Szerző Téma: CardsOfTheElements  (Megtekintve 1220 alkalommal)

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
CardsOfTheElements
« Dátum: 2019. Július 02. - 19:00:47 »
0
CardsOfTheElements
Sziasztok!
 
Szeretném bemutatni nektek 0-ról írt egyedi kártyajátékomat :D (ha már itt mindenki így kezdi)
 
Van egy nagyobb összetettebb játékötletem, melynek a játékmechanikájáról készítettünk 3 hónap alatt, 2-en 1 prototípust.
 
Egyenlőre főleg magunknak készítettük tesztelésre és pár embernek mutatjuk meg a visszajelzések miatt.
 
Van single és multiplayer verzió is (a végső terv főleg multiplayerre alapszik és telefonos platformra).
 
Még csak angol nyelven érhető el. Minden grafikai elem saját.
 
Akit érdekel az alábbi linken érhető el:
 
https://drive.google.com/open?id=1kMSUNTvrf767AEvT0wn4HdLMu7M_wa5B
 
Várom a visszajelzéseket.
 
 
 
Bugok terén néhányról tudunk, amik nem számottevőek jelenleg, ezért is nem lettek javítva.
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

darell.

  • Vendég
CardsOfTheElements
« Válasz #1 Dátum: 2019. Július 03. - 10:52:07 »
0
Nem egy BeJeweled, de amúgy jó kis Arcade játék lesz. Csak valamit szerintem azzal tegyél hogy lehessen strategizálni a paklidat. 
 
Amúgy az SP-ben az utolsó körnél 4-4 volt az állás és játék nem mutatta meg az utolsó kört, csak kiírta hogy \"Win\" nagy zöld betűkkel. 
 
Szépek az artworkök, csak ezeket voxelekkel kéne megcsinálni, nem? (Főleg ha mobilra szeretnéd)

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
CardsOfTheElements
« Válasz #2 Dátum: 2019. Július 03. - 12:13:38 »
0
Ez most egyenlőre csak az alap mechanika miatt lett elkészítve, hogy tudjuk tesztelni van e értelme ennek a 4 elemnek ilyen formában.
 
Későbbi tervek között szerepel a saját pakli testreszabás, sokkal több kártya, több szintű kártya (amin több elem van egyszerre), kártya crafting, tournament mód is...
 
Azokról a bugokról tudok, 2 helyen nem jelenik meg a számolás, csak azokkal már nem foglalkoztam, mert a végén nem volt rá időm és annyira nem is számottevőek.
 
A következő verzió 0-ról lesz írva, új Unity verzióban és valószínűleg már 2 platformra: telefon + windows, talán lesz WebGL-es verzió is, hogy böngészőből is lehessen futtatni.
 
 
 
Egyenlőre ezt a projektet most félrerakjuk, ősztől más játékon dolgozunk. Ennek remélem jövőre elkészítjük a tábla játékos verzióját is hasonló alap mechanikára építve.
 
Ha meg lesz a táblajáték is, akkor úgy építjük fel, hogy egyszerre párhuzamosan kerülnek be majd az új lapok/mezők mind2 játékba.
 
Szóval vannak még tervek ezzel hosszabb távon, tapasztalatoktól és visszajelzésektől függően fogunk a projekttel foglalkozni.
 
 
 
A későbbi grafika még nincs eldöntve, de ezzel a grafikával sincs bajunk, nekem pl kifejezetten tetszik, persze a grafikustól is függ később milyen stílusban tervez alkotni.
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal