Szerző Téma: A Los Santos Kaland  (Megtekintve 1826 alkalommal)

A Los Santos Kaland
« Dátum: 2019. Június 22. - 11:13:45 »
+3
Szervusztok!
 
Szeretném bemutatni a \"Los Santos kaland\" fantázianevet viselő szerverünket!
 
A szerver lényege, hogy a single player hangulatát hozzuk el a játékosoknak több játékos módban. Missziók, munkák, kihívások és sok más apróság adja meg a hangulatot, mellyel már rég találkoztunk. Félkész, béta módban van nyitva! Ha Speedy552 fenn van, de nem válaszol, valószínűleg hibát javít!
 
Első ránézésre RP szerver jellegűnek tűnhet a projekt, ám nálunk a kemény szerepjáték szabályok helyett csupán az alap becsületi és tiszteleti dolgok érvényesek.
Újdonság lehet a karakter fejlesztés, amelyet az eddigi játékosoknak nem igazán sikerült megszokniuk.
A felhasználói panel a TAB menüben a nevedre kattintva érhető el.
Itt érhető el a statisztika, a kihívások, a karakter fejlesztés, a munkával kapcsolatos fejlesztések,
a ház, a járművek, a cég és a banda menü is.
 
\"65378899_370755003645805_830920444851781\"
 
\"64981125_859006707819962_746156249339186\"\"64765283_2127150987575283_62993258876197\"\"65377463_2317906675115299_49915171893254\"
A ház rendszer meglehetősen egyszerű. Ha van házad, ott spawnolsz halál után is és csatlakozáskor is.
Bármikor haza tudsz menni, ha a felhasználói panelben a \"\"hazamenni\" gombra kattintasz.\"64722709_439766313547840_393404240793016\"
 
 
 
\"65149054_337855643559138_749669707821980\"
Cesar az Aztecas területén ügyködik, általában a garázs mellett.
Lowrider autókat rak össze és ad el, ám annyi munkája van, hogy nem ér rá elvinni a megrendelőnek, így ha egy játékos munkát kér tőle, nagy eséllyel autószállító munkát ad majd.
Woozie odafenn, a Vinewood hegy tetején várja a villája tornácán Su Xi Mu oldalán, hogy valaki meglátogassa.
Átlagosan arról beszél, hogy milyen szép a kilátás, nem kell firtatni.  Ha munkát kérsz tőle, kapsz pár fegyvert Suzietól és arra kérnek,
hogy öld meg az egyik játékost. Nem érdekli, hogy a barátod vagy nem, az üzlet az üzlet.
Ryder a Grove utcai házánál ácsorog és mindig be van tépve. A látogatóknak nem nagyon örül, kivéve ha viszel neki egy kis szívni valót.
Ad érte egy kis pénzt, aztán valószínűleg újra elküld melegebb éghajlatra, de azért jó kereseti forrás.
Dwaine egy érdekes ember. Az elhagyatott műhelyében bujkál. Elvileg autószerelő, de a műhely mindig üres. Ha melót kérsz tőle,  tesz egy ajánlatot egy bizonyos autó fajta ellopására és megjelöli a GPS-en, hogy hol szokott parkolni egy példány. Nem mindig 100%-os infó, de sokat segít.
 
A szerveren működik a single playerből ismerős \"beülsz a kocsiba és dolgozol\" játékmód. Ez azt jelenti, hogy ha bizonyos cégek autóiba ülsz be, felajánlja a cégnek való dolgozást.
 
Rendőrség
Beülsz egy rendőrautóba vagy felülsz egy rendőr motorra, elfogadhatod a rendőrség ajánlatát. Amennyiben így teszel, vörössel megjelöli a körözött játékosokat a térképen és ad pár fegyvert, hogy hatástalanítani tudd őket. Ha megölsz egy körözött játékost, a körözési szintjétől függően fizetnek.
Mentő
 
\"64815691_1880869958679516_53159484102960\"\"65126567_2292768607604882_87813027482734\"
A városban két kórház üzemel, mindkettő mellett parkolnak szolgálati autók. Ha elfogadod a munkát, megjelöli a GPS-en, hogy hova kell mennned. Ha odérsz, felveszed a beteget és már mehetsz is vele a kórházba. A sérülésétől függően vagy a Mindenszentek Kórházba vagy a Glen park melletti Egészségügyi központba irányít majd.
Taxi
 
\"65284781_2454968587889337_91542711154832\"
 

A taxik több helyen is parkolnak a városban, a legtöbb belőlük a Unity vasútállomás közelében van. A feladat egyszerű, elmész az utasért, felveszed és kiteszed ott, ahol akarja.
Pizzafutár
A pizzafutár munkát a Well Stacked Pizza parkolójában álló robogókkal tudod elvállalni. Los Santosban csupán egy van belőle, de a tanyavilágban szintén van egy boltjuk, amely csak a tanyavilág környékét látja el. Felveszed a friss pizzákat, és kiviszed őket. Minden egyes pizza után kapsz egy kis jutalmat, de ha a robogót ott hagyod valahol a kiszállítatlan pizzákkal, büntetést fizettet veled a cég.
Sprunk szállító
A sprunk gyár a kikötőhöz közel áll. A feladat, hogy a gyárból a raktárba vagy boltokba szállítsd a frissen legyártott Sprunk-ot. Adhat egy három boltból álló útvonalat vagy kijelölheti a nagy Sprunk raktárat.
 

Sör szállító
A Fleischberg sörfőzde Blueberry mellett áll. A teherautói a parkolóban várják a sofőröket. A feladat szimpla szállítmányozás - beülsz, odatolatsz a gyár kapujához, megpakolják a kocsit és viszed. Nagy átlagban a helyi kocsmákat jelöli ki a térképen, de előfordul, hogy a nagyvárosba kell vinni a sört.
Pénz szállító
A bank mellett egyetlen páncélautó vár a sofőrökre. A feladat kissé veszélyes, de az egyik legjobban fizető munka, bár nagyot lehet rajta bukni is.
Átveszed a kocsit, elmész vele a város széli kincstárba és átveszed a pénzt. Innentől nagyon figyelj oda, hogy milyen útvonalat választasz, mert bár a bank nincs messze, ha a kocsival és a benne lévő pénzzel történik valami, azt veled fizettetik ki és enyhén szólva sem fillérekről van szó. Megéri kirabolni, hiszen a felrobbantott autó körül szétszóródik a pénz, amit fel lehet venni.
Lőszer szállító
 
\"64928184_891980861194720_663036609689131\"
A lőszer szállítását megoldhatod  földi vagy légi úton. A földi útvonalon egy teherautóra lesz szükséged a kikötő melletti bázisról.
Ha elfogadod a munkát, megjelöli a térképen a lőszerraktárat, ami a tanyavilágban található. Miután felvetted a lőszert, óvatosan vezess, mert a nagyobb koccanások felrobbanthatják a szállítmányt, vele együtt téged és a munkád. A légi szállításhoz válassz egy katonai helikoptert a bázisról, ki fogja jelölni úticélnak a San Fierroba vezető út melletti lőszergyárat. Innentől a feladat ugyanaz mindkét lehetőségnél. Szállítsd le a katonai bázisra. Ha úgy döntesz, hogy nem akarsz náluk dolgozni, csak elvinnéd valamelyik járművet, sajnos megajándékoznak négy csillagos körözési szinttel.
 
Egyelőre további információkért kattints IDE!
 
Megkérem az adminokat, hogy hagyják nyitva a téma szerkesztését, a következő hétvégéig fokozatosan betöltögetem a hiányzó részeket!
A megértést köszönöm! :)
 
 
 
A \"tesztereknek\" külön köszönet a szerveren írt jó kivánságokért, hasonlóakat kívánok nektek is!
A mód béta, fel van tüntetve több helyen is.
 

Külön köszönet DurkO1 nevű játékosnak, aki észrevett két  hibát a rendszerben! 
Javítottam! :)
« Utoljára szerkesztve: 2019. Június 23. - 17:39:07 írta bencarter007 »

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
A Los Santos Kaland
« Válasz #1 Dátum: 2019. Június 22. - 21:13:44 »
0
Wow
 
VOltam fent a szerveren par percet,tetszett a leiras alapjan a szerver,jo otletnek gondoltam fel is neztem
 
Es kellemesen csalodtam,eskuszom jo:D
Csak igy tovabb:D

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
A Los Santos Kaland
« Válasz #2 Dátum: 2019. Június 24. - 01:42:16 »
0
felnézek de nagyon bejön a képekbôl!! sok sikert skacok.

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
A Los Santos Kaland
« Válasz #3 Dátum: 2019. Június 25. - 18:50:32 »
0
Jó ötletek, de még van min dolgozni. Csak így tovább, sok sikert hozzá :)
 
1-2 észrevételem lenne csak:
 
- amikor meghaltam, akkor a \"karakter választóba kerültem\", de ugye nem volt ott semmi, csak a kamera állt pozícióra
 
- számomra kicsit zavaró, hogy minden kocsi riasztózik amikor be akarok szállni (persze ez nem bug, csak számomra volt zavaró)
 
- Cesart nem találtam a jelzett helyen
 
- /help-nél bármire nyomtam nem történt semmi
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
A Los Santos Kaland
« Válasz #4 Dátum: 2019. Június 27. - 07:04:02 »
0
- kocsi riasztót vedd ki..
 
- /help -nél nem történik semmi.
 
- TAB nál a dialogra amikor megyek és kiválasztom mondjuk a céget és vissza akarok menni a dialogúsba akkor nem megyen vissza újra a TAB -ra kell menni hogy előhozza újra.
 
- kevés az utasítás, kellene több infó a parancsokról, munkákról. 
 
- textdrawok elég gyengék, alakítsatok rajtuk.

A Los Santos Kaland
« Válasz #5 Dátum: 2019. Június 28. - 23:38:49 »
0
-a kocsi riasztót kivettem
-a /help most még kissé hiányos, de nagyrészt működik
-a textdraw át lett alakitva, bár közel sincs kész.
a többin dolgozunk. el vagyunk havazva.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal