Szerző Téma: The UltiPro Multiplayer  (Megtekintve 2613 alkalommal)

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
The UltiPro Multiplayer
« Dátum: 2019. Április 06. - 23:40:44 »
+4
\"Képtalálat
 
 
 
Rövid leírás a módról. A módot még 2017 -ben kezdtem el írni teljesen nulláról, MySQL adatbázison felépítve. Minden játékos jelszava, információi titkosított, nem látható a jelszó mert hashelve vannak. Mielőtt valaki megkérdezi milyen játékmód lesz ez, mindenféle, bármit csinálhatsz a szerveren. Van választásod, több játékmód egy játékmódban ahol ha megunsz egy játékot akkor egy parancs segítségével átmehetsz egy más játékterembe. Az ötlet az MTA San Andreasból jött amit át szeretnék hozni a San Andreas Multiplayer 0.3.7 szerver lista közé angol nyelven. Mivel nincs nagyon sok időm ezért lassan írom a módot, témát azért nyitottam hogy lássam mennyi érdeklődő van a szerver iránt, megérni tudom hogy nem éri meg de ez teljesen egy hobbi projekt amit már évek óta tervezek és szeretném tényleg befejezni. 
 
 
 
Blackout : 
 
Minden játékos egy repülőben kezd fent 300 méteren, ejtőernyő segítségével minden játékos le tudd ugrani a repülőről és egy San Andreas pályára leszállhat ahol fegyvereket, lőszereket, páncélzatot, életerőt és táskát tudd felvenni és elrakni az inventoryban. Ezeket a tárgyakat eltudja dobni, feltudja venni és eltudja őket használni. A játéklényege hogy te keresd a fegyvereket a földön, te legyél az az első személy aki a másikat megöli és te legyél az aki a végén életben marad és megnyeri a játékot, mert itt nem a pénz számít hanem a pontozások, statisztika a fő fontosság ennél a játéknál. Lehetőségetek van QUAD és BANDITOT vezetni, játékosokat kocsival elütni és megölni mert a Blackoutban a fő célunk hogy te játékosokat ölj és hogy élvezd a játékot. 
 
Fallout : 
 
Szerintem mindenki tisztában van a fallout játékmóddal, de a játék lényege az hogy a játékosok egy tárgyon kezdenek amit minden fél percben leesik, ha a játékos azon a tárgyon áll és nem elég gyors a reflexe hogy átugorjon egy másik tárgyra akkor kiesik a játékból. Ebben a játékban a gyorsaság számít minél gyorsabb vagy annál több nyerésed lesz ebben a játékban. 
 
Shooter :
 
A shooter ötlet az MTA -ból jött, nem sok szerver van SA-MP -ben ahol látsz shooter játékot. De ebben a játékmódban ezt is megtalálod. Random kocsikat kapnak a játékosok, minden kocsin van egy rakéta, minden fél percben kapsz egy rakétát ha elhasználod őket. Ebben a játékban az a lényeg hogy jó célzásod legyen, jó pozícióban kell kilőni a rakétát és a másik játékost teliben eltalálni. Ha megölsz minden játékost akkor te fogod megnyerni a játékot, ez a játék pénzre megyen, minél több pénzed van annál jobb dolgokat tudsz venni a kocsidra. 
 
Derby :
 
Minden játékos egy járműben kezd, játék lényege hogy te legyél az utolsó játékos aki megnyeri a játékot. Itt minden játékosnak ugyan az az esélye nyerni, minél okosabban vezetsz annál több az esélyed hogy te nyered ezt a játékot.
 
FreeRoam :
 
Ebben a módban bármit lehet csinálni, de fegyverek nincsenek. A fegyvereket azért tiltottam be hogy ha valaki akar kocsikkal szórakozni és stuntolgatni akkor a másik játékos ne menjen oda egy fegyverrel és lője szét a kocsiját mert akkor nem élvezed a játékot. Itt inkább stunt pályákat fogsz látni, drift pályák, verseny pályák minden ami jó szórakozás egy játékosnak és ahol időt tudd eltölteni ha kellene hogy várjon egy másik játékra míg elkezdődik. 
 
Locked :
 
Ez a szoba zárva van és zárva is lesz egy jó darabig. Ez az extra szoba egy másik játéknak lesz amit még nem döntöttem el hogy mi is lesz konkrétan de majd valamit kifogok találni. Ha már megcsináltam az összes textdrawot a szerveren akkor gondoltam hogy összesen 6 szobát csinálok de abból a hatból csak 5 szoba lesz nyitva egyenlőre egy 100 slotos szerveren. Minden szobában maximum egy 20 slotos férőhely lesz ha egy szobában megtelik a létszám akkor nem lesz lehetőség csatlakozni csak addig amíg egy játékos kilép a szerverről.
 
 
 
A témát még fogom bővíteni de egyenlőre leírtam amit kellett és fogok majd több képeket felrakni hogy lássátok a szervert jobban. 
 
\"eGuR6ck.png\"
 
\"G2Vu8EJ.png\"
 
\"L4y5rfn.png\"
 
\"feYGURc.png\"
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 06. - 23:44:37 írta ZyZu »

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
The UltiPro Multiplayer
« Válasz #1 Dátum: 2019. Április 07. - 02:14:15 »
0
Ha már úgy is ilyen minigameken dolgozol, akkor adhatok 2 tippet amit saját játék keretein belül én is elkezdtem megvalósítani, de SA-MP-ben is meglehet valamilyen szinten.
 
Az egyik egy szabadulószoba. Logikai feladványokkal, kódokkal vinni előre a játékosokat. Ezt lehetne úgy is, hogy külön szobák összekapcsolódnak, mondjuk A-ból tudod meg a jelszót a B-be és szintén kapcsolókat lehet keresztbe rakni.
 
A másik ötlet pedig egy olyan amit el is kezdtem anno csinálni SA-MP-ben. Labirintus, ha érdekel nézz utána még az algoritmusoknak hozzá, érdekes és szerintem izgalmas is lehet, főleg, ha még mást is hozzáadsz és nem csak a sétálgatás lesz, mint lehetőség.
 
Vagy ha fut a szeró és lesz időm talán betudok segíteni a HuntAndKill algoritmussal SEED-elhető maze generatorral és talán vinném is ezt a részt, ha úgy van.
 
 
 
Sok sikert :)
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

Nem elérhető AnthonyGates

  • 546
  • AnthonyGates
    • Profil megtekintése
The UltiPro Multiplayer
« Válasz #2 Dátum: 2019. Április 07. - 09:44:36 »
0
Elég királyul néz ki! :O
 
 
 
Mindenképp fel fogok nézni.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
The UltiPro Multiplayer
« Válasz #3 Dátum: 2019. Április 07. - 18:46:28 »
+1
Idézetet írta: Kovacs_Richard date=1554596055


   
      Ha már úgy is ilyen minigameken dolgozol, akkor adhatok 2 tippet amit saját játék keretein belül én is elkezdtem megvalósítani, de SA-MP-ben is meglehet valamilyen szinten.
   
   
      Az egyik egy szabadulószoba. Logikai feladványokkal, kódokkal vinni előre a játékosokat. Ezt lehetne úgy is, hogy külön szobák összekapcsolódnak, mondjuk A-ból tudod meg a jelszót a B-be és szintén kapcsolókat lehet keresztbe rakni.
   
   
      A másik ötlet pedig egy olyan amit el is kezdtem anno csinálni SA-MP-ben. Labirintus, ha érdekel nézz utána még az algoritmusoknak hozzá, érdekes és szerintem izgalmas is lehet, főleg, ha még mást is hozzáadsz és nem csak a sétálgatás lesz, mint lehetőség.
   
   
      Vagy ha fut a szeró és lesz időm talán betudok segíteni a HuntAndKill algoritmussal SEED-elhető maze generatorral és talán vinném is ezt a részt, ha úgy van.
   
   
       
   
   
      Sok sikert :)
   


Egyenlőre ennyi játék elég lesz, ha meglesz nyitva és látni fogom hogy lesznek rajta napi 10-20 játékos akkor fogok vele foglalkozni jobban és elgondolkozok utána hogy ezen a labirintus módon is mert elég érdekesnek hangzik. Köszi szépen Richárd. 
 
Idézetet írta: AnthonyGates date=1554623076


   
      Elég királyul néz ki! :O
   
   
       
   
   
      Mindenképp fel fogok nézni.
   


Köszi szépen, de ez még semmi amit ezeken a képeken látsz. :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal