Szerző Téma: Zinthos\'s Full-Cool - Szerver/Klán TAGFELVÉTEL  (Megtekintve 1183 alkalommal)

Zinthos\'s Full-Cool - Szerver/Klán TAGFELVÉTEL
« Dátum: 2011. Október 29. - 13:50:11 »
0
Sziasztok.
Van egy elég kezdetleges szerverem, a Zinthos\'s FuLL cooL szerver. De mivel nincs senki, aki segítsen a fejlesztésben, ezért nem is csinálom.
Szeretnék embereket akik segítenének (Tesztelés, Adminkodás, Moderálás, Mapolás) a szerverben. Ha meglesz egy kisebb csapat, akkor elkezdem készíteni a szervert.
A segítõknek lenne egy külön klánjuk, a [zFc], azaz Zinthos\'s FuLL cool.
További információk a weboldalon. Aki jelentkezne, az regisztráljon, és írjon egy kérelmet a megfejelõ témába, vagy küldjön PM-et.
Nagyon kellenének emberek, úgyhogy jelentkezzetek bátran!
Zinthos
E: Most látom, hogy van Szerver TGF alfórum :S
De végül is, ez egy klán & Szerver TGF téma. Mindegy, ha egy admin/mod. úgy látja, akkor helyezze át.

Zinthos\'s Full-Cool - Szerver/Klán TAGFELVÉTEL
« Válasz #1 Dátum: 2011. Október 29. - 13:54:15 »
0
Regiztem már 1 hete de nem jön a regis levél :S am a co.cc domain nem vírusos?

Zinthos\'s Full-Cool - Szerver/Klán TAGFELVÉTEL
« Válasz #2 Dátum: 2011. Október 29. - 13:57:26 »
0
Én úgy tudom, hogy nem. :-[
Ki is kapcsolom ezt a leveles szarságot. Próbálj meg másikat regisztrálni. (késõbb megvátoztathatom a nevedet)

Zinthos\'s Full-Cool - Szerver/Klán TAGFELVÉTEL
« Válasz #3 Dátum: 2011. Október 29. - 14:15:04 »
0
Idézetet írta: Zinthos date=1319889446\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"12845\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Én úgy tudom, hogy nem. :-[
Ki is kapcsolom ezt a leveles sz*rságot. Próbálj meg másikat regisztrálni. (késõbb megvátoztathatom a nevedet)
 
Okés köszi am nekem is kivan kapcsolva de ha ismered a www.smf-portal.hu t onnan tudsz tanulni is smf el kapcsoltaban meg vannak leírások is meg ilyenek regisztrálj megéri  ;D

Zinthos\'s Full-Cool - Szerver/Klán TAGFELVÉTEL
« Válasz #4 Dátum: 2011. Október 29. - 15:15:54 »
0
Na, nem jelentkezik más? :(

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal