Szerző Téma: Segítség kérése! (SanMTA V3 Edit)  (Megtekintve 1259 alkalommal)

Segítség kérése! (SanMTA V3 Edit)
« Dátum: 2019. Szeptember 24. - 21:54:03 »
0
Segítség kérése! (SanMTA V3 Edit)
Sziasztok srácok!
 
2 problémával fordulnék felétek.
 
Egy SanMTA V3 Editről lenne szó mégpedig az első probléma ott lépett fel mikor a frakciókhoz értem. (Próbálom bugtalanítani)
 
Nos a hiba az az lenne hogy hiába van az SQL feltöltve az adatbázisba, illetve hiába vannak létrehozva a frakciók id-vel mindennel együtt egyszerűen a szerveren hiába írom be hogy /setleader kiad mindent rendesen tehát normálisan aztán a szerver is válaszol hogy xy kilett nevezve x frakció vezetőjének a szerveren mégsem rak be az adott frakcióba tehát mintha be se írtam volna a parancsot!
 
Próbáltam mindent megnézni magát a parancsot is abban nem találtam hibát tehát nemtudom mi lehet a hiba!
 
 
 
A második probléma az az lenne hogy a san_accounts resourcet nem akarja betölteni, viszont egy másik san_accountot igen! ( Az edit nélküli sanről beszélek) pedig minden ugyan úgy megvan az editben is!
 
 
 
Előre is köszönöm a segítségeteket!
 
Pacsi mindenkinek! 

Nem elérhető Fuzzy

Segítség kérése! (SanMTA V3 Edit)
« Válasz #1 Dátum: 2019. Szeptember 25. - 18:12:51 »
0
Az accounts-nál ott a gond, hogy csak a LUAC-os működik. A sima lua-ban nincs megírva a loginpanel kirajzolása, tehát  ha sajátot akarsz akkor írnod kell egyet.

Segítség kérése! (SanMTA V3 Edit)
« Válasz #2 Dátum: 2019. Szeptember 25. - 18:17:36 »
0
Nem gondoltam volna hogy csak a LUAC-os működik nagyon szépen köszönöm! 
 
A frakciós kérdésre esetlegesen nemtudnál valami megoldást? Vagy esetleg mi lehet a probléma?
 
Egyébként +rep! ?

Nem elérhető Fuzzy

Segítség kérése! (SanMTA V3 Edit)
« Válasz #3 Dátum: 2019. Szeptember 25. - 19:13:33 »
0
Látatlanban fogalmam sincs. A scriptben szerveroldalon ellenőrizd a phpMyAdmin táblákat, hogy megegyeznek-e.
 
 

Segítség kérése! (SanMTA V3 Edit)
« Válasz #4 Dátum: 2019. Szeptember 27. - 15:11:32 »
0
Értem. Ellenőriztem és elvileg megegyezik mind a phpMyAdmin táblakkal viszont így sem hajlandó megadni a szerveren. Más probléma esetleg ilyenkor nem merülhetne fel hogy miért nem?

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal