Szerző Téma: SCRP - 2019  (Megtekintve 8515 alkalommal)

SCRP - 2019
« Dátum: 2019. Június 14. - 23:30:05 »
+1
SCRP - 2019
 
Second Chance Roleplay
 
Weboldalunk
Sziasztok, az alábbi leírásban szeretném bemutatni nektek a közelgő SA-MP szerverünket.
 
Kérlek vedd figyelembe, hogy ez csak egy rövid összefoglaló! I. A kezdetek...Szerverünk alapítása 2017 nyarára nyúlik vissza. A név megálmodója Mike Reyley(2013),2017. nyarán az akkori projekt vezető Jake_Wyler(Barni) ötletére índult el a szerverünk, nekik köszönhetjük hogy létrejöhetett ez a csodás projekt. A kezdetekben csak 2-3 ember végezte aktívan a fejlesztéseket, viszont idővel Jake felvett újabb fejlesztőt, nevén említve ablemor. A mód írása megkezdődött, természetesen teljesen 0-ról.II. Milyen a mód?Nos, a módról elmondható hogy nagyon dinamikus, egyedi, és rengeteg minden megtalálható benne. Most ütötte be a 90.000 sort.
A mód naponta esik át fejlesztéseken, ablemor-nak köszönhetően.III. Miért akarunk 2019-ben SA:MP szervert, mikor nyitnátok?A szerver új vezetősége régebbi szervereken ismerkedett össze és azóta tartják a kapcsolatot, barátságok szövődtek. Célunk, hogy mi is alkalmas társaságot vonzzunk magunkhoz, akik hasonló módon kapcsolatépítésre és szórakozásra egyaránt tudják használni a szervert.Látjuk hogy lenne igény rá, de nincs megfelelő szerver ami kielégítené a játékosok igényeit. Sok szerver indult már el és zárt is be pár hét múlva játékosok hiánya miatt. Mi nem ezek leszünk, 1 évig biztos futni fog a szerver! Illetve valószínűsítem hogy egy RP-t, nem egy agyon moddolt szerver tesz szebbé(MTA..)
Nyitásról annyit hogy most nyáron szeretnénk végbevinni, különleges hangulatot teremtve neki.IV. A szerveren milyen közösséget akartok létrehozni?A szerveren egy összetartó, barátságot közösséget szeretnénk létrehozni. Ahova bárki szívesen csatlakozik. A csalókra és, a szabálytalankodókra kiemelten figyelünk. Nagy valószínűséggel mindig lesz fent 1 admin.
Köszönjük hogy elolvastad a fenti bevezetőt, a jelenlegi sor alatt bemutatásra kerülnek a főbb rendszereink.
 
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________RegisztrációSzerverünk regisztrációs rendszere eléggé összetett, karakterünk fontosabb adatait megadhatjuk, regisztráció után megadhatjuk az e-mail címünket ha szükségesnek érezzük. ( Elfelejtett jelszó esetén kérdezzük. ) Illetve a játék megkezdése előtt egy rövid RP tesztet kap a regisztráció játékos, ha azt sikeresen kitöltötte beléphet és elkezdődhet a játék.Cég(biznisz) rendszer.Szerverünkön ez a rendszer is teljesen dinamikus, a cégek fontos szerepet töltenek be a szerveren, a fuvarozó másodállás is hozzájuk köthető. Sok féle cég típus létezik, leginkább használt az a vegyesbolt ( Ezen kívűl van még 15 darab. )
Ha céget vásároltunk akkor legtöbb esetben kapunk 1 széfet hozzá, ahová a vásárlások által elköltött pénz fele jut be, illetve a fizetés időszakában megfelelő összeg. Cégünk kezelő felületét a /bizniszpanel nevű parancsal hozhatjuk elő ahol sok mindent beállíthatuk, többek között a termék árakat, belépési díjakat, zenét, szöveget, nevet változtathatuk, vagy átruházhatjuk a tulajdoni jogosultságot egy másik játékosra.Jármű rendszerMondanom se kell, de ez a rendszer is dinamikus. Nagyon sok energia, idő lett beleölve hogy a lehető legjobb legyen. Szerverünkön a jármű vásárlás az úgy zajlik hogy elmegyünk a szalonhoz és /jarmuvasarlas majd kiválasztjuk a nekünk megfelelő kategóriát, ilyenkor megjelenik egy panel ahol módosíthatjuk a vásárlandó járművünk adatait, illetve megvehetjük.Munkák
Munkát felvenni a munkaügyi központban lehet, /munkafelvesz, ilyenkor előjőn egy kis panel kiválaszthatjuk hogy melyik munkára fáj a fogunk, majd kattintás után előjőn egy információs ablak ahol részletes leírás találhatunk a munkáról, hol végezhető, mik az igények stb.
Az alábbi munkák bemutatásánál nem fogok kitérni a fizetésekre!Úttisztitó
Ki ne ismerné ezt a szót? Legtöbb szerveren megtalálható, legkönnyebb munka. Természetesen mivel van alap GTA-S modellje ezért mi sem hagyhatjuk ki ezt a remek munkát. A munka előtt szükséges hogy úttisztitók legyünk majd elmenjünk a telephelyre, ahol felvesszük a munka járművet majd /uttisztito kezd parancsal a szerver random generál nekünk egy útvonalat. A megjelenő CP-k-be kell mennünk. Ha befejeznénk a munkát akkor /uttisztito befejez parancsot kell alkalmazzuk.Fuvarozó
Nos ez az egyik legkiemelkedőbb munka, mivel összeköttetésben van a cég(biznisz) rendszerünkkel.
Azt kell tudni hogy ugye mikor vásárlunk a termékek fogynak az üzletekből, ez a másodállás pont arra van hogy a fogyó termékeket feltöltse.
A szerveren random dob be olyan céget ahol hiány van valamiből, viszont hamarosan a cég tulajdonosok is saját kérvényezésükre fognak tudni rendeltetni termékeket.
A munka fázisa a következő: Felvesszük a munkát, elmegyünk a telepre, kibérlünk 1 targoncát, 1 fuvarozós járművet ( lehet akár kamion is. ) Majd targoncában ülve elkezdjük a munkát /fuvarozo a parancsa. Felrakjuk a termékeket a villára majd a másik járműbe pakoljuk, ha végeztünk a folyamattal beszállunk a járműbe és a /fuvarozo parancsnál a megfelelő opciót alkalmazzuk.
 


   

 
SzervíztechnikusEz a munkánk is nagyon erősen a cég rendszerhez van csatolva. A munkát úgy kell elképzelni hogy vannak ugye cégek ott vannak berendezések, például laptop, tv, akármi.. A szerver megadott idő kereteken belül szokott generálni hibát a cégeknek. Munka felvétel után elkell mennünk a telepre majd kikell vennünk egy munka járművet, majd elő kell venni a laptopot, ha sikerült előjőn egy kis panel ahol kiválasztuk azt az ikont amelyikkel hibás berendezések után lehet keresni, ha megvan akkor örülhetünk mert annyi a dolgunk hogy kimegyünk az adott céghez, és megszereljük.FarmerA farmer munka,,, ha már Red County ez feltétlenül nem maradhat ki. Pedig sok szerver elhagyja, szerintünk remek RP lehetőséget nyújthat ez a munka. A féle tanyasi RP. Jelenleg 5 dologból áll össze ez a munka, 4 darab termő földel és egy Nagy TSZ-el. Mondanom se kell a Nagy TSZ éri meg al egjobban, de az a legdrágább. A farmer munka viszonylag sok időt igényel hogy pénzhez jussunk, viszont ha kipróbálod majd megláthatod hogy nem is annyira rossz. Ahhoz hogy termő földünk legyen elsőnek kell keresnünk a nagy tsz területén egy szabad földet amit még senki se bérel, ( természetesen a nagy tsz tulajdonosa betudja állítani hogy ki legyen a bérlő, meg admin is. ) Ha kibéreltük a földet akkor kell szereznünk egy traktort, és egy 610-es ID-val megáldott pótkocsit. 5 fázisból áll a farmer munka, 15 perces szünetekkel. Fontos hogy ha ezt a munkát választjuk legyen nálunk vető mag is amit mezőgazdasági boltban tudunk venni, nem 1 féle van.ErdészÓ igen, erdész. Red County csodás helyein találhatóak fák, amit szépen a mi láncfűrészünk alá vethetünk.
Első körben keresnünk kell egy megfelelő helyet, majd feldarabolni a fát, és felrakatni a megadott járműre majd kiszállítani a megadott helyre. Egyszerű munka, nem igényel különösen nagy figyelmet.SzemétszállítóA szerveren található dinamikus kuka rendszer, ahová tárgyainkat berakhatjuk illetve kivehetünk onnan tárgyakat. Akár még szerencséd is lehet ha neki állsz kukázni, ki tudja.
A szemétszállító munka ehhez a rendszer kapcsolódik hisz ha nem lenne kuka ez a munka se tudna működni.
Akad róla egy videónk, ajánljuk megtekintését.
 


   

 
BányászVan bányász munka is a szerverünkön, elég könnyű a feladat. Felvesszük a munkát, elmegyünk a bányába, munkába állunk, ilyenkor kapunk egy csákányt majd elkezdünk bányászni. Ha sikerül 1 nagyobb követ szereznünk azt kikell vigyük a saját járművünkhöz és rárakni a platójára. Te magad tudod eldönteni hogy mennyi követ szállítasz ki nincs megszabva.Inventory rendszerHogy a viharba ne lenne? Legalapvetőbb dolog, kifejezetten nagyon jól meglett írva. Tárgyainkat tárolhatjuk táskánkba, kukába, kesztyűtartóba, csomagtartó, ház széfbe.
A leírás csak egy kis bevezető akart volna lenni szerverünkhöz, sok dolog nem lett megemlítve mert akkor írhatnám nagyon sokáig a szöveget.
Természetesen vannak frakciók, illegálba is, + még rengeteg munka, parancs, rendszer, viszont a többi dolgot majd a szerveren kitapasztaljátok.

 
 
 
( A videók régi felvételek. A játéktér már Red County. Az új URL pedig : www.scrpg.hu )
« Utoljára szerkesztve: 2019. Június 14. - 23:42:49 írta Tom Denem »

darell.

  • Vendég
SCRP - 2019
« Válasz #1 Dátum: 2019. Június 16. - 10:37:04 »
0
webtiryaki az nem egy SMF témakészítő, hanem egy weboldal ahol ingyenes SMF témákat lehet leszedni
 
De legalább kreditáltatok valakit. 

SCRP - 2019
« Válasz #2 Dátum: 2019. Június 16. - 12:23:08 »
0
Idézetet írta: darell. date=1560674224


   
      webtiryaki az nem egy SMF témakészítő, hanem egy weboldal ahol ingyenes SMF témákat lehet leszedni
   
   
      De legalább kreditáltatok valakit. 
   


Igazad van! Köszönjük szépen a visszajelzést.
Mindenképpen módosítjuk.

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
SCRP - 2019
« Válasz #3 Dátum: 2019. Június 16. - 18:57:51 »
0

SCRP - 2019
« Válasz #4 Dátum: 2019. Június 16. - 19:06:45 »
0
Idézetet írta: #ωᴇʙsᴛᴇʀ date=1560704271


   
      SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal | Készítette: SCRP & Orhan |
   
   
       
   
   
      what?
   


Miután szólt már rögtön javítottuk is. 

darell.

  • Vendég
SCRP - 2019
« Válasz #5 Dátum: 2019. Június 17. - 09:57:55 »
0
Idézetet írta: Tom Denem date=1560704805


   
      Miután szólt már rögtön javítottuk is. 


Én csak azt nem értem hogy miért akartok szervert nyitni, nem mintha így is a mostani LSRP ismét kihalófélben lenne, a konkurencia pedig már a nyitásra készülődik (LSCRP)
 
Amúgy is, orratlan emberekben nem bízom. 

SCRP - 2019
« Válasz #6 Dátum: 2019. Június 17. - 13:03:20 »
0
Idézetet írta: darell. date=1560758275


   
      Én csak azt nem értem hogy miért akartok szervert nyitni, nem mintha így is a mostani LSRP ismét kihalófélben lenne, a konkurencia pedig már a nyitásra készülődik (LSCRP)
   
   
      Amúgy is, orratlan emberekben nem bízom. 
   


Kedves darell !
Ne haragudj ha próbálkozásunk felbosszantott téged. 
Nem tudom befogadni a konkurencia szót. Konkurencia? Tényleg boldogak vagyunk az LSRP és LSCRP sikerének, sőt ajánlom figyelmedbe SeeRPG-t is.
Had kérdezzem meg. Elolvastad ezt a bejegyzést amit írtam? 
 



   
      III. Miért akarunk 2019-ben SA:MP szervert, mikor nyitnátok?
   

[/quote]
 
Nem egy maffia csapat vagyunk akik elakarják rabolni az embereket. Egy közösség, mind MAGYAROK vagyunk nem konkurencia. 
Azért nyitunk mert a fejlesztőnk bármit kitud hozni a módból és minek hagynánk egy nagyszerű multiplayer játékot kihalni?
Egy mai szerver sem játszódik RC-ben, akit érdekel az úgyis kipróbálja ha nem tetszik neki akkor tudjuk, hogy még fejlesztésre szorolunk.
 
Mivel te is írtál a gtakozosseg.hu -ra ezért a Magyar közösségnek te is aktív tagja vagy. Ezzel a hozzáállásal néhány embert lelombozol, néhányat feltüzelsz.
Nem tudom miért vagyunk ,,orratlanok\". Soha semmilyen creditet nem tagadtunk, tagadunk meg. Valós személységünket pedig nyíltan felvállaljuk.
Viszont megértelek, a bizalmat el kell nyerni! 
« Utoljára szerkesztve: 2019. Június 17. - 13:08:36 írta Tom Denem »

darell.

  • Vendég
SCRP - 2019
« Válasz #7 Dátum: 2019. Június 17. - 16:01:11 »
0
Idézetet írta: Tom Denem date=1560769400


   
      Kedves darell !
      Ne haragudj ha próbálkozásunk felbosszantott téged. 
      Nem tudom befogadni a konkurencia szót. Konkurencia? Tényleg boldogak vagyunk az LSRP és LSCRP sikerének, sőt ajánlom figyelmedbe SeeRPG-t is.
      Had kérdezzem meg. Elolvastad ezt a bejegyzést amit írtam? 
   
   
      Nem egy maffia csapat vagyunk akik elakarják rabolni az embereket. Egy közösség, mind MAGYAROK vagyunk nem konkurencia. 
      Azért nyitunk mert a fejlesztőnk bármit kitud hozni a módból és minek hagynánk egy nagyszerű multiplayer játékot kihalni?
      Egy mai szerver sem játszódik RC-ben, akit érdekel az úgyis kipróbálja ha nem tetszik neki akkor tudjuk, hogy még fejlesztésre szorolunk.
   
   
      Mivel te is írtál a gtakozosseg.hu -ra ezért a Magyar közösségnek te is aktív tagja vagy. Ezzel a hozzáállásal néhány embert lelombozol, néhányat feltüzelsz.
      Nem tudom miért vagyunk ,,orratlanok\". Soha semmilyen creditet nem tagadtunk, tagadunk meg. Valós személységünket pedig nyíltan felvállaljuk.
      Viszont megértelek, a bizalmat el kell nyerni! 
   


Tesó, engem aztán nem bosszant. Érdekelt hogy miért. Az hogy lehet hogy te nem tartod \"konkurenciának\" magatokat az oké, de attól függetlenül még azok vagytok. 
 
Nagyon kevés ember van már a SA:MP közösségben (Magyar) tehát ha már 10 ember a te szervereden játszik, akkor már a másikon 50. 
 
 
 
Tom Denem az Lord Voldemort Magyar neve. Ezért orratlan. 

SCRP - 2019
« Válasz #8 Dátum: 2019. Június 17. - 16:04:45 »
+1
Természetesen nem ezt a nevet használom IG. 
 
LSCRP moderátora vagy, így már értelek.

darell.

  • Vendég
SCRP - 2019
« Válasz #9 Dátum: 2019. Június 17. - 19:01:43 »
0
Idézetet írta: Tom Denem date=1560780285


   
      Természetesen nem ezt a nevet használom IG. 
   
      LSCRP moderátora vagy, így már értelek.
   


Ki mondta hogy ezt a nevet használod IG? Itt ezt használod, ennyit tudok rólad. Amúgy is, csak poénkodtam.  (De látom te ezt nem veszed, na mindegy.)
 
1.) Én nem töltök be semmilyen pozíciót ott, a fórumon azért van rám rakva mert teszterként a Moderátorokhoz írom a buggokat amiket találok. 
 
2.) Hogy lehetsz ennyire gyökér, hogy ezt vágod le az egészből? 
 
3.) (Csak azért mert megtehetem) A fórumod és a szervered is úgy néz ki mint egy kihányt szardarab. Körülbelül annyit is ér. (Ha nem kevesebbet) 100%-ban merem állítani hogy már a következő hónapban le se fogod szarni ezt. :) 
 
Geci szimpatikusnak tűnsz, mit ne mondjak. 

SCRP - 2019
« Válasz #10 Dátum: 2019. Június 17. - 19:30:10 »
0



   
      A fórumod és a szervered is úgy néz ki mint egy kihányt szardarab. Körülbelül annyit is ér. 
   

[/quote]
 
Köszönjük szépen a visszajelzésed! Sajnálom ha nem sikerült elnyerni a tetszésed.
 

Nem elérhető REPTA

SCRP - 2019
« Válasz #11 Dátum: 2019. Június 17. - 19:53:22 »
+2
Miért kell a feszültséget, a balhét csinálni feleslegesen? Miért nem lehet itt normálisan ember módjára viselkedni? Darell, ez a fajta viselkedésed kimutatja azt hogy milyen is vagy valójában. Jogtalanul, alátámasztás nélkül szóltad le a szervert, miközben alig láttál róla valamit. A mód fejlesztője én lennék, közel 2 éve írom és olyan dolgokat találsz benne amit semelyik magyar/külföldi szerveren nem igazán..  LSCRP-ről annyit ha már szóba jött hogy sublime nevezetű lefordított módból áll össze,a fórum pedig vagy letöltött, vagy fizetve lett érte nem tudom.

darell.

  • Vendég
SCRP - 2019
« Válasz #12 Dátum: 2019. Június 17. - 20:57:33 »
0
Miért kéne ahhoz alátámasztás hogy leszóljam? Elég volt az amit láttam. 
 
2.) Most te is az AdamB 2 éves munkáját szólod le, jogtalanul, alátámasztás nélkül. (Mivel nekem közöm sincsen se a módfejlesztéshez, se a fórumhoz. LOL) 
 
 
 



   

      
         LSCRP moderátora vagy, így már értelek.
      
   
   

      

         /index.php?/forums/topic/66220-scrp-2019/&do=repComment&comment=579537&rep=1&csrfKey=d8c710f916815773339d9d646c6837d2\" rel=\"\" style=\"text-decoration:none;background:rgb(79,134,179);font-size:11px;font-weight:500;text-align:center;vertical-align:middle;padding:0px 7px;border:0px;line-height:18px;\">thumb_up Tetszik
      
   
   

  •           
          

  •    

[/quote]
 
Ezért könyveltem el hogy szarok vagytok. 
 



   
       fórum pedig vagy letöltött, vagy fizetve lett érte nem tudom.
   

[/quote]
 
Mondja az aki szar török SMF editeket használ a fórumján. 
« Utoljára szerkesztve: 2019. Június 17. - 21:55:53 írta darell. »

SCRP - 2019
« Válasz #13 Dátum: 2019. Június 17. - 22:05:31 »
+1
Nem azt mondta, hogy ők nem letöltöttet használnak hanem ebből a szempontból nem másabb LSCRP sem.
Szerintem ideje szólni egy moderátornak, hogy adjon neked valamit. Nem érdemli meg senki sem ezt a stílust amit te képviselsz.

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
SCRP - 2019
« Válasz #14 Dátum: 2019. Június 17. - 23:32:27 »
0
chill guy
 
2honap es zarnak nem kell vitatkozni,
 
az a forum meg bugos
 
meg a font awesome iconok is bugosak
 
ey

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal