Szerző Téma: Hangkimenetnél mikrofon zajok, hang frekvenciája alacsony.  (Megtekintve 3045 alkalommal)

Koncz_Norbert

  • Vendég
Hangkimenetnél mikrofon zajok, hang frekvenciája alacsony.
« Dátum: 2012. Április 12. - 20:33:12 »
0
Üdv. Egy ismerõsöm véletlenül csatlakoztatta a mikrofon bemenetbe a fejhallgatót.
Volt egy apró frekvencia zavar Nero 6-nál, de ez helyreállt. Lényeg az mikor lecsatlakoztatta a
fejhallgatót azóta a hangkártya megzavarodott. Folyamatosan zúg a hangszóró, mintha a mikrofon zaját hallanám. Fejhallgatón mind a két hangszóró zúg, míg fejhallgató anélkül a jobb oldali hangszóró zúg.
Akármilyen zenét indítok el, akkor a hang eltorzul, rezeg mintha hangosan szólna. ( Ahogy koncerten szokás. )
Már újraindítottam, frissítettem a hardvereket is. De ugyan az a probléma. Gondolom a hangkártyának kampec. Végülis a zene még szól, csak nem tisztán.

Hangkimenetnél mikrofon zajok, hang frekvenciája alacsony.
« Válasz #1 Dátum: 2012. Április 12. - 20:47:24 »
0
Ebbe az az érdekes, hogy a régi mikrofonok régen hangszórók voltak tehát elméletbe a fordítva betevés nem kéne okozzon problémát.

Hangkimenetnél mikrofon zajok, hang frekvenciája alacsony.
« Válasz #2 Dátum: 2012. Április 12. - 21:05:26 »
0
ÕÕ nekem a zaj az alap valamiért. Úgy bírtam megszüntetni, hogy az idõ melletti kis hangszóróra 2x kattintva felhozta a csúszkákat. A mikrofont ott lenémítottam(bepipáltam azt a kis cuccot a csúszka alatt) és csend lett :D
A többire passz :(

Koncz_Norbert

  • Vendég
Hangkimenetnél mikrofon zajok, hang frekvenciája alacsony.
« Válasz #3 Dátum: 2012. Április 12. - 21:36:20 »
0
Én akármit is teszet, a zaj megmarad. Nem tudom mennyire hallható, de az cinkes hogy csak a jobb szól.
http://www.youtube.com/watch?v=9x7S0p_fIcs&feature=youtu.be

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal