Szerző Téma: SA:MP - Prop hunt?  (Megtekintve 1945 alkalommal)

Nem elérhető Epsilon

  • 1854
    • Profil megtekintése
SA:MP - Prop hunt?
« Dátum: 2013. Október 26. - 11:01:25 »
+3
Sziasztok, gondolkodtam egy kicsit és a jelenlegi helyzetet felmérve arra jutottam, hogy egy jó szervert már csak kreatívan érdemes csinálni. Köpök a sablonokra, köpök a szokásokra, valami mást akarok.
 
Igazábol arrol szol h van két csapat a Hunterek és a Propok. A propok akármilyen tárgyak lehetnek amit választanak és menekülhetnek a hunterek elõl vagy álcázhatják magukat. A Hunterek feladata\' date=\' hogy megtalálja a Propokat és lelõje õket. [/quote\']
CoD, Garry\'s mod játékosok ismerhetik már onnan. Én megcsinálom a szervert, viszont nem szeretnék az egyedüli játékos lenni rajt, aki játszik :D
A kérdés érdekelne titeket egy ilyen típusú szerver? Az ötlet magja feljebb norbi szavaival ott van. Azt persze egy kis epikus és epsikus kiegészítés követné.
[/quote]

Nem elérhető kiswajas

  • 1685
    • Profil megtekintése
SA:MP - Prop hunt?
« Válasz #1 Dátum: 2013. Október 26. - 14:37:52 »
0
Mindenféleképpen kellene egy ilyen szerver a SA:MP világába is.

Kíváncsi volnék, hogy miképp lenne megoldva a fix objectté válás.

Nem elérhető Kick

  • 613
  • :)
    • Profil megtekintése
SA:MP - Prop hunt?
« Válasz #2 Dátum: 2013. Október 26. - 15:29:31 »
+1
Ohh, szóval errõl titkolóztál még annyira a cnr szerveren nyáron? Engem biztosan érdekelne a dolog, ugyanis anno sajnos Gmodon nem tudtam kipróbálni.

Nem elérhető Jippy

  • 618
    • Profil megtekintése
SA:MP - Prop hunt?
« Válasz #3 Dátum: 2013. Október 26. - 20:01:11 »
0
Kíváncsi lennék rá :D

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
SA:MP - Prop hunt?
« Válasz #4 Dátum: 2013. Október 26. - 21:03:33 »
0
Engem érdekelne  a dolog! Szerintem szórakoztató lenne..Ha belekezdenél és kellene segítség bármiben is, megköszönném ha szólnál nekem, hátha tudok segíteni!

Nem elérhető Epsilon

  • 1854
    • Profil megtekintése
SA:MP - Prop hunt?
« Válasz #5 Dátum: 2013. Október 28. - 12:00:26 »
0

Ohh, szóval errõl titkolóztál még annyira a cnr szerveren nyáron? Engem biztosan érdekelne a dolog, ugyanis anno sajnos Gmodon nem tudtam kipróbálni.
 
[/quote]
Nope. Ez egy másik projekt. :)

SA:MP - Prop hunt?
« Válasz #6 Dátum: 2013. Október 30. - 05:26:08 »
0
Érdekes ötlet, de én nem ajánlom, hogy SA:MP szerver írásába kezdj. Eljárt felette már az idõ, az a kevés magyar játékos, aki maradt az meg szétszóródik huszonakárhány szerveren.
Rengeteg minden más, élvezetesebb dologgal el tudnád ütni a szabadidõdet, anélkül, hogy elkezdenék szokásos kliséket durrogtatni. Igazán kreatív akarsz lenni? Hagyd ott a SA:MP-ot. Persze ez csak vélemény, a te szabadidõd, azt csinálsz vele amit akarsz.

Nem elérhető The

  • 4384
    • Profil megtekintése
SA:MP - Prop hunt?
« Válasz #7 Dátum: 2013. Október 31. - 01:10:03 »
0
CS:S, Garry\'S Mod-ban nagyon jók a Prop Huntok. Szivesen kipróbálnám samp on is.

Nem elérhető Zharko

  • 1955
  • Future House <3
    • Profil megtekintése
SA:MP - Prop hunt?
« Válasz #8 Dátum: 2013. November 04. - 12:54:02 »
0

 

Ohh, szóval errõl titkolóztál még annyira a cnr szerveren nyáron? Engem biztosan érdekelne a dolog, ugyanis anno sajnos Gmodon nem tudtam kipróbálni.
 
[/quote]
Nope. Ez egy másik projekt. :)
 
[/quote]
Az is durca lett volna ;) Meg amit utoljára mondtál :D


Ez is jó ötlet, én várom.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal