Szerző Téma: Telefon rendszer hirdetés  (Megtekintve 1066 alkalommal)

Nem elérhető Core

Telefon rendszer hirdetés
« Dátum: 2019. Április 09. - 15:35:07 »
0
Egy olyan problémám lenne hogy egy adott játékos kiír egy hirdetést de csak azután hívható fel miután restartolva lett az item System. A mod az externál. Elég az externálból bugos fos stb hszeket ha lehet hanyagoljuk ezzel tisztában vagyok én is de szeretném ha megoldódna ez a bug mert nem csak ennél a módnál van. Előre is köszönöm a segítséget!

Nem elérhető Fuzzy

Telefon rendszer hirdetés
« Válasz #1 Dátum: 2019. Április 09. - 19:59:52 »
0
Szia. Előnyösebb lenne ha egy videót mutatnál a pontos problémáról, vagy részletesebben kifejtenéd, mert ezek alapján nem nagyon tudunk segíteni.
 
Esetleg nyiss egy debugscriptet (/debugscript 3) és nézd meg, hogy hirdetésnél, és a felhívásánál milyen hibákat ír ki, azt pedig másold ide be. Ha ezt megteszed, akkor nagyobb eséllyel tudunk segíteni.

Nem elérhető Core

Telefon rendszer hirdetés
« Válasz #2 Dátum: 2019. Április 10. - 16:16:30 »
0


   

 
 

Nem elérhető AnthonyGates

  • 546
  • AnthonyGates
    • Profil megtekintése
Telefon rendszer hirdetés
« Válasz #3 Dátum: 2019. Április 10. - 17:13:04 »
0
Saját magadat miért kellene tudnod felhívni lol?!

Nem elérhető Core

Telefon rendszer hirdetés
« Válasz #4 Dátum: 2019. Április 10. - 17:56:53 »
0
Nem az a lényeg hogy saját magam hívom. Ha más írja ki a hirdetést és azt próbálom azt se engedi de mint a videóba is látni engedi hogy magadat hívd.

Telefon rendszer hirdetés
« Válasz #5 Dátum: 2019. Április 10. - 18:23:34 »
0
Vacak az egész. Nem éri meg foglalkozni vele, tényleg borzalmas az item system. 

Nem elérhető Fuzzy

Telefon rendszer hirdetés
« Válasz #6 Dátum: 2019. Április 10. - 19:58:25 »
+1
Hát, debug nem sok mindent ír, így most nem tudom, illetve időm se igazán lenne ránézem pontosan. Viszont az externalos item Systembe rengeteg bug van. Youtube-n már rengeteg oktató videót találsz, illetve WIKI-n is minden megtalálsz példákkal. Próbálj meg írni egyet saját magad. Ha a fejedben rendesen összerakod, onnantól a megvalósítás már nem nagy ügy. Remélem ha már ketten is le szeretnénk beszélni, hatni fog.

Telefon rendszer hirdetés
« Válasz #7 Dátum: 2019. Április 11. - 06:38:52 »
0
Idézetet írta: Fuzzy date=1554919105


   
      Hát, debug nem sok mindent ír, így most nem tudom, illetve időm se igazán lenne ránézem pontosan. Viszont az externalos item Systembe rengeteg bug van. Youtube-n már rengeteg oktató videót találsz, illetve WIKI-n is minden megtalálsz példákkal. Próbálj meg írni egyet saját magad. Ha a fejedben rendesen összerakod, onnantól a megvalósítás már nem nagy ügy. Remélem ha már ketten is le szeretnénk beszélni, hatni fog.
   


Mondjuk egy Item system nem egyszerű feladat. Meg lehet oldani, csak hosszadalmas meló, főleg egy nem tapasztalt fejlesztőnek. :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal