Szerző Téma: Sanandreas Antihack / Avagy SA:MP ANTIHACK BOT :D  (Megtekintve 2556 alkalommal)

Sanandreas Antihack / Avagy SA:MP ANTIHACK BOT :D
« Dátum: 2013. Július 22. - 15:38:24 »
0
Sziasztok ..
Egy hete kb. gondoltam egyet és rájöttem,hogy jó lenne egy anti hack a SA:MP-hoz is,mert elég sokan csalnak :)
Gondoltam még1et és megvalósítottam az ötletemet ..
Hogyan is néz ez ki?
Egy visual basic script-ben írt, összefoglalt program mely leellenõrzi a sa:mp indítása elõtt hogy használsz-e hozzá hacket .. Nem árulom el a mûködési elvét,mert akkor könnyen kijátszható lenne .. egy idõ után úgyis rájön az,aki akar :D (Persze ha ért a dolgokhoz)
Alapvetõ mûködés:
Elindítod -> Játék indítása VAGY Report készítése..
Játék indítása = Szerverek megtekintése majd csatlakozás 1-hez ..
Report készítése = Egy fájlt készít,melyben benne van minden információ, hogy használ-e az illetõ hacket avagy sem,ha igen akkor milyet ..    Ez arra jó,ha valaki igazolni szeretné hogy \"õ márpedig nem használ hacket\" akkor az megteheti a fájl elküldésével pl: nekem, vagy egy szerver adminnak aki tudja hogy kell megnyitni ;)   (( FONTOS!! EZ AZ OPCIÓ EGYELÕRE BÉTA,TEHÁT KIJÁTSZHATÓ!))
Ha valaki a játék indítására kattint,meg kell adnia a játék indítási helyét, majd a program elvégzi a keresést... ha végzett, 2 opció lehetséges:
1.: Semmi üzenet nélkül elindítja a válsztott szervert, és készít egy fájlt hogy hackmentes a GTA.
2.: Üzenetküldés -> Kapcsolj ki / törölj minden hacket melyet a GTA-hoz használsz,és próbáld újra. Ha az okra kattintunk,megkérdezi hogy szeretnéd-e hogy a program automatikusan törölje a hacket a GTA-ból,ha igenre kattintasz és ismét elindítod a programot, majd elindítasz egy szervert,akkor immáron hack nélkül, stabilan elindul a játék.
Mivel ez az egész csak arra jó,hogy magadnak használd ezért egyelõre értelme nem sok .. mivel ha tudod magadról h nem csalsz akkor minek a program? .. Na igen .. itt elakadtam .. valahogy úgy szeretném megcsinálni a programot,hogy azok a szerverek melyek bekerülnek a programba,vagyis csatlakozni lehet rájuk a programon keresztül .. azokra játékon belül valami üzenetet kellene csatolni, vagy valami .. megoldható ez? Mivel ehhez már nem értek,ezért valaki aki ért a dologhoz segíthetne ..
A célom egy olyan program készítése,mellyel ha rácsatlakozunk a szervere akkor a szerveren játszó játékosok LÁSSÁK hogy az az illetõ tiszta .. ez egy 90fõs szerveren az adminoknak is sokat segítene,hisz 90-bõl 1 TUTI csal ..
A béta verziót ha kell feltöltöm,hogy lássátok mûködik-e .. én már teszteltem és a s0beit-et és a CLEO modok 10%-át blokkolja! Ha valakinek van valami más ötlete,amelyik hacket még blokkolni kellene az írja meg és beleteszem!
Itt egy kép a programról: \"width=500http://s12.postimg.org/ynam5kwe5/asdada.png][/img]
A report file, fertõzött GTA esetén:
 
objFile.Write \"Grand Theft Auto SA:MP \\\"
\"                                     Hack Detector by: ReMoTe/ThisIsMe\"
\"\"A HackKeresés sikeresen befejezõdött,és egy összegzõ fájlt hozott létre!\"
\"-----------------------------------------------------------------------------------------------------\"
\"                                                Eredmények:\"
\"\"
\"A gépre telepített GTA-ban hacket találtunk!\"
\"\"
\"Részletek:\"
\"-----------------------------------------------------------------------------------------------------\"
\"S0BEIT HACK DETECTOR:   d3d9.dll file is exist...\"
\"CLEO MOD DETECTOR: Not founded cleo mods in GTA...\"
\"-----------------------------------------------------------------------------------------------------\"

 
Kép: \"hacettalalt.png\"
Járuljatok hozzá ti is a program fejlesztéséhez és küldjétek be a kedvenc szerver IP-teket és beteszem a programba! Késõbb lehetséges majd az ip szerinti csatlakozás is,de ezt egyelõre hanyagoljuk!
A legfontosabb most az lenne,hogy legyen értelme a programnak ,vagyis hogy akik a programmal csatlakoznak a szerverre azok egy azonosítót kapva bónuszt kapjanak a szerveren. Pl: SendclientmessageToAll xyz csatlakozott a remote féle antihackkel a szerverre .. stb :DD

Sanandreas Antihack / Avagy SA:MP ANTIHACK BOT :D
« Válasz #1 Dátum: 2013. Július 22. - 16:01:19 »
0
Ezzel csak az a baj hogy csak azoknak fog menni akik az alapértelmezett helyre telepítette a sa ját jah és ha a d3d9.dll t ellenõrizteted a programmal akkor az is a gáz hogy ha valakinek enb series e van fent vagy ilyen mod ja annak sem fog elindulni a játék.

Sanandreas Antihack / Avagy SA:MP ANTIHACK BOT :D
« Válasz #2 Dátum: 2013. Július 22. - 16:18:18 »
0
Idézetet írta: .Adamcha. date=1374501679\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40263\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ezzel csak az a baj hogy csak azoknak fog menni akik az alapértelmezett helyre telepítette a sa ját jah és ha a d3d9.dll t ellenõrizteted a programmal akkor az is a gáz hogy ha valakinek enb series e van fent vagy ilyen mod ja annak sem fog elindulni a játék.
 
Nem csak a d3d9.dll-t ellenõriztetem hanem az egyéb fájloka is mint pl: speedo stb .. és ha 2nél több van meg akkor tiltja :)
Mivel ha nem az alapértelmezett helyre telepíti akkor nem fog mûködni,ezért csak oda lehet :)

Nem elérhető krisk

  • 2380
    • Profil megtekintése
Sanandreas Antihack / Avagy SA:MP ANTIHACK BOT :D
« Válasz #3 Dátum: 2013. Július 22. - 19:05:10 »
0
:D
Elhiszed, hogy akármit csinálsz, valaki fogja majd és kijátssza? Nem csak egyféleképp lehet a sobeitet mûködtetni, és ha még sikerül is az összes módot kijátszani, még mindig ott vannak a memóriaeditorok, amikkel gyk. a sobeithez hasonló mutatványokat tudsz csinálni. Memóriaeditorból meg gyakorlatilag annyi van, mint a rohadás, mitöbb, magadnak is írhatsz egyet kb. 15 perc erõbefektetéssel és kész a saját cheat programod.
Sokkal nagyobb tudás kell ehhez, mint egy VB script. Én írtam a Core-nak és az NL-nek is kiegészítõ klienset, amivel rengeteg alacsony szintû móka (assembly, memóriaturka, satöbbi) járt, tehát elég jól ismerem a GTA-t, és mégsem mondom, hogy jó volt az a rendszer (hiszen a PB-t, amit egy profi csapat fejleszt, is ki lehet játszani ha magadnak írsz cheatet, tehát innentõl fogva ne várjunk sokat).
Ezen kívül VB-vel szerintem network modult csinálni (tehát hogy a szervernek elküldje az ilyen adatokat) hülyeség, nem éri meg, egy alacsonyabb szintû nyelvvel (C/C++/C#) vagy egy jobb scriptnyelvvel talán értelme is lenne.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 22. - 19:07:40 írta krisk »

Nem elérhető Nyufi

  • 335
    • Profil megtekintése
Sanandreas Antihack / Avagy SA:MP ANTIHACK BOT :D
« Válasz #4 Dátum: 2013. Július 22. - 19:39:27 »
0
ne csináljátok ezt velem én szeretek csalni

Sanandreas Antihack / Avagy SA:MP ANTIHACK BOT :D
« Válasz #5 Dátum: 2013. Július 23. - 09:00:09 »
0
Idézetet írta: Nyufi date=1374514767\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"40263\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
ne csináljátok ezt velem én szeretek csalni
 
csak az idióták csalnak akik nem tudnak játszani .. sorry :(

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2013. Július 23. - 09:01:36 )


:D
Elhiszed, hogy akármit csinálsz, valaki fogja majd és kijátssza? Nem csak egyféleképp lehet a sobeitet mûködtetni, és ha még sikerül is az összes módot kijátszani, még mindig ott vannak a memóriaeditorok, amikkel gyk. a sobeithez hasonló mutatványokat tudsz csinálni. Memóriaeditorból meg gyakorlatilag annyi van, mint a rohadás, mitöbb, magadnak is írhatsz egyet kb. 15 perc erõbefektetéssel és kész a saját cheat programod.
Sokkal nagyobb tudás kell ehhez, mint egy VB script. Én írtam a Core-nak és az NL-nek is kiegészítõ klienset, amivel rengeteg alacsony szintû móka (assembly, memóriaturka, satöbbi) járt, tehát elég jól ismerem a GTA-t, és mégsem mondom, hogy jó volt az a rendszer (hiszen a PB-t, amit egy profi csapat fejleszt, is ki lehet játszani ha magadnak írsz cheatet, tehát innentõl fogva ne várjunk sokat).
Ezen kívül VB-vel szerintem network modult csinálni (tehát hogy a szervernek elküldje az ilyen adatokat) hülyeség, nem éri meg, egy alacsonyabb szintû nyelvvel (C/C++/C#) vagy egy jobb scriptnyelvvel talán értelme is lenne.
 
[/quote]
Látom végre 1 értelmes aki ért a dologhoz ;)
Megfontolom amit írtál,és igazad van .. sajnos nem lehetséges oylan anticheatet készíteni szerveren kívül amit nem lehet kijátszani :8 De .. hátha :DD próbálkozok akkor egy másik nyelven és alkotok valami nagyobbat :)

Nem elérhető Nyufi

  • 335
    • Profil megtekintése
Sanandreas Antihack / Avagy SA:MP ANTIHACK BOT :D
« Válasz #6 Dátum: 2013. Július 23. - 15:37:36 »
0
mé csinálod eszt velem gooby pls ne csináld eszt velem
én tudok játszani csak igy funosabb pls nemár

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal