Szerző Téma: Telefon függetlenítés. Kinek kell? :)  (Megtekintve 15957 alkalommal)

Telefon függetlenítés. Kinek kell? :)
« Dátum: 2013. December 06. - 14:26:13 »
0
Sziasztok!+
Aki szeretné függetleníteni valamilyen telefonját, az ÍRJON ITT, és megmondom neki, hogy mi az a kód, amivel ki ütheti a telefonját :)
Amire szükségem lesz:
 - A telefon SREIAL kódja (Ha beütöd a *#06# kódot a telefonba, majd a HÍVÁS gombot, akkor ki írja)
 - A telefon PROVIDER ID-je (Itt találod: http://simlock24.pl/foto/alcatel_provider_id.jpg )
 - A telefon típusa
 - Szolgáltató típusa [Hogy mi az EREDETI szolgátlatója, vagyis milyen a mobil.. T-mobil, Vodafone, vagy Telenor) :)
Ha megvan, írj a topicba, és (ha tudom) ki írom a telefon kiütésének kódját, mellyel függetlenítheted azt.
Mit kezdjek a kóddal?
- Helyezz a telefonba egy NEM ELFOGADOTT SIM kártyát, és kérni fog egy kódot. Oda pötyögd be ezt :D

Nem elérhető lufi

Telefon függetlenítés. Kinek kell? :)
« Válasz #1 Dátum: 2013. December 06. - 14:30:42 »
0
Mi ?  Milyen függetlenítés ?

Nem elérhető Elen

  • 222
  • Elen
    • Profil megtekintése
Telefon függetlenítés. Kinek kell? :)
« Válasz #2 Dátum: 2013. December 06. - 15:14:54 »
0
Mûködik! Tegnap kértem és ma már független is lettem! :)

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Telefon függetlenítés. Kinek kell? :)
« Válasz #3 Dátum: 2013. December 06. - 15:27:40 »
0
Milyen típusú telefonokat függetlenít a kód? Mert nekem Galaxy S4 van, csak van benne valami védelmi mechanizmus.

Telefon függetlenítés. Kinek kell? :)
« Válasz #4 Dátum: 2013. December 06. - 15:47:33 »
0

Milyen típusú telefonokat függetlenít a kód? Mert nekem Galaxy S4 van, csak van benne valami védelmi mechanizmus.
 
[/quote]
he-he .. meg oldom :D
 

Nem elérhető Elen

  • 222
  • Elen
    • Profil megtekintése
Telefon függetlenítés. Kinek kell? :)
« Válasz #5 Dátum: 2013. December 06. - 18:22:34 »
0
Amúgy egy kérdés :) Alcatel OT.. beraktam egy másik kártyát, de ugyan az a szolgáltató, megint kérte a kódot, beütöttem, elfogadta, de azt írta ki h már cask 5 próba van.. ha vissza rakom a másik kártyát akk megint kérni fogja? és utána mi lesz ha lejár az az 5?

Nem elérhető lufi

Telefon függetlenítés. Kinek kell? :)
« Válasz #6 Dátum: 2013. December 06. - 18:39:20 »
0

Mi ?  Milyen függetlenítés ?
 
[/quote]

Nem elérhető Elen

  • 222
  • Elen
    • Profil megtekintése
Telefon függetlenítés. Kinek kell? :)
« Válasz #7 Dátum: 2013. December 06. - 19:31:23 »
+1
lufi.. olyan függetlenítés, hogy pl van egy vodafone telefonod, akkor beírsz egy kódot és utána belerakhatsz pl telenor sim kártáyát is

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal