Szavazás

Megéri folytatni?

Összes szavazó: 20

Szerző Téma: San Andreas Online  (Megtekintve 2252 alkalommal)

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
San Andreas Online
« Dátum: 2013. November 30. - 16:56:06 »
0
Igaz már elkeztem , de biztonság kedvéért megkérdezem hogy valóban érdemes-e folytatni a SAO (San Andreas Online) MutltiTheftAuto és SA-MP féle többjátékos modifikációt. A szerver oldali szkriptelést továbbra is Pawn nyelv teszi lehetõvé és a régi MultiTheftAuto Blue kliensben kiadott funkciói lesznek elérhetõek. RGB színben pombázó, átlátszó, szellem jármûvek és így tovább. Tehát a szavazás fent.

Nem elérhető RyDerBoy96

  • 2048
  • RyDerBoy96
    • Profil megtekintése
San Andreas Online
« Válasz #1 Dátum: 2013. November 30. - 17:25:36 »
+1
nem értem, most ez egy samp és mta keveréke? ha igen akkor örülnék ha folytatnád. sokminden hiányzik az mtaból annak ellenére hogy komolyabb mint a samp, sampon meg vannak sokkal jobb funkciók pl. nincs megszabva hogy x méteren belül hány objectet használhatsz

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
San Andreas Online
« Válasz #2 Dátum: 2013. November 30. - 18:02:33 »
0

nem értem, most ez egy samp és mta keveréke?
 
[/quote]
Igen.

Nem elérhető krisk

  • 2380
    • Profil megtekintése
San Andreas Online
« Válasz #3 Dátum: 2013. November 30. - 21:34:31 »
0
Ami szerintem problémás lenne az az, hogyha mondjuk 1 év után vagy 1.5 év után úgy döntenél, hogy \"nekem itt most elég volt\", akkor kapnának az emberek egy rendszert, amelyben az éppen aktuális buglista (ami biztosan lesz), nem lesz kijavítva, fejlesztve se lesz. Ha meg open source kirakod, akkor mindenki leforkolja és lesz 45 San Andreas Online, és senki nem fogja tudni, éppen melyik klienssel kell hova csatlakozni.

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
San Andreas Online
« Válasz #4 Dátum: 2013. November 30. - 23:06:04 »
0
Ezt a klienset addig fogom fejleszteni amíg csak lehet és ameddig élek. Miután én hazaérek a melóból, akkor más elfoglaltságom nincs, szóval ha van kedvem, akkor ezt fejlesztem/javítom.  Ha netán kihalna a GTA SA játékosok száma, akkor egyértelmû én sem fogom akkor felejszteni. Lehet egy kicsit beteg mondataim voltak XD
btw, zárt forráskódú lett most már, de ha mégis nyílt lenne akkor sem jelentene problémát, mivel minden funkció saját csatornán mûködnek. Ha ez a kliensben nem elérhetõ az adott funkció, akkor a szerver felõl hibát jelez és nem omlik össze.


17 db igen. Ez azt hiszem elég is. Köszönöm hogy szavaztatok és a téma lezárul.
Hamarosan egy új fórum/alfórum készül errõl. Azt. Hiszem.
« Utoljára szerkesztve: 2013. December 01. - 14:46:19 írta divkn »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal