Szerző Téma: ClanWeb.hu  (Megtekintve 2486 alkalommal)

ClanWeb.hu
« Dátum: 2019. Július 23. - 21:55:17 »
0
ClanWeb.hu
 
Sziasztok, Kedves Olvasók!
Szeretném bemutatni nektek a 2019. 07. 15-én nyílt hosztingot, a ClanWeb.hu-t
 
\"comp_logo.png\"
 
Amit érdemes rólunk tudni:
 

  •    A csapat fiatalos, lendületes, de mégis 10+ év tapasztalattal rendelkezik az informatika és programozás terén.


  •    A szerverünk Magyarországon került elhelyezésre


  •    Minden játékszerver, VPS, Webtárhely DDOS védelemmel van ellátva.


  •    Ügyfélszolgálati munkatársnőink rendelkeznek olyan alapvető informatikai ismeretekkel, hogy a legtöbb kérdésekre tudjanak válaszolni.


  •    Fizetési módok: Paypal és Csekk (Hamarosan K&H online fizetési felület, SMS nincs, nem is lesz :) )



Fontos tudni, hogy Magyarországon egyedülálló módon, minden megrendelésből 100 Ft-ot felajánlunk az Együtt A Daganatos Gyermekekért Alapítvány számára!
 
Multi Theft Auto áraink: 10 Ft / slot. 
Jogos a kérdés! Hány slotos szervert is tudtok bérelni? 30, 60, 120, 160, 200, 320, 400, illetve kapcsolatfelvétel esetén beállítjuk az általad kért slot számot!
 
Amit minden MTA szerverhez adunk:
 

  •    1 db MySQL adatbázis (csak a Te szervered kerül oda)


  •    1 db FTP, amelyen keresztül feltöltheted a MOD-ot a szerverre (Igen, hozzáférsz az acl.xml és az mtaserver.conf állományokhoz is!)


  •    2 GB tárhely kvóta a mod és webhelyed* számára


  •    DDOS védelem


  •    Igény esetén rendszergazda szolgáltatás (Rendszergazdáink segítenek, de akár meg is tanítják a szerver kezelését)


UCP panel futtatása:
 



   
      Mit jelent az UCP panel?
   

[/quote]
 
Ezt a kérdést az ügyfélszolgálatra küldték számunkra. Nos, elkerülve a fölösleges kérdéseket, elmagyarázom!
 
Az UCP, azaz User Control Panel egy olyan rendszer, ahol a játékosok a karakterüket tudják kezelni, látják a VIP státuszt, illetve, ... Nem is ragozom! Az UCP egy olyan panel, ahol a felhasználó anélkül kezelhet minden, szerverrel kapcsolatos dolgot, hogy belépne a szerverre.
 
De miért kellhet Ez neked? Ahhoz, hogy az UCP hibátlanul, gyorsan és biztonságosan tudjon futni, ugyan azon a helyen ajánlott elhelyezni, ahol az MTA szerver van. Erre mi megadjuk a lehetőséget.
 
 
 
Bár nem MTA, de szorosan kapcsolódik
 
Fontos megjegyezni, hogy van 2 elvünk! Az egyik az MTA3/1, a másik pedig a Web199/1. Ami azt jelenti, hogy egy szerverkonfiguráción hány ügyfélt tárolunk! Ez MTA esetében 3, Webtárhely esetében 199 ügyfél. Erre azért van szükség, hogy minőségibb szolgáltatást tudjunk nyújtani!
 
 
 
* A webhely mérete maximum 100 Mb lehet! Ezt külön könyvtárban kell tárolni!
 
 
« Utoljára szerkesztve: 2019. Július 25. - 15:04:01 írta Clanweb »

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
ClanWeb.hu
« Válasz #1 Dátum: 2019. Július 24. - 08:07:27 »
0
Azért még lenne min dolgozni szerintem. Amikor rányomok a \"Megrendelem\" gombra a Népszerű csomagoknál, akkor átdob a cart.php-ra ahol a webtárhelyeket listázza ki, először nem is értettem, hogy mi történt, hisz VPS-re nyomtam.
 
A GET paraméter nem jó, a Megrendelem gombnál i=2 van, míg a VPS oldalon gid=2, ez lesz itt a gond.
 
 
 
Az ÁSZF-ben nagyon sok elírás van, szerintem 1 neki futással javíthatóak is.
 
 
 



   
      3.8.8 Nem futtathat játék szervereket
   

[/quote]
 
akkor nálam itt lett tárgytalan a VPS bérlés :D
 
 
 
Sehol nem találtam 1 nevet, sem cég sem személy nevet, hogy kihez tartozik ez az egész. Nem véletlen? Vagy csak én nem találtam meg?
 
Van egy elég negatív tapasztalatom egy itteni fórum taggal aki elég silány szolgáltatást nyújtott és hasonlít az ő minőségére ez az egész.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Július 25. - 09:23:17 írta Kovacs_Richard »
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

ClanWeb.hu
« Válasz #2 Dátum: 2019. Július 24. - 09:03:01 »
0
@Kovacs_Richard Sulc Martin gyerekre gondolsz? Az ismert mindenféle SA:MP facebookos csoportban. :D Most a fórum keresőbe beírtam a nevét és látom, hogy itt is alakított ezt-azt.
 
Egyébként meg rohadt sok kételyem van az ilyen hostingokkal kapcsolatban. Hallottam mesét arról is, hogy a clans.hu-nál is történt olyan, hogy szimpla módon valahogy publikálva lett egy gamemode vagy fel is használta valaki más azt úgy, hogy soha nem volt azelőtt publikálva. 9-10 évesen még menő volt, hogy \"Na rendeljünk egy 30 slotos szervert apu úgy is megveszi\" és nyomattad rá a külföldi freeroam modokat. :D De ma már ha szervernyitáson gondolkodnék amire sok esélyt nem látok akkor sem fordulnék ilyen hostingokhoz.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Július 24. - 09:06:02 írta azguard1998 »

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
ClanWeb.hu
« Válasz #3 Dátum: 2019. Július 24. - 10:51:00 »
0
@azguard1998 nem rá gondolok, hanem Botondra, legyen elég ennyi :)
 
ezért kell jól levédeni a módot, inkább az adatbázis módosítás a veszélyesebb, amikor lekérdeznek vagy módosítanak adatokat a te szervereden
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
ClanWeb.hu
« Válasz #4 Dátum: 2019. Július 24. - 12:01:10 »
0
legalabb a templatet megvettetek?

ClanWeb.hu
« Válasz #5 Dátum: 2019. Július 24. - 13:08:52 »
0
Akkor azért volt ismerős a honlap kinézete. Van egy domain / tárhely szolgáltató oldal ahol erősen ugyanígy néz ki minden csak a színek különböznek.

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
ClanWeb.hu
« Válasz #6 Dátum: 2019. Július 24. - 20:37:39 »
+1
« Utoljára szerkesztve: 2019. Július 24. - 20:40:26 írta #ωᴇʙsᴛᴇʀ »

ClanWeb.hu
« Válasz #7 Dátum: 2019. Július 25. - 11:42:53 »
0
\"comp_logo.png\"
 
@Kovacs_Richard Szia! 
 
A GET paraméterek javítva. Az ÁSZF-re, toldozzuk-foldozzuk az elírásokat, ezen felül, MTA szerver külön megrendelési kategória, de amennyiben VPS-en mta szervert, vagy más játékszervert szeretnél futtatni, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot!
 
Több, mint 10 év tapasztalatával vágtunk bele a hosztingba, így a minőségre nem lehet panasz. Egyéb kérdésre szívesen válaszolunk az [email protected] e-mail címen!@azguard1998 Szia!
Milyen kételyekre gondolsz? Igen, igazad van, hogy érdemes levédeni alapból a modot, de biztosíthatlak, hogy a Clanweb-nél nem fordulhat elő ilyesmi. Ez azért van, mert a megrendelő által feltöltött mod fileokhoz nincs jogosultságunk hozzáférni, illetve törvényileg nem is férhetünk hozzá. Ezzel biztosítva a felhasználók számára az adatok 100%-os védelmét.
 
Egyéb kérdésekre szívesen válaszolunk az [email protected] e-mail címen!
 
@#webster Szia!
Igen, megvettük a template-t, 49$-ért, és pont ezért nem is tagadjuk, és ezért sem módosítottuk a templatet. 
Egyéb kérdésekre szívesen válaszolunk az [email protected] e-mail címen!
 
 
 
Szívesen várjuk a kérdéseket akár ide, akár a fent leírt e-mail címre!

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
ClanWeb.hu
« Válasz #8 Dátum: 2019. Július 25. - 13:40:53 »
0
Idézetet írta: Clanweb date=1564047773


   
      \"comp_logo.png\"
   
      @Kovacs_Richard Szia! 
   
   
      A GET paraméterek javítva. Az ÁSZF-re, toldozzuk-foldozzuk az elírásokat, ezen felül, MTA szerver külön megrendelési kategória, de amennyiben VPS-en mta szervert, vagy más játékszervert szeretnél futtatni, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot
   


Saját játékszervert szeretnék futtatni majd és ehhez kell megbízható hosting.
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

ClanWeb.hu
« Válasz #9 Dátum: 2019. Július 25. - 14:59:30 »
0
@Kovacs_Richard Szia! Privát üzenetet küldtem!

ClanWeb.hu
« Válasz #10 Dátum: 2019. Július 25. - 16:34:09 »
0
@ClanwebNe érts félre. Nem azt mondtam, hogy Ti konkrétan ugyanezt csináljátok csak régebben több ismerősömnek volt ilyen negatív élménye bizonyos hostingokkal (nem neveznék néven egyet sem). Teljesen mindegy, hogy most egy 26. defensive \"edites\" (nem nevezném editnek) modrol van szó. Igen ez alapvető dolog lenne annak aki ért hozzá, hogy jól levédjen mindent de ha már vásárlok egy szolgáltatást akár 300 FT-ért akkor ne legyen már az, hogy turkálnak a dolgaid között.

Nem elérhető REPTA

ClanWeb.hu
« Válasz #11 Dátum: 2019. Július 26. - 06:25:11 »
0
Az ilyen hostingokban sose bíztam amik ilyen gta-s csoportokban/oldalakon hírdetik magukat. Mellesleg a web téma ingyenesen letölthető.  + Jó lenne tudni ki üzemelteti ezt a hostingot.
 
 
 
http://tajtihost.space/
« Utoljára szerkesztve: 2019. Július 26. - 06:29:48 írta REPTA »

ClanWeb.hu
« Válasz #12 Dátum: 2019. Július 28. - 16:17:01 »
0
@azguard1998 Igen, alapvető elvárás, hogy egy szolgáltatásnál (akár fizetős, akár ingyenes) ne turkáljanak az ügyfél/felhasználó dolgaiban. 
 
 
 
@REPTA  Szia! Köszi, hogy a beta oldalunk kezdőlapját belinkelted ide :) Ezen a domainen/tárhelyen teszteltük a rendszerünket, illetve itt teszteljük az új dolgokat is. Bővebb információkra kíváncsi vagy, hogy mi folyik azon a tárhelyen? Nyugi, nincs olyan titok, mint az 51-es körzetben.

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
ClanWeb.hu
« Válasz #13 Dátum: 2019. Július 28. - 23:48:20 »
0
Sok sikert.

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
ClanWeb.hu
« Válasz #14 Dátum: 2019. Július 28. - 23:54:36 »
0
Ezzel a téma vásárlással amúgy nem pontosan értem mi a probléma. Bár konkurens vagyok, (..igaz nem játékszerver hoszting..), de én is vásárolt témát használok. Egy picit mondjuk szebb mint az itt látható, de mindenkinek ízlések és pofonok. Ha valaki \"profitorientáltan\" gondolkodik (ki nem), sokkal jobb egy témát jogszerűen megvásárolni, mint elkészíteni egyet, a végfelhasználóknak úgy gondolom amúgy sem ez a lényeges pont... Én számomra inkább fontosabb volt az, hogy a vásárlók rendeléseit, és fejlesztéseit elvégezzük, minthogy egyedi legyen a témánk. Egyszóval nem szeretnék offtopikot csinálni, csak szerintem ezen kár lovagolni.. 
 
 
 
----
 
 
 
Viszont! Az adatvédelmi nyilatkozat így azért eléggé gyenge. Rendben van az a része ahogy az adtok kezelése le van írva, de az hogy ki kezeli ezeket az adatokat azt valahogy nem találom. Ezen felül, gondolom halottak már az EU általános adatvédelmi rendeletéről...Csak mert oldaluk működése és adatvédelmi nyilatkozatuk egyáltalán nem felel meg ennek. Az Általános Szerződési Feltételek, a nevéből is adódóan egy szerződés, azért itt sem árt leírni azt, hogy ki kivel szerződik.. Enélkül nincs sok értelme..  Ezen felül, minden kötekedés nélkül számomra furcsa az, hogy egy vélhetően magyar cégformával rendelkező cég a ISZT adatai alapján, domain címét természetes személyre regisztrálja.
 



   
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         

               Domain:
            

               clanweb.hu
            

               Domain-használó:    
            

               Természetes személy
            

               Névszerver:  
            

               ns.tdns1.net
            

               Névszerver:  
            

               ns.tdns2.net
            

               Regisztrálva:
            

               2019-07-03 19:01:09
            

               Módosítva:
            

               2019-07-12 00:01:16
            

[/quote]
 
Valamint webhosting is, és tdns névszerver? :) 
 
 
 
Mindenesetre ez mind építő kritika és a gondolataim halmaza, csak reménykedek abban, hogy valós cég áll a működés mögött. További sok sikert.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Július 29. - 00:18:35 írta ?????? »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal