hpeter94

Ötletek a fórum fejlesztésére

1.695 hozzászólás ebben a témában

először egy normálisan működő alap weboldal legyen már, ne ilyen mobile app cuccok

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon
Idézet EnterR felhasználótól, On 2016. 12. 09. at 17:37

Egy hivatkozás jó lenne a kedvelt hozzászólásokhoz.

kIpvDb.png

Idézet Ben felhasználótól, On 2016. 12. 08. at 15:16

Olvasatlan témára kattintva az utolsó oldal jöjjön be, mint ezelőtt.

Idézet #caysemax. felhasználótól, On 2016. 12. 09. at 17:53

Én szívesen látnék egy keresésgombot a főoldalon, vagy akár ott felül a GTAKözösség logonál. :D

Idézet Ben felhasználótól, On 2016. 12. 10. at 10:25

Előző fórumon lehetett témát, meg egész fórumrészleget figyelmen kívül hagyni, nem jelent meg az olvasatlan témák között. Ezt most hol lehet?

Idézet EnterR felhasználótól, On 2016. 12. 11. at 14:18
  • Chaten legyen kattintható a betagelt név (ugorjon a profilra)
  • Értesítés ha betagelnek chaten (mondjuk legyen kapcsolható)
  • Fórum profilon kattintható weboldal (nyissa új lapra)

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet dugasz1 felhasználótól, On 2017. 01. 13. at 0:44

Nem tudom, hogy hibákhoz vagy ötletekhez írjam.

Nincs Lua syntax highlighter. (Bár én úgy emlékszem volt vagy nem?) Mi történt vele? 

(Ja és sokszor fehéres hátteren fehér betűvel hozza ki, bár az én kódomat pedig fekete betűvel hozza ki úgyhogy itt se tudom hogy csak azért, mert a sajét kommentednél más a css vagy csak én máshogy állítottam be nem tudom.)

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Már meglévő témák formázásának visszaállítása.

Megosztás

Megosztás link alapján

köszönöm a válaszokat, imádok magamban beszélni, dupla tripla quadrupla hozzászólásokat írni

samp/mta témákon belül láthatóan feltüntetni a kategóriát, új háttér, új szín idk, régi gyakorlott fórumozók is beleesnek a hibába, hogy nem mindig görgetnek fel arra az egy apró sorra. 

5 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Vissza kerülhetne a mínusz adás. Ha már van like, legyen dislike is, régen is tök feelinges volt hogy az autizmust mínusszal díjaztuk. Pár embernek jelenleg is szüksége van az ilyesmi féle "támogatásra".

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Memphis felhasználótól, 8 perce

Vissza kerülhetne a mínusz adás. Ha már van like, legyen dislike is, régen is tök feelinges volt hogy az autizmust mínusszal díjaztuk. Pár embernek jelenleg is szüksége van az ilyesmi féle "támogatásra".

Így van,köszönöm.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Én nem nagyon támogatom ezt a mínusz adás gombot, tavaly is sokan kihasználták, több panasz volt érte mint haszon és még szabályt is kellett érte írni pár ember miatt. 

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Panaszt csak azok nyújtottak be ellene, akik selejtek voltak.

Legyen már születésnapos box a főoldalon, tök jó volt köszönteni egymást anno. :c

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Pedró felhasználótól, 14 órája

Legyen már születésnapos box a főoldalon, tök jó volt köszönteni egymást anno. :c

Köszönöm szépen

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Nem is ertem pedro minek jarsz fel ide azok utan h nincs minusz adas. btw. boldogat ben!

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Ha eddig kibírta akkor ezek után is ki fogja bírni a mínusz adást. 

Megosztás

Megosztás link alapján

Ha kibírtad 2mp ig levegő nélkül, ezután is kifogod bírni.

Már leírtam a véleményem, semmi értelme nem volt fórummotort váltani. Alig fórumozik már valaki... :cRengeteg funkció hiányzik. Régen volt aki csak azért járt fel, hogy minél több órája legyen, most már top listát se látok sehol..Régen gyűjtögették a pluszt, azt is megszüntették anno, hogy kiírja a renCer.

Születésnaposok sincsenek ki írva, de még az.. Ben már beidézett egy rakat hiányosságot és basztok pótolni. Véleményem szerint érdemes lenne visszaállítani a régi motort. Ennek így semmi értelme.. Belevágtatok egy új dologba, és félkész állapotban hagyjátok. Pontosabban ahogy nektek tetszik megcsináljátok, aztán meg leszarjátok milyen funkciókért nyávogunk hónapok óta.

Ha valami érdekli az embereket -> pár selejt bunkó panaszkodik rá -> megszüntetik  /  át sem hozzák az új fórummotorra a vezetők..

Billy-D_Approves.gif

9 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Nem is igazán értem, miért létezik ez a téma, ha szarnak arra hogy milyen ötleteink vannak

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Egy új tulajdonos/fejlesztő jót tenne. Vagy egy régi is. A jelenlegi(eke)t hagyjuk. :p

Megosztás

Megosztás link alapján

Most mondanám hogy indítsunk egy szavazást a fórummotorról de úgy is leszarják, vagy tegyünk egy próbát ?

Megosztás

Megosztás link alapján

The link could not be embedded because an error occurred on...

FIX IT! FIX IT! FIX IT! FIX IT! FIX IT! FIX IT! FIX IT! FIX IT! FIX IT! FIX IT! FIX IT! FIX IT!

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek