Szerző Téma: [KK] User Control Panel (UCP) - [HD]  (Megtekintve 2717 alkalommal)

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Dátum: 2013. Október 30. - 13:48:35 »
+5
Sziasztok!
Szeretném nektek bemutatni a szerverem UCP-jét. Már most elérhetõ, azonban csak az új módhoz lesz használható, ami viszont hamarosan elérkezik. :) Addig is az UCP-n keresztül elõregisztrálhattok a szerverre! Tudom, nem valami nagy szám, de szerintem egész szép lett :angel: Ha hibát észleltek, kérlek közöljétek velem, mert ez az elsõ PHP munkám! Köszi.
A szerver témája (A téma alján írjuk ki a friss információkat!)
Fórum (Az itt regisztrált felhasználó NEM ÉRVÉNYES a szerveren, sem az UCP-ben!)
UCP - Elõ regisztráció az új módra (Az itt regisztrált felhasználó ÉRVÉNYES a szerveren, de NEM ÉRVÉNYES a Fórumon!)
UPDATE
 
  • Regisztrációkor az idézõjelek, és az ékezetes karakterek letiltva

  • Ha be vagy jelentkezve, és megnyitod a fõoldalt, automatikusan átirányítódsz a \"Karakterem\" menübe

  • Élõláb hozzáadva a fõoldalhoz

  • Textaerakban az információk valueból átkerültek placeholderbe

  • Multiaccountozás (IP alapján) letiltva

  • Regisztrációhoz egy biztonsági kód hozzáadva


 
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 31. - 13:01:16 írta Dfoglalo »

[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #1 Dátum: 2013. Október 30. - 14:08:21 »
+1
Nagyon jó lett, grat :thumbsup: Én vagyok a ranglistán pénz terén az elsõ helyen :whistle: 8)

Nem elérhető Live

  • 507
    • Profil megtekintése
[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #2 Dátum: 2013. Október 30. - 15:15:30 »
+1
Nem lett rossz.
Egy tipp: Ha az UCP kezdõlap (login/register) világos akkor szerintem ha bejelentkeztél az is legyen világos, esetleg lehessen választani a témák között
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 30. - 15:19:14 írta BnK' »

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #3 Dátum: 2013. Október 30. - 15:43:19 »
0
Direkt lett világos, a belsõ rész pedig sötét. Aki nincs bejelentkezve, annak fehér, aki be van, annak pedig fekete-narancs. Ennyi, szerintem jó elgondolás :D Plusz nem sötétre terveztem a logint, és nem világosra a többi részt. Szóval marad ez így, szerintem így a jó :P És szerintem neked is, meg mindenki másnak is tetszik, de köszi a tippet :D Ja és nem vagyok egy nagy designer, sem webmaster, szóval szerintem nagyot alkottam a szintemen. ;)

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #4 Dátum: 2013. Október 30. - 15:57:45 »
+2
SQL injection-ról hallottál már?
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 30. - 16:02:28 írta Szilard00 »

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #5 Dátum: 2013. Október 30. - 16:48:50 »
0
Szóval te próbálkoztál :D Elárulom, hogy nem sikerült a dolog, mert a beírt szöveg elmentésekor használom a biztonságos adatmentéshez szükséges függvényeket. Csupán egy felesleges accountot regeltél nekem, amelyet most törölhetek... A különleges karaktereket pedig azért engedi beírni a rendszer, mert sokan használják õket a játékos nevükben.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 30. - 16:50:33 írta Dfoglalo »

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #6 Dátum: 2013. Október 30. - 16:52:33 »
+1

Szóval te próbálkoztál :D Elárulom, hogy nem sikerült a dolog, mert a beírt szöveg elmentésekor használom a biztonságos adatmentéshez szükséges függvényeket. Csupán egy felesleges accountot regeltél nekem, amelyet most törölhetek... A különleges karaktereket pedig azért engedi beírni a rendszer, mert sokan használják õket a játékos nevükben.
 
[/quote]
Ha van egy \' a felhasználónévben, akkor már nem is jön be a karakter információs rész. Amúgy ha küldesz egy PM-et, akkor adok pár tanácsot.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #7 Dátum: 2013. Október 30. - 16:54:54 »
+1

 

Szóval te próbálkoztál :D Elárulom, hogy nem sikerült a dolog, mert a beírt szöveg elmentésekor használom a biztonságos adatmentéshez szükséges függvényeket. Csupán egy felesleges accountot regeltél nekem, amelyet most törölhetek... A különleges karaktereket pedig azért engedi beírni a rendszer, mert sokan használják õket a játékos nevükben.
 
[/quote]
Ha van egy \' a felhasználónévben, akkor már nem is jön be a karakter információs rész. Amúgy ha küldesz egy PM-et, akkor adok pár tanácsot.
 
[/quote]
A tanács az jöhet, mert nem vagyok a dologban járatos :D Küldtem PM-et. Azt azért ismerd el, hogy attól, aki nem is ért ehhez, szép teljesítmény.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 30. - 17:08:46 írta Dfoglalo »

[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #8 Dátum: 2013. Október 30. - 17:45:16 »
+1
Grat!
Nem rossz munka, de nekem speciel a design nagyon nem tetszik. Igaz, hogy én a kifejezetten egyszerû, letisztult designokat szeretem, de ez azért normálnak is sok. Nekem nagyon nem tetszik, hogy alig van szöveg, mert minden képben van, és ráadásul a sokféle szín, a feliratok közül némelyet elég nehéz olvasni a betûtípus, és a szín-háttérszín miatt.

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #9 Dátum: 2013. Október 30. - 18:13:42 »
+1
Jó lett Dfoglalo :D

Nem elérhető Live

  • 507
    • Profil megtekintése
[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #10 Dátum: 2013. Október 30. - 18:17:21 »
0

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #11 Dátum: 2013. Október 31. - 10:59:10 »
0
Köszi all :D Törekedtem az egyszerûségre, nem is szeretem a túlcsicsázott dolgokat. Meg persze egy túlcsicsázott dizájnhoz elég gyakorlatom sincs :D
Spoiler for BnK\':
BnK\', mik ezek a képek, és minek mutatod be itt õket?


Szilárd, vagy nem tudom még ki próbálkozott a regnél a sok SQL utasítással, de csak annyi nyûgöt okoztatok nekem, hogy lett pár felesleges account, amiket törölhettem. Attól még, hogy az idézõjeleket engedte a rendszer, attól még biztonságosan mentettem le az adatokat. Ennek ellenére ez a pár felesleges felhasználó azért jött létre, mert nem készítettem el elég jól a rendszert, így hát ma javítottam is. Köszi, hogy felhívtátok rá a figyelmet :P A \' és \" jeleket mostantól nem lehet felhasználni az egyik kitöltõs mezõben sem, valamint a multiaccount is tiltott - IP alapján. A dynamic IP-sek meg bekaphatják :D
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 31. - 11:35:34 írta Dfoglalo »

[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #12 Dátum: 2013. Október 31. - 13:49:21 »
0
Szép kis UCP lett Dfoglalo!

[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #13 Dátum: 2013. Október 31. - 16:04:50 »
0
ON: Nemrossz.


TheJoker v2.0?

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
[KK] User Control Panel (UCP) - [HD]
« Válasz #14 Dátum: 2013. Október 31. - 18:21:58 »
0

ON: Nemrossz.


TheJoker v2.0?
 
[/quote]
Köszi.


Teljesen egyedi.
 



Hihetetlenül igénytelen kidolgozás, gondolom a kód is hasonlóan rendezetlen, és abszolút 0.
 
[/quote]
Szánalom a négyzeten. :facepalm: Megnézem, te mit alkotnál pár nap alatt, 0 PHP és 0 deisgneri tudással.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal