Szerző Téma: RPG/RP kérések  (Megtekintve 14948 alkalommal)

Nem elérhető Epsilon

  • 1854
    • Profil megtekintése
RPG/RP kérések
« Dátum: 2009. Szeptember 04. - 14:43:55 »
0
Mivel igen észrevehetõ, hogy a fórum ezen részét - is - ellepik az rp-s témák ezért ezeket ebbe a témába kell írni,

hogy ne az legyen h a Szkript kérésekhez csak rps és hasonszõrû kérések kerüljenek.


Aki valóban akar e téren segédkezni az ebbe a témába fogja megtalálni a dolgát.


Azokat a témákat melyeket nem ide írtatok és RP vel vagy RPG vel kapcsolatos törlöm és PMben figyelmeztetlek titeket.


Ezen dolog folyamatos elkövetése akár warnt is eredményezhet!


Ezenkívül ebbe a topicba nem lehet véleményezni a kéréseket csak kész szkript linkelés, kérés és a segítség


( a kért szkript elkészítésében ) engedélyezett. Más hszket szó nélkül törlöm.


Epsilon

Nem elérhető ZeRo

  • 4620
  • Ex Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
RPG/RP kérések
« Válasz #1 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 15:03:26 »
0
Nos ez egy jó ötlet volt. De én nem csak ezért írok, hiszen elolvastam, és meg is értettem, amit írtál. ;) A kérésem ( talán az elsõ^^ :D ) az lenne, hogy ha valaki tudja esetleg ENNEK az épületnek az Interior ID - jét ( ha van egyáltalán ), azt megköszönném. Vagy valami hasonlót, városházának kellene. ;)

RPG/RP kérések
« Válasz #2 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 16:33:54 »
0
Hát SF-be nem nagyon tudok. De LS-ben a rendörség melet van egy más RPG szeron is ot van szerintem az jó hely.

Nem elérhető ZeRo

  • 4620
  • Ex Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
RPG/RP kérések
« Válasz #3 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 20:34:07 »
0
Igen, ez lenne a lényeg. De ha nem tud senki ilyet, akkor mindegy, majd keresek valamit. :D

Nem elérhető ►ѕтa

  • 2016
  • Newbie
    • Profil megtekintése
RPG/RP kérések
« Válasz #4 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 20:23:18 »
0
Ott nincs semmi :D

Nem elérhető Iceaac

  • 2187
    • Profil megtekintése
RPG/RP kérések
« Válasz #5 Dátum: 2009. Szeptember 18. - 18:47:56 »
0
Sztem használd azt az intit, ami a többin van :)

andy192

  • Vendég
RPG/RP kérések
« Válasz #6 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 15:19:18 »
0
hellótok igaz hogy amit most kérek a fay-on látam de nembaj nekem is kéne ami nem a te autód beírod hogy /ellop és ösze kötözi autóban a kábelokat is beindítsa pl:
beleszálsz egy kocsiba nem tied elkell lopnod nem ugy mint máshol bele szálsz és egybõl mehetc vele hanem beírod hogy /ellop és akkor 1perc allat elopja a kocsit
remélem nem nagy kérés elõre is kösz

Robinking

  • Vendég
RPG/RP kérések
« Válasz #7 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 17:46:22 »
0
Idézetet írta: andy192 date=1254143958\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"44\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
hellótok igaz hogy amit most kérek a fay-on látam de nembaj nekem is kéne ami nem a te autód beírod hogy /ellop és ösze kötözi autóban a kábelokat is beindítsa pl:
beleszálsz egy kocsiba nem tied elkell lopnod nem ugy mint máshol bele szálsz és egybõl mehetc vele hanem beírod hogy /ellop és akkor 1perc allat elopja a kocsit
remélem nem nagy kérés elõre is kösz
 
Elgondolkoztál, hogy hogyan lehetne megcsinálni?
Mert ha elég jó vagy a pawnoban(amit nem tudok), akkor gondolkozz, el rajta és te is nekiállhatnál...

andy192

  • Vendég
RPG/RP kérések
« Válasz #8 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 18:38:27 »
0
Idézetet írta: Robinking date=1254152782\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"44\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Elgondolkoztál, hogy hogyan lehetne megcsinálni?
Mert ha elég jó vagy a pawnoban(amit nem tudok), akkor gondolkozz, el rajta és te is nekiállhatnál...
 
hát már vagy 10x megpróbáltam de sose sikerült

Robinking

  • Vendég
RPG/RP kérések
« Válasz #9 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 19:56:48 »
0
Idézetet írta: andy192 date=1254155907\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"44\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Elgondolkoztál, hogy hogyan lehetne megcsinálni?
Mert ha elég jó vagy a pawnoban(amit nem tudok), akkor gondolkozz, el rajta és te is nekiállhatnál...
 
hát már vagy 10x megpróbáltam de sose sikerült
 
[/quote]
Hogyan kezdtél neki a munkádhoz?
Végiggondoltad a függvényeket?
Tudsz egy kicsit angolul hogy megrtsd a függvényeket?

andy192

  • Vendég
RPG/RP kérések
« Válasz #10 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 21:04:34 »
0
hát hogyis kezdtem bele elõször is van amivel beindítod a kocsit tod /engine vagy más és azt akkartam át csinálni
angolul értek kicsit

Robinking

  • Vendég
RPG/RP kérések
« Válasz #11 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 21:13:26 »
0
Idézetet írta: andy192 date=1254164674\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"44\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
hát hogyis kezdtem bele elõször is van amivel beindítod a kocsit tod /engine vagy más és azt akkartam át csinálni
angolul értek kicsit
 
Úgy csináldd meg, hogy ha beszáll az ember a kocsiba, akkor lefagyassza a karaktert, és he beírja, hogy ellop, akkor meg felolvassza.
Gondolkodj el rajta.
Nézd meg egy adminszkriptben a /freeze parancsnál.

andy192

  • Vendég
RPG/RP kérések
« Válasz #12 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 10:59:56 »
0
kösz a segítséged vagyis ugy gondolod hogy a /freeze-t meg az /unfreeze-t rakjam ösze hogy csak akkor tudj menni a kcosival ha  beírod /ellop de hogyan cs meg ezt nemtom egy kicsit segítsetek

Nem elérhető ZeRo

  • 4620
  • Ex Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
RPG/RP kérések
« Válasz #13 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 14:13:39 »
0
TogglePlayerControllable ( playerid, toggle );

 
Ezzel a függvénnyel kezelheted a játékos \'irányítását\' ( azaz hogy mozoghat - e, vagy sem ). A toggle helyére értéket kell írni, true, vagy false ( vagy rövidebben 0, vagy 1 ). Ha az érték true, akkor tud mozogni a megadott játékos, ha false, akkor nem.
ZeRo
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 29. - 21:12:09 írta ZeRo »

[GRL]FREDDY[CL]

  • Vendég
RPG/RP kérések
« Válasz #14 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 19:16:10 »
0
Idézetet írta: ZeRo date=1254226419\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"44\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

TogglePlayerControllable ( playerid, toggle );

 
Ezzel a függvénnyel kezelheted a játékos \'irányítását\' ( azaz hogy mozoghat - e, vagy sem ). A toggle helyére értéket kell írni, true, vagy false ( vagy rövidebben 1, vagy 2 ). Ha az érték true, akkor tud mozogni a megadott játékos, ha false, akkor nem.
ZeRo
 
Nem 1 vagy 2, hanem 0 vagy 1, elírtad.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal