 07:30:04 »
0
Idézetet írta: bluband date=1393567690\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"46735\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Igen amit ugyan ûgy dev mert hogy a devnek az van a szeróján (Teszt szeróján)

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2014. Február 28. - 07:09:38 )

Mindegy :) \"Zeus botnet\" nek hála kb 2-3 hónap és leszünk még százzal többen és kiégetjük a köcsögöket (Ha érted mire gondolok ;) ).
 
Nem értem miért nem lehet megférni egymás mellett. Mért kell mindig a másikat alázni? (Én egyik SEE-n sem játszok de akkor is sz*nalom ami manapság megy, hogy \"tegyünk tönkre minden szervert!\"...)

Nem elérhető Jippy

  • 618
    • Profil megtekintése
SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #7 Dátum: 2014. Február 28. - 09:49:52 »
0
Elmondom neked hogy SeeMTA feltûnteti Fészen a devGaming nevét, és hogy engedélyt adott a használatra nekik. ( Nem vagyok SeeMTA player. )

Nem elérhető Eduka

  • 214
    • Profil megtekintése
SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #8 Dátum: 2014. Február 28. - 20:06:52 »
0
A devGaming pont nem adott nekik engedélyt. A devGaming csak pár client oldali fájlt engedett használni. :P

SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #9 Dátum: 2014. Február 28. - 20:46:30 »
0
A devgaming módja le van jogilag védve. Aki engedély nélkûl használja ( mert õk úgy használják ) rendörségi ügy lehet belölle!

Nem elérhető TheDon

  • 159
    • Profil megtekintése
SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #10 Dátum: 2014. Február 28. - 20:52:51 »
0
Idézetet írta: bluband date=1393616790\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"46735\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
A devgaming módja le van jogilag védve. Aki engedély nélkûl használja ( mert õk úgy használják ) rendörségi ügy lehet belölle!
 
Na arra befizetek. \"Jó napot rendõrség? Jogtalanul használnak egy számítógépes játékhoz készült modot!\" ... Ugyan már. Szerinted melyik rendõr fog ezzel foglalkozni? Ha a ddos-al nem foglalkoznak akkor ezzel sem fognak...

Nem elérhető MichaelScott

  • 178
  • MichaelScott
    • Profil megtekintése
SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #11 Dátum: 2014. Február 28. - 22:40:06 »
+2
Okés. Nem nagyon szoktam hozzászólni dolgokhoz, de most kiborult a bili..
SeeMTA = átlag magyar RP szerver. Nem tudom mi bajotok van, talán a saját szerveretekre akarjátok csábítani azt a sok hülyét? (tisztelet a kivételnek). És tekints egy kicsit magadba, hogy te arról gondolkodsz, hogy másokat leplezel le, mások munkáját minõsíted.. Foglalkozz magaddal! Miért nem olyan dolgokat lepleztek le, amik tényleg sértenek titeket valamilyen módon? LELEPLEZNI VALAMIT?! Emberek, ez MAGYARORSZÁG! Tegyük félre a sok hungarikumnak számító irigységet, azt, hogy kinézzük a másik pénztárcájából a pénzt. Ilyenkor kérdem én: miért nem a tolvajokat leplezitek le?!
Kedvesem, a devGaming majd szólni fog nekik, hogyha nem tetszik valami. Addig neked ehhez semmi közöd, fõleg úgy, hogy nem látsz bele (nem mintha én látnék).
Nem védem a SeeMTA-t. Én sem csípem egyáltalán õket, de azért ez már kicsit sok lesz.

Nem elérhető Jippy

  • 618
    • Profil megtekintése
SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #12 Dátum: 2014. Március 01. - 09:54:39 »
+1
Idézetet írta: MichaelScott date=1393623606\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"46735\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Okés. Nem nagyon szoktam hozzászólni dolgokhoz, de most kiborult a bili..
SeeMTA = átlag magyar RP szerver. Nem tudom mi bajotok van, talán a saját szerveretekre akarjátok csábítani azt a sok hülyét? (tisztelet a kivételnek). És tekints egy kicsit magadba, hogy te arról gondolkodsz, hogy másokat leplezel le, mások munkáját minõsíted.. Foglalkozz magaddal! Miért nem olyan dolgokat lepleztek le, amik tényleg sértenek titeket valamilyen módon? LELEPLEZNI VALAMIT?! Emberek, ez MAGYARORSZÁG! Tegyük félre a sok hungarikumnak számító irigységet, azt, hogy kinézzük a másik pénztárcájából a pénzt. Ilyenkor kérdem én: miért nem a tolvajokat leplezitek le?!
Kedvesem, a devGaming majd szólni fog nekik, hogyha nem tetszik valami. Addig neked ehhez semmi közöd, fõleg úgy, hogy nem látsz bele (nem mintha én látnék).
Nem védem a SeeMTA-t. Én sem csípem egyáltalán õket, de azért ez már kicsit sok lesz.
 
Rohadtul igazad van, én is így gondolom.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 01. - 11:26:24 írta BoOy »

SEE-MTA leleplezés!
« Válasz #13 Dátum: 2014. Március 01. - 17:33:22 »
0
Hát te most aztán rohadtul lelepleztél mindent! :O Köszönjük a tényfeltáró riportot, a jelentést hétfõre kérem az asztalomra. Szép munkát végeztél, pihenj most a hétvégén. Csak vedd figyelembe, hogy a szerver indításánál leszögezték, hogy NEM saját mód van. :/ Mondjuk én is féltékeny lennék a napi több tíz/százezres bevételekre.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal