Szerző Téma: SQL táblát keresek  (Megtekintve 1262 alkalommal)

SQL táblát keresek
« Dátum: 2019. Január 28. - 19:24:23 »
0
Sziasztok. Volt egy régebbi fórum felhasználom de totál elfelejtettem az adatait úgy, hogy lemondtam arról, hogy megpróbálom visszaszerezni mivel már 3x kaptam 15 perces tiltást mert rossz adatokat adtam meg. :D
 
Szóval a lényegre térnék. Adott egy SeeRPG Reloaded mod ami számomra teljesen jó lenne, hogy editelgessek benne viszont rengeteg oldalt / youtube videót megnéztem de sehol nem találtam hozzá SQL táblákat. Sokféle See-s táblát találtam de egyik sem volt az ami ehhez a modhoz lenne jó. Nem sok reménnyel írok ide de nagyon reménykedem abban, hogy valakinek megvan-e esetleg az az sql tábla amit én keresek. (Akár pü-ben is elküldheted)
 
 
 
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=473asdasddsadsa.png - Ezek vannak az SQL-ben viszont nem sikerült megtalálnom pedig rengeteg helyen keresem már napok óta.
 
Akinek esetleg megvan ez az SQL fájl és elküldené nekem nagyon hálás lennék. Szép napot / estét / reggelt ki mikor olvassa.
 
EDIT: Legjobb tudomásom szerint az az sql tábla kell számomra amit anno Thommas publikált ki (pontosan amikor áttértek MTA-ra.)
« Utoljára szerkesztve: 2019. Január 29. - 06:36:41 írta setyr0703 »

SQL táblát keresek
« Válasz #1 Dátum: 2019. Január 29. - 07:37:58 »
0
ha-ha

SQL táblát keresek
« Válasz #2 Dátum: 2019. Január 29. - 07:48:39 »
0
hi-hi! Egyébként gondoltam, hogy valami ilyesmi választ fogok tőled kapni amivel nincs semmi probléma.. Azt is megértem, hogy a legtöbb fórumozónak negatív \"érzetet\" kelt az ha valaki See vagy egyéb más MTA moddal kapcsolatban kér segítséget. Nem szervert akarok nyitni ilyen vérszegény pawn tudással hanem szimplán csak tanulmányozni akarom a modot és úgymond tanulni belőle. Különben is ha a szervernyitás lenne a célom akkor sem lennék túl nagy konkurencia a számodra úgy vélem deeeee, nem! Nem szerver nyitás céljából kérek segítséget a fórumtól.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Január 29. - 08:59:04 írta setyr0703 »

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
SQL táblát keresek
« Válasz #3 Dátum: 2019. Január 29. - 09:12:01 »
+1
A SeeRPG mód egy elég rossz választás tanuló módnak 2019-ben úgy vélem, merülj bele a YSI-be, van az egyik contributornak egy projektje, nem emlékszem már hogy mi a neve neki, de kint van külföldi sampfórumon, egy github repositoryban, abból lehet rengeteg dolgot tanulni. 
(Közben megtaláltam)
 
https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=640281
« Utoljára szerkesztve: 2019. Január 29. - 09:13:23 írta whadez »

SQL táblát keresek
« Válasz #4 Dátum: 2019. Január 29. - 09:23:35 »
0
Szia @whadez
 
Nem vonom kétségbe a véleményedet arról amit írtál mivel elég régóta követem a te munkáidat is. Köszönöm a tanácsot amit fentebb írtál és mindenképp rá fogok lesni. Azonban még mindig tartok igényt azokra az SQL táblákra hátha megvan valakinek. Kíváncsi vagyok mi, hogy reagál abban a bizonyos modban amin éveken át játszottam jó pár évvel ezelőtt.
 
A linket eltettem könyvjelzőbe a biztonság kedvéért, peace! :)

SQL táblát keresek
« Válasz #5 Dátum: 2019. Január 29. - 10:31:43 »
+1
https://www.samp-mta-dev.cf/
 
 
 
Itt talán megtalálod, de amit keresel az több mint 6 éves mód

SQL táblát keresek
« Válasz #6 Dátum: 2019. Január 29. - 10:34:39 »
0
@Rasheedka
 
Bármilyen viccesnek hangzik az összes SA:MP modot leszedtem onnan és megnéztem az összes fájl között. Találtam See-s SQL táblázatokat viszont egyik sem az volt amit kerestem.
 
Egyébként van arra lehetőség, hogy így utólag saját magamnak megtudom írni a táblázatokat? Mert ha van rá megoldás akkor \"megpróbálom\" csak a probléma gyökere, hogy fogalmam sincs, hogyan álljak neki.

Nem elérhető gbr333

  • 670
    • Profil megtekintése
SQL táblát keresek
« Válasz #7 Dátum: 2019. Január 29. - 20:16:50 »
+1
http://users.atw.hu/seemod/letoltes/seerpgsql.rar
 
Ez?
 
Amúgy meg lehet csinálni utólag is az SQL táblákat.

SQL táblát keresek
« Válasz #8 Dátum: 2019. Január 29. - 20:44:23 »
0
Szia @RoLuX
 
Ezekkel a táblákkal is találkoztam és ez sem az de mindenesetre köszönöm, hogy szántál rám néhány percet ez ügyben.
 
Nos igen. Akkor jól gondoltam, hogy utólag is meglehet írni csak fogalmam sincs, hogyan kéne hozzáállni. 

Nem elérhető REPTA

SQL táblát keresek
« Válasz #9 Dátum: 2019. Január 29. - 21:35:23 »
+1
Szia, írj rám nyugodtan, segítek orvosolni a problémát. .) ( Bár kérdőjeles hogy lesz-e mostanában időm rá. ) 
« Utoljára szerkesztve: 2019. Január 29. - 21:35:32 írta REPTA »

SQL táblát keresek
« Válasz #10 Dátum: 2019. Január 30. - 14:21:21 »
0
A probléma mondhatjuk megoldódott. Köszönöm szépen mindenkinek aki itt a thread alatt vagy pü-ben próbáld segíteni!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal