Szerző Téma: Játék Diktátor - Configosokat keresünk!  (Megtekintve 2417 alkalommal)

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Dátum: 2013. December 15. - 17:30:06 »
+1
\"logo.png\"
 
Sziasztok!
Mint a névbõl is látszik a Játék Diktátor Hosting configos felvételt tart!
A felvétel addig tart amíg meg nem találjuk a számunkra kellõ munkaerõt. Így ajánlatos minél hamarabb jelentkezni, le ne maradj róla!
Mit kell tudni a jelentkezésrõl?
A jelentkezéseket én fogom ellenõrizni. Minimumi életkor 15. Fizetést a configolásért nem kapsz.
Milyen játékokra keresünk configost?
Igaziból nincs megszabva! Nyugodtan írhatsz nekünk akkor is ha egy olyan játékot configolsz amit mi nem hostolunk! Ki tudja lehet a késõbbiekben(vagy akár most) szükségünk lesz rád.
Mit tartalmazzon a jelentkezésed?
Díjazom az egyediséget! Egy önéletrajzot kérek tõled amit te ízlésed szerint készítesz el! Viszont van 1-2 dolog ami \"+\"-pont, ha a jelentkezésedbe szerepel. Viszont kötelezõ: név,életkor leírása, valamint kötelezõ, hogy leírd mit configolsz...
 
  • Ha a jelentkezésedbe szerepel rólad egy fotó

  • Ha ellinkeled a facebook profilod

  • Ha leírod eddigi tanulmányaid

  • Ha rendelkezel referenciával


Hova küld a jelentkezésed?
[email protected]
Mit tegyél utána?
Jelölj be engem skypon (címem: bauerbence), fontos a \"partnerkérési üzenet\"-be ez álljon: \"Configosnak jelentkeztem\".
Üdvözlettel:
Bauer Bence || Vezetõ Configos

Nem elérhető Sheet

  • 1508
  • Támogató
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #1 Dátum: 2013. December 15. - 23:33:37 »
+1
Ha nem jár honorárium a konfigolásért, ki az a hülye aki ingyen csinálja?

Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #2 Dátum: 2013. December 16. - 00:32:30 »
+1
Idézetet írta: Sheet date=1387146817\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"45333\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ha nem jár honorárium a konfigolásért, ki az a hülye aki ingyen csinálja?
 
Azt írták, hogy fizetést nem kapsz. :)
Ettõl függetlenül lehet egy x slotos szervert kapsz cserébe. :)
« Utoljára szerkesztve: 2013. December 16. - 00:38:54 írta kdani25 »

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #3 Dátum: 2013. December 16. - 07:38:48 »
0

 

Ha nem jár honorárium a konfigolásért, ki az a hülye aki ingyen csinálja?
 
[/quote]
Azt írták, hogy fizetést nem kapsz. :)
Ettõl függetlenül lehet egy x slotos szervert kapsz cserébe. :)
 
[/quote]
Ott a pont :)

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #4 Dátum: 2013. December 16. - 19:43:03 »
0
Egy dolgot soha nem értettem a hostingoknál.. Miért kéne leírni a tanulmányt? Mire mennétek vele? :)

Nem elérhető Lewis

  • 139
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #5 Dátum: 2013. December 16. - 20:42:49 »
0
Igazából én ismerem a tulajt, elég sokat beszélgettünk azon is, hogy játékszerver hosting lesz meg minden, segítettem megcsinálni neki a Minecraft szervert, SA-MP szervert s még ügyködtem neki ezerrel hogy megpróbáljuk valahogy megcsinálni a NonSteamos CSS-t, meg lett beszélve hogy Minecraft konfigos leszek, utána be akart tenni Ügyfélszolgálatosnak...Mit ne mondjak jól kihasznált, ez a másik, ami elõtte volt még ugye segítek neki erre elkezdi írni nekem hogy valószínû nem lesz TGF csak 18. életévtõl...Erre most meg ide van írva hogy 15 életév, komolyan engem ver át az, aki szinte a \"kezdetektõl\" (Játékszerver bevezetésére nézve) segítek neki... Ilyen nincs! Pedig 13 vagyok, s elég értelmesen beszéltem vele, rendesen megbeszéltünk mindent aztán itt õ nem akarta hogy jól kijöjjek... (Mindegy)U.I.: Amit megnyertem szervert köszönöm, Nincs lagg![gmod]Akármennyire is dúl benned a feszültség, kérlek alkalmazkodj a fórum szabályaihoz, és ne alkalmazd a trágár stílust.
Most még nem figyelmeztetek, valamint megkérnék mindenkit, hogy ne itt vitázzanak, és persze nem is ebben a stílusban. Köszönöm.[/gmod]
« Utoljára szerkesztve: 2013. December 16. - 21:26:51 írta ScreaM »

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #6 Dátum: 2013. December 16. - 20:59:57 »
+1
Én sem alkalmaznék egy 13 évest...

Nem elérhető Lewis

  • 139
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #7 Dátum: 2013. December 16. - 21:01:08 »
0

Én sem alkalmaznék egy 13 évest...
 
[/quote]
Na jó látom te is csak átfutottad azt amit írtam..  :thumbsdown:

Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #8 Dátum: 2013. December 16. - 21:11:13 »
+1

Igazából én ismerem a tulajt, elég sokat beszélgettünk azon is hogy játékszerver hosting lesz meg minden, segítettem megcsinálni neki a minecraft szervert,samp szervert s még ügyködtem neki ezerrel hogy megpróbáljuk valahogy megcsinálni a NonSteamos CSS-t , meg lett beszélve hogy minecraft konfigos leszek, utána be akart tenni Ügyfélszolgálatosnak ....
Mit ne mondjak jól kihasznált, ez a másik ami elõtte volt még ugye segítek neki erre elkezdi írni nekem hogy valószínû nem lesz tgf csak 18 életévtõl...
Na sz*pjon le !
Erre most meg ide van írva hogy 15életév hát nyalja ki az apja p*csáját már komolyan engem át**sz aki szinte a \"kezdetektõl\" (Játékszerver bevezetésére nézve) segítek neki ... Na még egyszer sz*pjon le hát komolyan, ilyen nincs! Pedig 13 vagyok s elég értelmesen beszéltem vele rendesen megbeszéltünk mindent aztán itt õ nem akarta hogy jól kijöjjek..(Mindegy)
U.I.: Amit megnyertem szervert köszönöm, Nincs lagg!
 
[/quote]
Neharagudj már , de szerinted miért nem alkalmaztam egy 13 évest? Most éppen ledegradáltál ahogy sejtettem. Ezért se alkalmaztalak. A nem elfogadás nem tûrése ebben a korban természetes , de egy felnõtt ügyféllel így nem beszélhetsz ha ügyfélszolgálatos lettél volna is. Helyes döntés volt , hogy nem alkalmaztalak.
Péter

Nem elérhető Lewis

  • 139
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #9 Dátum: 2013. December 16. - 21:25:08 »
0
Az én részemrõl is rendben! :)

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #10 Dátum: 2013. December 16. - 22:46:44 »
0

Egy dolgot soha nem értettem a hostingoknál.. Miért kéne leírni a tanulmányt? Mire mennétek vele? :)
 
[/quote]
Hát nagyon egyszerû. Sokat segít a döntésen ha mondjuk te nem agrár szakon tanulsz hanem informatikán. Ez nekem már egy + pont, hisz látom valamit már tud. (Ez nem azt jelenti egy agráros nem lehet olyan jó infóból mint aki informatikát tanul emelt óraszámban, csak érted :) )
 

Igazából én ismerem a tulajt, elég sokat beszélgettünk azon is, hogy játékszerver hosting lesz meg minden, segítettem megcsinálni neki a Minecraft szervert, SA-MP szervert s még ügyködtem neki ezerrel hogy megpróbáljuk valahogy megcsinálni a NonSteamos CSS-t, meg lett beszélve hogy Minecraft konfigos leszek, utána be akart tenni Ügyfélszolgálatosnak...
Mit ne mondjak jól kihasznált, ez a másik, ami elõtte volt még ugye segítek neki erre elkezdi írni nekem hogy valószínû nem lesz TGF csak 18. életévtõl...
Erre most meg ide van írva hogy 15 életév, komolyan engem ver át az, aki szinte a \"kezdetektõl\" (Játékszerver bevezetésére nézve) segítek neki...
Ilyen nincs! Pedig 13 vagyok, s elég értelmesen beszéltem vele, rendesen megbeszéltünk mindent aztán itt õ nem akarta hogy jól kijöjjek... (Mindegy)
U.I.: Amit megnyertem szervert köszönöm, Nincs lagg!
 
[/quote]
Neked is válaszolok, nem tudom Péterrel mégis mi a \"kapcsolatod\". Azt tudom, hogy a korhatárt ÉN igen személyesen ÉN szabtam ki.. Ezt mondjuk tudhattad volna akkor ha megnézed az \"elköszönést\" ahol az én nevem áll nem Péteré. Ennek oka az, hogy minden feltételt én adtam meg Péternek konkrétan ebbe most nem volt adminisztrációja. Szóval ha szidni szeretnél valakit akkor elküldöm (privátba) a skype címem szépen felhívlak és elmondod mi a problémád. Nagyon szívesen meghallgatlak.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #11 Dátum: 2013. December 16. - 22:49:06 »
+4

Én sem alkalmaznék egy 13 évest...
 
[/quote]
Miért nem alkalmaznál egy 13 évest? van aki 22 éves és olyan mint egy 10 éves agyilag.. de van olyan aki 9-10 évesen is olyan jól tudja végezni a munkáját mint egy normális 20 és 22 éves, hülyeség az egész korhatározás meg ez a tanulmányozási cucc.. minek? mit kezdtek vele?
E: miért ha én most informatikús lennék akkor tudjátok, hogy azok értenek az ilyen programozásokhoz? :D hülyeség.. épp úgy lehet egy szegény ember is gazdag..

Nem elérhető Lewis

  • 139
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #12 Dátum: 2013. December 17. - 10:34:48 »
0
Véleményem szerint igaza van ZyZunak...
 

Miért nem alkalmaznál egy 13 évest? van aki 22 éves és olyan mint egy 10 éves agyilag.. de van olyan aki 9-10 évesen is olyan jól tudja végezni a munkáját mint egy normális 20 és 22 éves, hülyeség az egész korhatározás meg ez a tanulmányozási cucc.. minek? mit kezdtek vele?
 
[/quote]

Nem elérhető huhboy

  • 894
  • huhboy
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #13 Dátum: 2013. December 17. - 10:53:38 »
0

Véleményem szerint igaza van ZyZunak...
 

Miért nem alkalmaznál egy 13 évest? van aki 22 éves és olyan mint egy 10 éves agyilag.. de van olyan aki 9-10 évesen is olyan jól tudja végezni a munkáját mint egy normális 20 és 22 éves, hülyeség az egész korhatározás meg ez a tanulmányozási cucc.. minek? mit kezdtek vele?
 
[/quote]
 
[/quote]
már pedig egy 13 éves gyerek még elég labilis szerintem is.....lásd: servereken.....egyik pillanatban könyorog adminért, 5 perc múlva anyukádat emlegeti....
az meg.....hiába tartjátok hülyeségnek, a tanulmányok sokat számítanak....én 18 évesen, emelt infóra jártam, ecdl vizsgával simán jelentkeznék, de már idõm nem engedi...lehet, hogy itt játékokról van só, de az életben is megfogják kérdezni, hogy hol, és mit tanultál :)

Nem elérhető Lewis

  • 139
    • Profil megtekintése
Játék Diktátor - Configosokat keresünk!
« Válasz #14 Dátum: 2013. December 17. - 14:50:18 »
0
Részben igaz, de eddig nem tapasztaltad hogy milyen is vagyok/(tudok lenni)...
Szóval szerintem az ügy lezárva!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal