Szerző Téma: Los Santos Project - Role Play  (Megtekintve 1387 alkalommal)

Los Santos Project - Role Play
« Dátum: 2019. November 28. - 20:24:03 »
0
Los Santos Project - Role Play
Titeket milyen rossz dolog ért a szerveren?
 
 

Los Santos Project - Role Play
« Válasz #1 Dátum: 2019. November 28. - 20:54:27 »
0
Chapter 0
 
Kevesebb mint egy héttel ezelőtt elterveztem hogy majd én egy jót játszok valamilyen kicsit alvilági szerepkörben. A terv megvolt Így hát gondoltam akkor irány játszani. Felnéztem a SAMP 0.3.7-es verziójú kliensre, és a régebben listázott szerverek közt kutattam.. SuperLife.. Class.. mondom ilyen nincs. Nem tartalmazott egy normális RP szervert, mert nem DM-elni akarok. Körülnéztem itt fent GTA Közösségen ahol meglepő új szerverekkel találkoztam. Nézzük csak mit takar a név..: Los Santos Project Role Play tehát LSP-RP. Egyből bevillant egy szervernév ami azt hiszem pár hónapja még nyár körül nyitott a LS-RP HU mondom némi hasonlóság lesz, gyerünk fel megnézni. Bejelentkeztem, regisztráltam.. Nem volt semmi teszt, semmi probléma, a login panel pedig szemet szúrt. Gondolkoznom sem kellett hogy ez a Social módja lehet a régebbi SocialRP. Mondom rendben, nem volt olyan rossz mód csak lehetőség fosztott. Eljátszottam 1-2 órát a szerveren a segítség kezdőknek tehát mint nekem meglehetősen aggályos volt mert játékmester akár mennyire is szerettem volna nem válaszolt a kérdéseimre. Leléptem mondom ha ez egy ilyen népszerű szerver mostanság biztos van fórum vagy webhelye. Megtaláltam a weboldalt, abban a pillanatban be is regisztráltam. Ezekre rá átlestem a szabályzatot, hogy tudjam hogy hány óra van azért. Idáig csak egy(1.)bukkanó a szerverrel az pedig a hiányos segítség a 4-5 online admin-nál.Chapter 1
Másnap felnéztem barátommal is a szerverre gondoltam milyen móka lehet már ha ketten játszunk, játszottunk is RP-zgettünk nagyon lajti módon. Én ugye behajtót, és egy csipetnyi bérgyilkos szerepében voltam, társam pedig masszívan behajtót. (2.) Ezzel eljátszottunk a szerveren, semmi újdonságot nem mutatott a szerver a 2017-es önmagához képest.
Ahogy már kicsit nyíltunk a közösség felé, tehát szépen lassan felépítettük a karakterünket elkezdtünk más játékossal is találkozni, és kicsit szóba elegyedni és megnézni hogy itt eszik-e vagy isszák a szerepjáték fogalmát és alapvető szabályait. A második probléma már itt is szembeötlő; (3.) a játékosok és a játékmesterek meglehetősen hibás anyanyelvi tudása és általános írási normák betartása. Biztos veled is történt már olyan hogy jól játszod a szerepedet éppen üzletelnél vagy próbálsz spanolni egyes ismertebb helyeken és a társaságban van egy vagy több olyan személy akinek speciális képessége a szemkisütés az írástudatlanságával. Ezt már csak tetőzi amikor egy Admin nem tud írni, mert itt ez is meglehetősen sokszor fordult velem elő. ...To be continued...

darell.

  • Vendég
Los Santos Project - Role Play
« Válasz #2 Dátum: 2019. November 28. - 22:12:51 »
0
Te igen wadállat, az LSP a PSA-mód editje. 
 
Mellesleg a kritikád... hát nem is kritika, őszintén. 
 
1.) a playerek adják meg egy szerver létjogát. egyértelmű ebben a korban és évben hogy mindenkit össze kell gyűjteni, nem csak azokat akik már tudják mi a dörgés.
 
Amúgy maga a játékosok legalább rp-znek, legalább ezt vettem észre. (Mondjuk az occasional /do Megkoccan láttam én is párszor)
 
2.) az adminok, hát ember.. ők is emberek. sőt, legtöbbjük tinédzser. bénácskák, balfaszocskák, felejtenek. Nem egy professzionális szerverről beszélünk (ha volt valaha is olyan a SeeMTA-s gyerekeket exploitáló szervereken kívül)
 
3.) a második problémád az volt hogy DM karaktered / unjust karaktered van? egy karakterlapot megnéznék azért tőled.
 
4.) Nekem inkább problémám az hogy mindenki próbálja eljátszani a nagy gengszert miközben az anyja még mindig a seggét veri el mert túl sokat számítógépezik. 
 
Tudom milyenek az ilyen emberek, én is voltam ott. Szar, semmitérő RP. és a szerver fele ezt tolja az Idlewoodi blokkon. 
 
5.) + az adminok nem szankcionálnak keményen, mert kevés a player, meg is értem és mégsem. 
 
 
 
nem mintha telibe szarnám, jó volt ez a 3-4 nap RP próbálkozás (amikor nem a latinók jöttek drive-byozni) ha eddig is tartott. 

Los Santos Project - Role Play
« Válasz #3 Dátum: 2019. November 28. - 22:34:37 »
0
Idézetet írta: darell. date=1574975571


   
      Te igen wadállat, az LSP a PSA-mód editje. 
   
   
      Mellesleg a kritikád... hát nem is kritika, őszintén. 
   
   
      1.) a playerek adják meg egy szerver létjogát. egyértelmű ebben a korban és évben hogy mindenkit össze kell gyűjteni, nem csak azokat akik már tudják mi a dörgés.
   
   
      Amúgy maga a játékosok legalább rp-znek, legalább ezt vettem észre. (Mondjuk az occasional /do Megkoccan láttam én is párszor)
   
   
      2.) az adminok, hát ember.. ők is emberek. sőt, legtöbbjük tinédzser. bénácskák, balfaszocskák, felejtenek. Nem egy professzionális szerverről beszélünk (ha volt valaha is olyan a SeeMTA-s gyerekeket exploitáló szervereken kívül)
   
   
      3.) a második problémád az volt hogy DM karaktered / unjust karaktered van? egy karakterlapot megnéznék azért tőled.
   
   
      4.) Nekem inkább problémám az hogy mindenki próbálja eljátszani a nagy gengszert miközben az anyja még mindig a seggét veri el mert túl sokat számítógépezik. 
   
   
      Tudom milyenek az ilyen emberek, én is voltam ott. Szar, semmitérő RP. és a szerver fele ezt tolja az Idlewoodi blokkon. 
   
   
      5.) + az adminok nem szankcionálnak keményen, mert kevés a player, meg is értem és mégsem. 
   
   
       
   
   
      nem mintha telibe szarnám, jó volt ez a 3-4 nap RP próbálkozás (amikor nem a latinók jöttek drive-byozni) ha eddig is tartott. 
   


Szia, ki mondta hogy ez kritika?

darell.

  • Vendég
Los Santos Project - Role Play
« Válasz #4 Dátum: 2019. November 28. - 22:52:14 »
0
Idézetet írta: badigardlacika date=1574976877


   
      Szia, ki mondta hogy ez kritika?
   


Az ahogy megfogalmaztad és maga a tény, hogy KRITIZÁLTÁL (gondolok most a nagy piros betűkkel lévő számokhoz történő pontokbaszedett felsorolásba) egy kritikává teszi a posztot. 
 
Szia, amúgy. 

Nem elérhető REPTA

Los Santos Project - Role Play
« Válasz #5 Dátum: 2019. December 05. - 16:17:13 »
0
Picit csalódtam ebben az Earl Carter-ben. Egyébként már a szerver bezárt ha jól látom.
 
Módról annyit, hogy Social Roleplay mód volt használva. 

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal