Cartmen

Fain RPG

28 hozzászólás ebben a témában

Idézet Rasheedka felhasználótól, 33 perce

Annyira szánalmas, hogy beleálltok egy tizenéves gyerekekbe akik valószínűleg életük első szerverét nyitották meg... Minőséget vártok mintha bármit is bizonyítani kellene nektek. Egyszerűen elveszitek az ember kedvét az egésztől mert ... nem tud hibátlanul írni? És akkor mi a fasz van? Anno a SeeRPG-n évekig pisztoj meg ehhez hasonló hülyeségek voltak elírva mégsem szólt senki egy kukkot se miatta mert N_E_M  É_R_D_E_K_E_L  S_E_N_K_I_T. Ez csak egy plusz indok arra, hogy belekössetek a másikba mert ha nem ezért, sok más ezer apróságért kezditek a hülyeséget. Példának okáért volt egy témám ami indokolatlanul le lett zárva de ott is nyomta pár ember a hülyeséget mert GF szervert szerettem volna, hol azért, mert GTA IV telefont csináltam és nem modern, hol azért, hogy egyáltalán minek akarok még 2019-ben szervert nyitni... Vegyétek már észre magatokat :D Nem tudtok mást mint baszogatni a másikat... Miért nem hagyjátok a másikat érvényesülni? Miért vagytok ti mindig jobbak mint a másik? Miért van az ha megnézek egy sa-mp fórumos szerverhirdetést akkor nincsenek ilyen buzik, akik irkálják a sok marhaságot?  10 percet nem játszottatok összesen a szerveren akkor minek jöttök itt a javaslataitokkal? Miért érdekelne bárkit is, hogy Te szerinted mit kellene változtatni? Sajnos ezért tart itt ez a közösség, mert ilyen emberekből áll ez a közösség ami nem hogy összetart, de még hátráltatja is a másikat. A fórum meg egy szemétdomb lett amin pár hülye kukorékol :D Vegyétek már észre, hogy nincs értelme a folyamatos kötekedésnek...

Mi lennénk a célközönség akkor is ha csak negatívumot kap, nem? Akkor hadd mondjam el már a véleményemet, legyél szíves. Mellesleg ez egy fórum, egy olyan hely ahol a gondolataida oszthatod meg. Ha nekem csak toxic gondolataim vannak akkor nem oszthatom meg, vagy mi? 

A magyar alkotmány 61. § (1) bekezdése szerint: „A Magyar Köztársaságban mindenkinek joga van a szabad véleménynyilvánításra.” 

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Engem is meghurcoltak az SCRP miatt.
Kitartást nektek, tanuljatok bele a pawnoba. Gondolom úgy vagytok mint mi és élvezettel tölt el a scriptelés, akár mint egy hobbi.
Felnőttként úgysem fogtok erre emlékezni szóval jó szórakozást! :grimacing:

Egyébként néztem darell-t és nem láttam pozitív kommentet tőle szóval ne magadra vedd ezeket hiszen ő haragszik az egész világra, emberiségre és magára.
Gondolj bele ha mindenki pozitív lenne akkor nem lenne ez a társadalmunk. Sok pozitív dolog van ezért kellenek olyanok akikből omlik a negatívitás és így harmónikus. 

TÉMÁRA rátéve (mert már kezdett másfelé változni)
Voltam fent a szerveren és vannak ötletes dolgok, viszont tényleg van még hová fejlődni. Azt mondom, hogy semmiképp se adjátok fel 6emberrel is már nagyon jól lehet RPzni.
Nem a létszám a fontos szerintem hanem a minőség.

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Rasheedka felhasználótól, 13 órája

Annyira szánalmas, hogy beleálltok egy tizenéves gyerekekbe akik valószínűleg életük első szerverét nyitották meg... Minőséget vártok mintha bármit is bizonyítani kellene nektek. Egyszerűen elveszitek az ember kedvét az egésztől mert ... nem tud hibátlanul írni? És akkor mi a fasz van? Anno a SeeRPG-n évekig pisztoj meg ehhez hasonló hülyeségek voltak elírva mégsem szólt senki egy kukkot se miatta mert N_E_M  É_R_D_E_K_E_L  S_E_N_K_I_T. Ez csak egy plusz indok arra, hogy belekössetek a másikba mert ha nem ezért, sok más ezer apróságért kezditek a hülyeséget. Példának okáért volt egy témám ami indokolatlanul le lett zárva de ott is nyomta pár ember a hülyeséget mert GF szervert szerettem volna, hol azért, mert GTA IV telefont csináltam és nem modern, hol azért, hogy egyáltalán minek akarok még 2019-ben szervert nyitni... Vegyétek már észre magatokat :D Nem tudtok mást mint baszogatni a másikat... Miért nem hagyjátok a másikat érvényesülni? Miért vagytok ti mindig jobbak mint a másik? Miért van az ha megnézek egy sa-mp fórumos szerverhirdetést akkor nincsenek ilyen buzik, akik irkálják a sok marhaságot?  10 percet nem játszottatok összesen a szerveren akkor minek jöttök itt a javaslataitokkal? Miért érdekelne bárkit is, hogy Te szerinted mit kellene változtatni? Sajnos ezért tart itt ez a közösség, mert ilyen emberekből áll ez a közösség ami nem hogy összetart, de még hátráltatja is a másikat. A fórum meg egy szemétdomb lett amin pár hülye kukorékol :D Vegyétek már észre, hogy nincs értelme a folyamatos kötekedésnek...

Én több mint 10 percet játszottam a szerveren és pont ezért vettem észre azokat a hibákat amiket leírtam korábban. Nekem igényem van arra, hogy ne baxa ki a szemem félpercenként a sok helyesírási hiba! Nem 1-2 véletlen elírásról van szó, hanem a tudás hiányáról ami engem zavar. Persze bárki nyithat szervert, de akkor legalább lehetne olyan ember bevonva a projektbe aki tud helyesen írni és tudja ezeket a dolgokat javítani! De ok legyek én az igényes fax a témában :) Nem azt mondtam ettől zárják be a szervert, hanem legyenek igényesebbek ilyen téren. Persze mindenki maga dönti el mik az igényei.

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek