Szerző Téma: GTA V Hungarian City Life Roleplay  (Megtekintve 10495 alkalommal)

GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Dátum: 2019. Február 17. - 14:05:49 »
0
Szia!
 
Szeretnél végre egy nem kihalt világú egyedi fajtájú GTA V Roleplay szerveren játszani? Ahhol, a szerver még fejlődik, de a közösség már tökéletes.  Baráti viszony van jelenleg minden player között.  Ezt a harmonikus kapcsolatot a Fő Tulaj:  BrutalSoldier biztosítja. Szeretném, hogy az emberek mást is megismerjenek, ne csak a  Rage:MP-t, azért mi a FiveM stabil és folyamatosan fejlődő kliensén biztosítunk minnél jobb játékélményt a játékosainknak. Ami azt illeti, hogy \"blabla Első RP blablabla\" nem teljesen igaz, mivel a  FiveM kliensen indult először 2016 Decemberében digimacska17 felhasználó által a Big Family Roleplay. Tőle vettem át minden mai tudásomat és azzal tértem el hozzátok, hogy ezt elmondjam. Discord: https://discord.gg/qjcTnWq  Üdvözlet: BrutalSoldier
 
Weboldal: https://brutalsoldier.webnode.hu/
 
Szerver Neve: Hungarian City Life V.
 
IP: 213.181.201.102:30120
 
 
« Utoljára szerkesztve: 2019. Február 17. - 14:06:17 írta BrutalSoldier »

GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #1 Dátum: 2019. Február 17. - 19:47:06 »
0
Webnode, biztos komolyan gondoljátok.

Darell.M

  • Vendég
GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #2 Dátum: 2019. Február 17. - 20:48:42 »
0
Idézetet írta: deshawnb date=1550429226


   
      Webnode, biztos komolyan gondoljátok.
   


Szerintem tökmindegy, hadd csinálják. 
 
De ahogy néztem a szabályokat itt sem RP megy szerintem :D 

GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #3 Dátum: 2019. Február 19. - 20:57:49 »
0


   

 
 

GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #4 Dátum: 2019. Február 19. - 20:58:24 »
0


   

 
 

GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #5 Dátum: 2019. Február 19. - 20:58:55 »
0


   

 
 

GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #6 Dátum: 2019. Február 19. - 21:00:16 »
0
\"unknown.png?width=884&height=498\"
 
\"unknown.png\"\"unknown.png?width=884&height=498\"

GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #7 Dátum: 2019. Február 19. - 21:00:58 »
0
\"unknown.png?width=884&height=498\"
 
Ha többet szeretnél megtudni, akkor gyere fel a Discord-ra! :) https://discord.gg/cFmbpmz

GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #8 Dátum: 2019. Február 19. - 21:03:28 »
0
Discord: https://discord.gg/cFmbpmz ~ Mindenfajta információ elérhető a szerver fejlesztéstől a közösségig! 
 
Weboldal: https://brutalsoldier.webnode.hu/ Lassan le lesz cserélve, csak gyorsan kellett valami készíteni, mivel kérte a közösség, hogy valamivel tudjanak hírdetni. Jövő héten már biztos érkezik az új weblapunk.  Erre én sem vagyok büszke még.
 
Kliens: https://fivem.net/
 
IP:  213.181.201.102:30120
 
Szükséges: Eredeti GTA V

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #9 Dátum: 2019. Február 19. - 21:12:48 »
0
Miert kell 500temat nyitni ezzel??? 
 
Miert nem lehet egybe irni???? 
 
 

GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #10 Dátum: 2019. Február 21. - 17:55:39 »
+1
Kérem, Mr. Darell mondja el mi a problémája a szabályokkal. Meséljen. :) Csak, hogy tisztázzuk:
 
Roleplay:
 
Roleplay: \"A szerepjáték (angolul: role-playing game; RPG) olyan, általában több résztvevős játék, amelyben a játékosok verbális úton alakítanak egy közösen elképzelt fantáziavilágot, ahol a játék menete sokban emlékeztet egy közösen kitalált könyv vagy film cselekményére. A játékosok ennek az elképzelt világnak egy-egy kitalált szereplőjét, a karaktereket személyesítik meg. A történet alapötletét a mesélő határozza meg, aki a szabályok alapján a játékosok nézeteltéréseit is elbírálja. A mesélő nem egy karakterrel rendelkezik, hanem a játékot és a mellékszereplőket mozgatja és a karakterek számára motivációt, bonyodalmat biztosít. Ezt a játékosok a karakterek ismereteit felhasználva igyekeznek megoldani.\"
 
Több fajta RP van. Pl.: Star Wars The Old Republic Roleplay, MTA Roleplay ( azon belül az angol szerverek teljesen máshogyan értelmezik ), és a számotokra \"megszokott\" magyaros kivitel. Ahol, már az is non-rp, ha valaki rálő a rendőrre, mert igazoltatni akarja. Kérdezem én, hogy az életbem, ha valaki maffia vezér lenne pl. vagy sok drog/fegyver illegális cucc van nála, akkor nem-e tenné ugyanezt? Hm? 
 


   

 
 
 
Csak úgy mondom, hogy ez is forgalmas hely volt, mégis megtörtént az életben is. Ennyit erről fiam. :)

GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #11 Dátum: 2019. Február 21. - 17:58:30 »
0
Idézetet írta: deshawnb date=1550429226


   
      Webnode, biztos komolyan gondoljátok.
   


Komolyan gondolom*, hiszen egyedül csinálok mindent, ezért nem engedte meg a szabad időm, hogy készítsek honlapot, de ezen hét végére készítek magamtól egy minőségibbet. Sajnálom, ha emiatt gondoltad volna, hogy nem elég \"jó\" a szerver.                          ( Mellékesen mondom, hogy egyik player-em csinálta az oldalt, én a felé irányuló elismerésem szándékaként raktam ki. )

GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #12 Dátum: 2019. Február 21. - 17:59:38 »
0
Idézetet írta: #ωᴇʙsᴛᴇʀ date=1550607168


   
      Miert kell 500temat nyitni ezzel??? 
   
   
      Miert nem lehet egybe irni???? 
   
   
       
   


Elnézést, hogy sokat írtam ki, csak azt hittem, hogy csak egy kis topicot nem fog kijelezni folyamatosan, de most, már tisztába vagyok a forúm dolgaival.

Darell.M

  • Vendég
GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #13 Dátum: 2019. Február 21. - 19:44:54 »
0
\"Hadd csinálják, szerintem tökmindegy\" 
 
Az hogy amit a képek alapján láttam nem egy \"RP\" szerver, hanem egy Cops and Robbers. Mert az. Tudom, én is hogy többfajta RP létezik, de ti a reális RP-re hajtatok, nem? Legalább is ezt szűrőm le. 
 
Amúgy ezekre a szabályokra mondtam hogy nincs helyük RP Szerveren.
 
\" Tizenharmadik: Ha egy illegál feltörte és elvitte a rendőrautót, azt szabad, de azután azzal nem szabad a városban hülyéskedni, csak elvinni lehet eladni azt. Szóval nincs Fake Police 
 
Harmadik: Aki éppen rendőrös üldözésben van, a rendőrnek nem szabad először lőnie. Ő, csak leszoríthatja a járművet. Ha a menekülő kezd lőni a rendőr felé, akkor szabad visszalőni, de addig, csak leszorítással, esetleg sokkolóval a gumikat.(módosítva
 
Hetedik: Ha a rendőr nem szólítja fel, hogy kezeket fel, vagy álljon meg, akkor az egész non-rp-vé megy át, mivel felszólítás minden esetben kötelező.(módosítva
 
Tizedik: Aki van bármilyen illegális frakcióba, annak azokat az utasításokat kell követnie, amit a főnöke adott. Ha kiderül, hogy kicsit nagyobb feltűnést keltenek, esetleges kirúgás várható.
 
\"
 
 
« Utoljára szerkesztve: 2019. Február 21. - 19:45:21 írta Darell.M »

GTA V Hungarian City Life Roleplay
« Válasz #14 Dátum: 2019. Február 21. - 20:14:31 »
0
Mi a baj azzal, hogy tisztáztam a szabályokat? Probléma, hogy szerettem volna mindet nyilvánvalóvá tenni? Nem úgy, mint MTA szervereken, ahol ok nélkül a rendőr tüzet nyit a menekülőre éles lőszerrel, ahelyett, hogy a gumira lőne? A szerveren van egy hely, ahol lehet lopott autókat eladni ( AI kocsikat ) és a rendőr autóért elég jó pénzt ad, mivel nehéz szerezni. Ez azért van. Mellesleg kihagytad az alap szabályokat az elejéről és még egy tucat szabályt, ami mutatja, hogy RPs szerver. Mi a realativitásra törekszünk, ezért tisztáztam ezeket. Nem értem, hogy miért baj az, ha valaki szeretné, hogy lehessen valamire hivatkozni. Ezek a szabályok azért vannak, hogy mondhassuk, hogy le volt írva, hogy tiltott az adott dolog. Mellesleg a szerveren megtalálható Taxi, Mentő, Buszos, Fuvarozós, Horgász, Vontatós stb... ( Csak ezekhez nem kell szabály. )

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal