Szerző Téma: Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!  (Megtekintve 2924 alkalommal)

Nem elérhető FPDS

Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Dátum: 2019. Június 24. - 22:32:52 »
0
Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
Sziasztok!
 
Szerverünkre (FPDS: 37.221.214.26:7777) Scriptert keresünk! Egyedül maradtam a szerver fejlesztésében és a bugok javításában, és egyedül nem sok mindenre megyek, főleg hogy 12 órázok a munkahelyemen..
 
Amit elvárok: 
 
-Legalább Fél éves tapasztalat
 
-14 életévét töltse be
 
-Aktívitás
 
-Legyen letöltve a samp és a szerveren is legyen aktív
 
-Írástudás
 
-Értelmesség
 
-Nyugodtság
 
-Részletes jelentés
 
-Egyediség, kreatívitás
 
-Amikhez érteni kell:  (Most csak kimásolom)
 
#include <YSF>
 
#include <a_players>
#include <dini>
#include <dutils>
#include <vending>
#include <streamer>
#include <sscanf2>
#include <zcmd>
#include <a_vehicles>
#include <foreach>
#include <fixchars.h>
 
 
 
Feladata: Jelenleg én vagyok a főscripter, szóval mellettem dolgozna, azaz nem egyedül!
 
-Rendszerek felépítése
 
-Bugok javítása
 
-Védelmek erősítése
 
-Újdonságok megírása
 
-Egyedi scriptelés
 
 
 
Amit kap cserébe:
 
-Legfontosabb, hogy Munkádat Forintban fizetem ki:
 
Órabér: 500Ft
 
Így ha naponta legalább két órát scriptelsz, havi 30.000Ft-ot is megkeresheted, de ha többet scriptelsz többet kapsz.
 
Hobby szinten nem rossz arány.
 
-Szerveren idő után Tulaj szintet kap
 
-Előszőr még nem, de ha kiismertem, akkor FTP kezelői belépést kap
 
-És mindenhova máshova is belépési engedélye lesz
 
 
 
Munka menete:
 
-Ez az egész pénz elszámolás úgy fog zajlani, hogy pl: Bejelented nekem Facebookon, hogy 14:22 órakor elkezdtél scriptelni, majd végeztél 15:55 órakor. Én ezt kerekítve felszámolom, fel lesz írva és el lesz nyugtázva. 
 
-Időhúzást elkerülve, minden 10 percben el kell küldeni egy screenshotot a scriptről, hogy hogyan halad az illető.
 
-Ha egy nap csak 10 percet dolgozol, az is fel lesz számolva, átrakjuk a következő napra.
 
-Aki kér szerződést, azt internet alapján kitöltve megkapja.
 
 
 
Fontos:
 
Előszőr egy hónap múlva lenne fizetés, mivel ezáltal egy próbaidő is lenne, hogy kiismerjelek, utána a fizetés felét hónap elején, másik felét hónap végén küldöm (1.-10. között) (20.-30. között)
 
Aki nem ért hozzá, ne jelentkezzen, nem fog tudni becsapni azzal, hogy oldalakról töltöget le scripteket. 5 éve scriptelek, van tapasztalatom.
 
 
 
Próbaidő: 
 
-Előszőr is 2 scriptet fogok kérni tőled, amit egy héten belül meg kell írnod. Ha tetszik a munkád, tovább folytathatod a próbaidőt azzal, hogy velem dolgozol!
 
-Amint lejárt a próbaidő, hivatalosan is scripter leszel és így a fizetésed is megfog járni.
 
 
 
Kapcsolat felvétel:
 
-Facebook: Future Project DM Server
 
-GTA SAMP Fórum Privát Üzenet
 
-Instagram: @gta.samp.fpds
 
-E-mail: [email protected]
 
 
 
Egy embert veszek fel magam mellé! Jelentkezéseteket mihamarabb várom, köszönöm!
 
 

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #1 Dátum: 2019. Június 25. - 09:57:46 »
0
a 10 perces screenshotokkal az a gond, hogy az csak a scriptelésre megfelelő, de mi van ha valaki pl tervez?
 
vagy itt nem szokás már megtervezni a dolgokat, mielőtt lefejleszted?
 
persze a folyamat ábrát, vagy bármi tervezési \"végterméket\" lehet küldeni
 
nagyobb rendszereket főleg érdemes előre megtervezni
 
használsz valamilyen verziókezelőt? (pl GIT)
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #2 Dátum: 2019. Június 25. - 10:51:38 »
0
Miért nem inkább az elkészült scriptért fizetsz órabér helyett? Szerény véleményem szerint 500 ft-os órabérért nem fog senki 10 percenként screenshotokat küldözgetni, ráadásul az összeg is nevetséges kicsit... Magadról is ejthetnél pár szót mert az addig rendben van, hogy te leírod az elvárásaid, de szerintem akiket érdekelné is a dolog szeretnék tudni, hogy kinek akarnak- vagy fognak dolgozni.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Június 25. - 10:58:08 írta Rasheedka »

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #3 Dátum: 2019. Június 25. - 14:25:33 »
0
Easy Redmine

Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #4 Dátum: 2019. Június 25. - 14:54:06 »
0
Am te ki vagy?

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #5 Dátum: 2019. Június 25. - 15:01:31 »
0
Idézetet írta: Kovacs_Richard date=1561449466


   
      a 10 perces screenshotokkal az a gond, hogy az csak a scriptelésre megfelelő, de mi van ha valaki pl tervez?
   
   
      vagy itt nem szokás már megtervezni a dolgokat, mielőtt lefejleszted?
   
   
      persze a folyamat ábrát, vagy bármi tervezési \"végterméket\" lehet küldeni
   
   
      nagyobb rendszereket főleg érdemes előre megtervezni
   
   
      használsz valamilyen verziókezelőt? (pl GIT)
   


Az agilis fejlesztés nem hiszem hogy annyira jellemző lenne efelé ...

Nem elérhető Ryoto

Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #6 Dátum: 2019. Június 25. - 15:58:22 »
0
Szia engem érdekelne, de nem kell a pénz, csupán a tudásomat szeretném bővíteni.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Június 25. - 16:04:26 írta Ryoto »

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #7 Dátum: 2019. Június 25. - 16:58:18 »
0
Idézetet írta: whadez date=1561467691


   
      Az agilis fejlesztés nem hiszem hogy annyira jellemző lenne efelé ...
   


Tanulni soha nem késő :)
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

Nem elérhető FPDS

Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #8 Dátum: 2019. Június 25. - 18:33:12 »
0
Kovács_Richard:
 
Természetesen máshogy is meglehet valósítani ezt. Igazad van, kell ötletelni is, és akár magárt az ötletért is külön fizetni lehet. Ez most csak egy feltevés volt, több mondja lehet ennek az egésznek. Ezt mind meglehet beszélni privátban.
 
 
 
Rasheedka: Ahogy írtam, ezt többféle módon meglehet valósítani, én csak egy példát írtam, ne haragudj, rosszul írtam. De természetesen úgy ahogy mondod, fizethetek úgy is :D
 
 
 
Magamról meg annyit, hogy: 18 éves vagyok, 5 éve scriptelek, a leírtakhoz értek, azon kívűl webfejlesztő, youtube videós, fotoshoper vagyok. Elég rég óta gta-zom, nagyon szeretem, de eddig sehol sem találtam olyan szervert, ami fun és rendesen megvan csinálni. Olyan szervert szeretnék, ahol tényleg minden megtalálható, még a lehetetlen is! :D Pl.: Ma éppen egy sakk scripten dolgozom. És több ilyen is várható lesz.
 
Ha többet szeretnél tudni róla, írj csak nyugodtan :D
 
 
 
David:
 
Itt a Fórumon Noname vagyok, ha rámírsz facebookon, akkor megtudod :D
 
 
 
Ryoto: Kérlek írj Future Project DM Server facebook oldalunkra!
 
 
 
 

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #9 Dátum: 2019. Június 27. - 13:00:40 »
0



   
      Órabér: 500Ft
   

[/quote]
 

 
 
 



   
      fotoshoper vagyok.
   

[/quote]
 
 
 



   
      azon kívűl webfejlesztő
   

[/quote]
 

 
Felejtsd el
 
 
« Utoljára szerkesztve: 2019. Június 27. - 13:12:40 írta #ωᴇʙsᴛᴇʀ »

Nem elérhető FPDS

Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #10 Dátum: 2019. Június 29. - 12:47:19 »
0
Idézetet írta: #ωᴇʙsᴛᴇʀ date=1561633240


   
      
   
       
   
   
       
   
   
      
   
      Felejtsd el
   
   
       
   


Mi bajod az órabér 500Ft-al? Ha egyszer nem egyedül dolgozik, hanem velem és nem kell megerőltetnie magát? :D Mire vártatok? 100.000Ft / nap? Azzal megelégednél? Nem ebből kell megélni, dolgozz! Ez csak hobbyszint. És szerintem kurva jól jön, ha a pénztárcádat 30+ ezer forint nyomná csak azért, mert naponta leütsz 500 betüt. Nem értelek titeket, ebből akartok meggazdagodni vagy mi?
 
 
 
Kérdezték, hogy mihez értek, miért baj hogy leírtam? :) Igenis én pénzt keresek azzal, hogy képeket szerkesztek, mert igenis ez is egy hobby, mint a scriptelés. És nem kevés weboldalt is adtam már el. Nyugodtan nevess, nekem továbbra is tellik a pénztárcám :)

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #11 Dátum: 2019. Június 29. - 14:43:49 »
+1
Idézetet írta: FPDS date=1561805239


   
      Mi bajod az órabér 500Ft-al? Ha egyszer nem egyedül dolgozik, hanem velem és nem kell megerőltetnie magát? :D Mire vártatok? 100.000Ft / nap? Azzal megelégednél? Nem ebből kell megélni, dolgozz! Ez csak hobbyszint. És szerintem kurva jól jön, ha a pénztárcádat 30+ ezer forint nyomná csak azért, mert naponta leütsz 500 betüt. Nem értelek titeket, ebből akartok meggazdagodni vagy mi?
   
   
       
   
   
      Kérdezték, hogy mihez értek, miért baj hogy leírtam? :) Igenis én pénzt keresek azzal, hogy képeket szerkesztek, mert igenis ez is egy hobby, mint a scriptelés. És nem kevés weboldalt is adtam már el. Nyugodtan nevess, nekem továbbra is tellik a pénztárcám :)
   


Nyilvan az ucozos weboldaladat eladtad
 
jezusom
 
500ft 
 
a legotvarabb helyen is tobbet kap
 
aki ert hozza nem ilyen penzekert fog scriptet irni neked:D
Ezt a tovabbra is tellik a penztarcam szoveget meg engedd el mert ritka gaz es undorito alpari stilus
 
te ilyen aldo2 vagy aki mindenhez ert o szerinte de szinte semmit nem tud:D
 
 
 
 

Nem elérhető Danx

Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #12 Dátum: 2019. Június 29. - 17:59:12 »
0
Idézetet írta: FPDS date=1561805239


   
      Mi bajod az órabér 500Ft-al?
   


Nem hinném, hogy tolongani fognak az emberek 500 Ft-os órabérért. Nincsenek arányban az elvárásaid a kifizetéssel.
 
 
 
Idézetet írta: FPDS date=1561805239


   
      És szerintem kurva jól jön, ha a pénztárcádat 30+ ezer forint nyomná csak azért, mert naponta leütsz 500 betüt.
   


Ezek szerint a valódi elvárás az, hogy naponta 2 óra munkával 500 karakter le legyen ütve. - Viszont ez néhány perc alatt teljesíthető. Arról nem is beszélve, hogy ezzel nem a hatékony kódírást várod el, hanem a karakterek számát, ami nem célravezető. Meg lehet egy kódot írni többféleképp is, viszont a kevesebb néha több.. (Főleg ha a kód optimalizáltságáról van szó.)
 
Ha csak a példa script-et nézzük, ez önmagában 572 karakter:
 
\"a6zq80X.png\"
 
 
 
Idézetet írta: FPDS date=1561408372


   
      Időhúzást elkerülve, minden 10 percben el kell küldeni egy screenshotot a scriptről, hogy hogyan halad az illető.
   


Ebbe viszont nem számoltad bele azt az időt, mikor esetleg a jelentkező teszteli a kód egy-egy szakaszát. Amíg tesztel, feltételezhetően nem írja majd a kódot.
 
 
 
Idézetet írta: FPDS date=1561408372


   
      Egyedül maradtam a szerver fejlesztésében és a bugok javításában, és egyedül nem sok mindenre megyek, főleg hogy 12 órázok a munkahelyemen..
   


Volt időszak, mikor én is 12 óra munka mellett dolgoztam a szerveremen, nem lehetetlen vállalkozás..
 
 
 
Idézetet írta: FPDS date=1561408372


   
      5 éve scriptelek, van tapasztalatom.
   


Főleg, ha értesz is hozzá.
 
 
 
Idézetet írta: FPDS date=1561408372


   
      Próbaidő: 
   
   
       
   
   
      -Előszőr is 2 scriptet fogok kérni tőled, amit egy héten belül meg kell írnod. Ha tetszik a munkád, tovább folytathatod a próbaidőt azzal, hogy velem dolgozol!
   
   
      -Amint lejárt a próbaidő, hivatalosan is scripter leszel és így a fizetésed is megfog járni.
   


Itt megint csak nem esik szó arról, hogy milyen scripteket kérsz majd a jelentkezőtől, viszont azt lehet tudni, hogy mindkettőnek 1 hét alatt el kell készülnie. Én a szerverem egyes rendszereit volt, hogy hónapokon keresztül készítettem, természetesen munka mellett, szabadidőmben. Reméljük, nem ilyen rendszereket fogsz kérni a jelentkezőtől.
 
Arról sem esik szó, hogy mi történik, ha valaki nem felel meg. Ebben az esetben megtartjátok az általa készített kódokat?
 
 
 
Idézetet írta: FPDS date=1561408372


   
      -Amikhez érteni kell:  (Most csak kimásolom)
   
   
       
   
   
      #include <YSF>
   
   
      #include <a_players>
      #include <dini>
      #include <dutils>
      #include <vending>
      #include <streamer>
      #include <sscanf2>
      #include <zcmd>
      #include <a_vehicles>
      #include <foreach>
      #include <fixchars.h>
   


Tehát az elvárás mindössze annyi, hogy értsen a jelentkező ezekhez az include-khoz?
 

#include <a_samp>

 
Érdekes, de az alapvető include nincs benne a listában. Vagy ahhoz már nem is kell érteni?

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #13 Dátum: 2019. Június 29. - 18:24:14 »
+1
srácok nem kell kukacoskodni szegénnyel
 
ez a dolog főleg diákoknak (14-18 évesek) megfelelő, akiknek még az 500Ft is elég óránként, meg amúgy is otthon ülne és gépezne
 
 
 
én ennél sokkal jobb órabérben dolgozom, viszont a scripter tapasztalataim alapján szerintem úgy tudnám elvégezni ezt a munkát, hogy neki ülök és a 30 ezerért dolgozok 1 hétvégét, még ha napi 8 órát is beletolnék, akkor is 15000/nap
 
és amikor jönne a \"mutasd a kódot\" meg a leadás, akkor az elkészített scriptet darabokban adagolnám, hogy \"most írom\"
 
 
 
mivel órabér van és nem teljesítmény bér, így akinek jobban megy, az egy kicsit tud így csalni és ezáltal jobban megfizettetni a munkáját, vagy a szerverért dolgozna és ténylegesen reálisan sokat dolgozna az adott scripten, hogy a lehető legjobb legyen a szerver :)
 
 
 
azt is nézzétek, hogy nem egy nagy cég keres embert, hanem egy olyan ember, mint akár ti is vagytok, hogy megdolgozik a pénzéért aztán hobbiból dolgozik a szerverén
 
ő nem adminért várja el a scriptelést, hanem egy jelképes összeget tud adni, amiért vannak elvárásai, hogy olyan embert találjon aki legalább érti is amit csinál
 
persze azt nem vitatom, hogy az elképzelésekkel vannak gondok pl a 10 perces screenshoz és egyéb téren, de idővel csak kiforrja magát, ha talál a feladatra embert
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

Nem elérhető FPDS

Hosszútávú Scriptert keresek HUF fizetéssel!
« Válasz #14 Dátum: 2019. Július 03. - 20:14:05 »
0
Webster
 
Ha nem ismersz, ne írj olyan véleményt, ami nem igaz. Ha ennyire böki a csőrödet, akkor ne nézd a fórum témát. Istenem, hogy még a szabadidődben is ezt firtatod..
 
 
 
Danx :D
 
Ahogy mondtam, ez nem főállású munka. Ne várjátok el, hogy annyi pénzt keressetek azzal, hogy nekem segítetek, mint egy fizikai munkát végző ember. 18 éves vagyok. 12 órás fizetést kapok. És én mégis abból fizetnék. Nem egy cég vagy magánvállalkozó vagyok. A saját pénzemből fizetnék, de mellette szeretnék enni is.
 
 
 
Egy szóval sem mondtam, hogy két óra alatt kell teljesíteni. Én csak felhoztam egy példát, hogy ha havi szinten naponta két órát dolgozol, 30.000Ft szerezhetsz. Ez a MINIMAL, mert gondolom, ha pénz kell, többet dolgozol.
 
Természetesen az alap script nem számít bele.
 
 
 
Öhm, miért ne számítana bele? Mivel órabérben dolgozik, az illető a tesztet is dolgozza. A screenshot is egy példa volt, hogy hogyan lehetséges az ellenőrzés. Mert elkezdesz egy scriptet és hasadra csapsz majd 10 óra múlva benyögöd, hogy végeztél egy munkával, ami 5 órája kész van.
 
Most előszőr csinálok ilyet. Segítségképpen hoztam fel példákat, nem kötelező betartani, ha az illető tapasztaltabb és van más ötlete, megvalósítható az is bizonyos kereteken belül.
 
 
 
Nem is vélem lehetetlennek. De családom van. 12 órát dolgozom, legfeljebb 7 órát alszom, nem akarok elszakadni a családomtól és a maradék szabadidőmben minden nap kódokat írni.
 
Nincs jelentősége a hozzáértésnek, ha az időm nem engedi.
 
 
 
Az elvárt scriptek természetesen nem rendszerek. Akik jelentkeztek, mindegyik eltudta végezni 10 perc alatt. Ezzel csak azt mérem fel, hogy hogyan dolgozza ki a scriptet.
 
És direkt olyan scriptet kértem, amit már előre megcsináltam és bemutattam/ bent van a szerveren. Mellesleg az összes jelentkező úgyanazt a feladatot kapja.
 
 
 
Gondoltam az alapvető dolgot nem sorolom a listában. Nem sok script sikeres enélkül az include nélkül. Nem óvodások vagyunk, hogy egy ilyen ,,hiba\" miatt kitérjünk egy külön tárgyra, mindenki ráértette szerintem, aki nem, az most már tudja, hogy igen, az alapvető scripttudás is szűkséges :D
 
 
 
 
« Utoljára szerkesztve: 2019. Július 03. - 20:16:23 írta FPDS »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal