grove4l

[0.3.DL] Los Santos County Role Play @2017-2019

42 hozzászólás ebben a témában

hajrá érdekel hogy van még-e igény ilyenre

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Elküldve (szerkesztve)

Eddig tetszetős! Nagyon nagy jövőt nem látok ebben a szerverben, hajrá!

Szerkesztve DurkO által
1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Buszki~ felhasználótól, 31 perce

hajrá érdekel hogy van még-e igény ilyenre

Hidd el, van. :) 

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

Csak azért léptem be eme mesés fórumra majdnem 1 év után hogy reagálni tudjak a fent írtakra. Olyan esetben történhet az általad "1 hibát kijavítottunk, 3 dolog tönkrement", ha szoros kapcsolat állt össze a rendszerek között. Régen nem programoztam már PAWN-ban, de arra tisztán emlékszem hogy a módom rendszerei külön voltak szedve modulokra, bár igaz nem a YSI modular pawn programming szabvány alapján, de valamilyen szinten szétvolt szedve, szóval nem egy kavalkád kódot kaptatok, hanem részekre bontott kódot, amelyben rendszerekre voltak szedve a mód, és később egy hook-al integrálva az alaprendszerbe. Valóban sok hiba volt a Project San Andreas módban, illetve valóban az összes szerverben voltak bug-ok amelyek üzemeltek az elmúlt tizen akárhány év alatt, de hidd el, nem ti fogjátok ezt megváltani hogy ismeretlen fejlesztő, publikus módjával, amely külföldi nyelvről lett lemagyarosítva magyarra, annak reményében hogy majd a közösség visszaevez egy halott játékra, és több százas játékoslétszám fog a szervereteken tengeni. Nyilván ez lenne a cél, és nem vagyunk rosszban Adam Bryant, de majd amikor 3 hét, ne adj iste 1 hónapon belül a nyitás után azon kapod a fejed hogy, " Na basszameg 0/200 a játékosállomány, köcsög samp közösség, ezért basztam bele több száz órát, több tízezer forintot, meg rengeteg energiát ebbe a szarba ", akkor majd ráébredsz hogy igazából nem a szerverekkel volt a baj, hanem a közösséggel, amely soha nem volt olyan szoros kapcsolatban egy szerverrel, hogy igen is kitartsanak mellette. A játék halálra van ítélve, mi több évnyi monotonitás után behoztunk egy új saját kézzel írt módot, voltunk is 120-180-an, hisz emlékszel, ott voltál még, és mi lett belőle? 0/180, és nem feltétlen a mód, csapat, fejlesztőség miatt. A sublime módhoz csak annyit fűznék hozzá, továbbá az összes módhoz, és programkódhoz amelyet több személy is használhat egyidőben, hogy a hibák nagyobb játékoslétszámnál jönnek elő, főleg egy PAWN scriptnyelv esetében, amely olyan szinten fapados hogy egy kisebb hibánál bedöglik az egész samp-server. Ha támogatná a pawn a try catch hookot mindenki abban írná meg az egész kódot körülbelül. :D 

A fent leírtakat semmiképpen se támadásnak vedd, inkább okulj belőle, bár okos ember más hibájából tanul, szóval hozzatok be valamilyen közösség megváltót. Ott leszek a nyitásnál, (legalább is megpróbálok majd munka mellett Discordon figyelgetni a történésekre), és szívből kívánom hogy jöjjön össze nektek, és ne csalódás legyen belőle.

Illetve az jobb hozzáállás hogy csak " funból " csináljátok, mint s nem teljesen komoly szándékokkal, kevesebbet üt ha megborul a projekt.

(Annyit még hozzátennék hogy ha annyira bugos lenne a mód, és nem lehetne vele mit kezdeni, a Social Roleplay sem üzemelt volna hónapokig mielőtt bezárt, továbbá a most feltörekvő Kexy által fejlesztett " LS:RP Hungary " sem az én módomat próbálná a játékosok számára megfelelővé tenni, vicces az amikor valaki szid évekig a hátad mögött, aztán saját módodat használja a szerverén. >:D (bocsi a offtopicért csak vicces visszatekinteni a régi szánalmas élettelen harcokra amit ez a szar játék felett vívott kb mindneki :D))

Üdvözlettel, egy régi barát.

whadez

Köszönöm @anGeL-nek az unbant! ;) 

Szerkesztve DEFEATER által
5 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet DEFEATER felhasználótól, 12 órája

Csak azért léptem be eme mesés fórumra majdnem 1 év után hogy reagálni tudjak a fent írtakra. Olyan esetben történhet az általad "1 hibát kijavítottunk, 3 dolog tönkrement", ha szoros kapcsolat állt össze a rendszerek között. Régen nem programoztam már PAWN-ban, de arra tisztán emlékszem hogy a módom rendszerei külön voltak szedve modulokra, bár igaz nem a YSI modular pawn programming szabvány alapján, de valamilyen szinten szétvolt szedve, szóval nem egy kavalkád kódot kaptatok, hanem részekre bontott kódot, amelyben rendszerekre voltak szedve a mód, és később egy hook-al integrálva az alaprendszerbe. Valóban sok hiba volt a Project San Andreas módban, illetve valóban az összes szerverben voltak bug-ok amelyek üzemeltek az elmúlt tizen akárhány év alatt, de hidd el, nem ti fogjátok ezt megváltani hogy ismeretlen fejlesztő, publikus módjával, amely külföldi nyelvről lett lemagyarosítva magyarra, annak reményében hogy majd a közösség visszaevez egy halott játékra, és több százas játékoslétszám fog a szervereteken tengeni. Nyilván ez lenne a cél, és nem vagyunk rosszban Adam Bryant, de majd amikor 3 hét, ne adj iste 1 hónapon belül a nyitás után azon kapod a fejed hogy, " Na basszameg 0/200 a játékosállomány, köcsög samp közösség, ezért basztam bele több száz órát, több tízezer forintot, meg rengeteg energiát ebbe a szarba ", akkor majd ráébredsz hogy igazából nem a szerverekkel volt a baj, hanem a közösséggel, amely soha nem volt olyan szoros kapcsolatban egy szerverrel, hogy igen is kitartsanak mellette. A játék halálra van ítélve, mi több évnyi monotonitás után behoztunk egy új saját kézzel írt módot, voltunk is 120-180-an, hisz emlékszel, ott voltál még, és mi lett belőle? 0/180, és nem feltétlen a mód, csapat, fejlesztőség miatt. A sublime módhoz csak annyit fűznék hozzá, továbbá az összes módhoz, és programkódhoz amelyet több személy is használhat egyidőben, hogy a hibák nagyobb játékoslétszámnál jönnek elő, főleg egy PAWN scriptnyelv esetében, amely olyan szinten fapados hogy egy kisebb hibánál bedöglik az egész samp-server. Ha támogatná a pawn a try catch hookot mindenki abban írná meg az egész kódot körülbelül. :D 

A fent leírtakat semmiképpen se támadásnak vedd, inkább okulj belőle, bár okos ember más hibájából tanul, szóval hozzatok be valamilyen közösség megváltót. Ott leszek a nyitásnál, (legalább is megpróbálok majd munka mellett Discordon figyelgetni a történésekre), és szívből kívánom hogy jöjjön össze nektek, és ne csalódás legyen belőle.

Illetve az jobb hozzáállás hogy csak " funból " csináljátok, mint s nem teljesen komoly szándékokkal, kevesebbet üt ha megborul a projekt.

(Annyit még hozzátennék hogy ha annyira bugos lenne a mód, és nem lehetne vele mit kezdeni, a Social Roleplay sem üzemelt volna hónapokig mielőtt bezárt, továbbá a most feltörekvő Kexy által fejlesztett " LS:RP Hungary " sem az én módomat próbálná a játékosok számára megfelelővé tenni, vicces az amikor valaki szid évekig a hátad mögött, aztán saját módodat használja a szerverén. >:D (bocsi a offtopicért csak vicces visszatekinteni a régi szánalmas élettelen harcokra amit ez a szar játék felett vívott kb mindneki :D))

Üdvözlettel, egy régi barát.

whadez

Köszönöm @anGeL-nek az unbant! ;) 

Köszönöm hogy leírtad, ennél jobban már senki se tudná nektek elmondani hogy tényleg nem éri meg. Már annyi ilyen mese volt már hogy ilyen meg olyan nagy MAGYAR RP szervert írunk.. oszt bezár egy hónap után. 

Megosztás

Megosztás link alapján

Köszönjük szépen a bátorító szavakat, de szépen is állna a világ ha minden ember a másik véleménye alapján formálná a jövőt. Mi kitartunk a szerverünk mellet, nem is sajnálom a pénzt rá. Ha megnyílik és sikeres lesz, akkor örülni fogok, ha megnyílik és elhúznak a playerek akkor meg elmondhatom hogy pofajártatás helyett megpróbáltam jobbá tenni.

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet grove4l felhasználótól, 18 perce

Köszönjük szépen a bátorító szavakat, de szépen is állna a világ ha minden ember a másik véleménye alapján formálná a jövőt. Mi kitartunk a szerverünk mellet, nem is sajnálom a pénzt rá. Ha megnyílik és sikeres lesz, akkor örülni fogok, ha megnyílik és elhúznak a playerek akkor meg elmondhatom hogy pofajártatás helyett megpróbáltam jobbá tenni.

Mondjuk valóban 1 év után már érthető hogy nem akarod a "pofádat járatni". Ha meg ha nem sajnálod a pénzt, időt, energiát, akkor nincs mit tenni. Sok sikert!

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

Na helló, szeretném, ha látnátok, hogy milyen vezetősége van egy "nagy" színvonalú szervernek, discordon így beszélnek a leendőbeli
játékosaikkal, stb.. Ráadásul azt állítják, hogy nem tagadják a Sublime gm-et, mégsincs kiírva ez se a facebookon, se a saját
fórumjukon (lentebb a képeken ez látható, aki nem értené, a google tud weboldalakon belül keresni). A vitákról csak annyit, hogy
NEM mi kezdtük általában, csak mikor már bele kötöttek a borsodi származásunkba, és lecigányoztak minket (mert Borsodban ugye
mindenki cigány, vagyis így gondolják AdamB nagyrabecsült barátai), és általánosítottak, hogy "omlik a fal büdös borsodi cigányok",
"csövesek vagytok paraszt mezőn élő kutyák", akkor muszáj volt vissza szólnunk néha-néha, főleg úgy, hogy AdamB azokat tartja
jónak, akiknek ha visszaszólnak, a csatlakozás-logban hirtelen megjelenik pár emberke ezeknek a jónak tartott embereknek
köszönhetően, és kurva anyázással köszöntik a népet.

A szép vezetőségről egy pár kép:

xoXSWiF.png

oJjPABL.png

7Rc6utz.png

7Lng69A.png

Itt pedig a képek arról, hogy megemlítették a Sublime készítőjét/készítőit (ez csak azután lett beleírva a szerver leírásába, miután valaki megjegyezte ezt AdamBryantnek):

ZGp9FWm.png

FflOihr.png

ICxRiHm.png

+

https://lsc-rp.hu Ezt nem tudom mekkora mértékben írtad te, mivel ez egy ingyenes alap + félig van lefordítva, és mivel ez egy magyar szervernek készül, nem tudom miért van angol szöveg benne ( nem zárom ki azt se, hogy az eredeti készítő is Adam néven tevékenykedik, de furának tartom ezt a dolgot ).

GOa3Mow.png

pSuUDd5.png 

Szerkesztve DurkO által
3 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Ha nem menne a folyamatos shitpost a Discordon a sokadik figyelmeztetés ellenére, akkor talán más hangnemben történne meg a beszélgetés.

Megosztás

Megosztás link alapján

Én úgy gondolom, hogy egy szerver tulajaként akkor is higgadtnak kéne maradni, ha egy vita kezdődik el a szerveren, és nem kéne különbséget tenni játékos és olyan játékos között, aki közelebb áll AdamB úrhoz! Menjen csak a kivételezés, a többi toxic csávót nem kell kirúgni, csak minket. Én bevallom, hogy hibáztam, még akkor is, ha én próbáltam legkevesebbet szidni a másikat.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

312b2a79d5cae5a83ffc02ae52ab19c4.png

A veszekedést kirobbantó megszólalásod, egyébként ez nagymértékben tükrözi a mérhetetlen primitívséged és ki nem állható személyiséged. Már csak azért szólok hozzá hogy elveszítsd a hitelességed ebben a hihetetlen mesében amit kitaláltál. Miért hihetetlen? Mert aki ismer az tudja hogy hazudsz.

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Amennyiben felértem Pestre bővebb tájékoztatást adok az eseményekről, addig akit érdekel nézzen fel a discord szerverünkre és olvassa vissza az előzményeket hogy ezek mit műveltek napok óta.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

"Ezek" mit műveltek? Akkor azt is írd már le nekem, kérlek szépen, hogy a te "barátaid" és azok barátai mit műveltek. :)

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

Itt a hatalmas kérdés azt övezi, hogy miután folyton tageltetek egy olyan embert kivel jó pár éve beszélgettetek utoljára s írtatok neki arcátlan butaságokat minthogy nincs élete illetve menjen csak LS:RP-zni mert ennyire képes... Hogy vagytok képesek, TI felháborodni miután mi belementünk a játszmába? Oké ez az első vita megtörtént, másnap hajnali hétkor feljöttök és írjátok hogy mennyire buták vagytok és engem is tageltek hogy nyomorék vagyok, 7afa1bcbe4ba0df840d06cb206a0a859.png. Utána pár órával egyszer csak jön az felém Desh-től, hogy ne nézzek animét hanem végre szedjem össze magam és menjek egy lányhoz oda. Na most lenne egy kérdésem feléd, AZ NEM KORREKT HOGY MI ELMONDUNK TITEKET MINDENFÉLE SZEMÉTNEK DE AZ IGEN HOGY TI RENDESEN LE AKARJÁTOK SZÉGYENÍTENI AZ EMBERT AZÉRT AMIT NÉZ A SZABAD IDEJÉBEN!? Nem csak ti vagytok a hibásak de az egész domino effektus MIATTATOK alakult ki a discordon.

Akkor még Adambryant szerverének hírét akarod ezzel szennyezni, kedves DurkO? Annak az embernek a hírét akit nem egyszer húztatok a hülye hozzászólásaitokkal, de mégsem rakott ki titeket sehonnan? Nála is betelt a pohár és ezért kirakott titeket Discordról. Láttam miket írtatok rólam miután kiléptem Discordról, köszönöm szépen nem hinném, hogy ha engem kirakott volna Adambryant teljesen jogosan nem szaladtam volna besározni a szervere hírnevét melyen olyan régóta dolgozik a szabadidejében.

Szerkesztve Opel00 által

Megosztás

Megosztás link alapján

Jaja.. 1 évnél többet dolgozott rajta eddig, azóta semmi.. 1 év alatt nem sikerült lefordítani és javítani a hibákat. Nagy teljesítmény, taps.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Én fél hónap alatt lefordítottam 1 angol RP modot és még javítani is volt időm! Akkor most miről is beszélünk?

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Olaszul van az alap mod,azért nem megy a fordítás xd

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

Sajnálom srácok hogy dolgozom legalább 3 éve, 1 hónapja Mozdonyvezetőként és nincs 24 órám naponta olaszról angolra, angolról magyarra fordítani a modot. Sajnáljuk hogy nem vagyunk élettelenek csak azért hogy a tisztelt közösség végre játsszon valahol. 

Rolux az nem probléma. Google translate az esetek 99%ban jól adja ki az angol verziót

Szerkesztve grove4l által
2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Mi tudunk angolul, nem kellett hozzá fordító amúgy ;) Szerintem azért mert olasz, ennyi idő alatt akkor is be lehetett volna fejezni. A másik az, hogy miért hamarkodod el? A fórum már ment 1 - 1,5 éve is. A játékosok csak elvesztik a hitüket, de zéró gondolkodás.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

de a vonatot nem is kell kormányozni közben lehet gépelni

9 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Attól függetlenül, hogy AdamB-vel nézeteltérésünk lett (amit nem értek), szánalmasnak és gyermeteg dolognak tartom a másik foglalkozásával való poénkodást (ben kivételével, ő egy [email protected]) és azt, hogy képesek vagytok egy játékon így összeveszni.

Emberek, miért akartok beleszólni abba, hogy hogyan osztja be az idejét bárki is? Fordíthatta volna hasznosabbra? Lehet. Megoldhatná egy hónap alatt is? Lehet.

Ő így csinálja, ezzel szerintem semmi baj nincs. Ha belebukik sem ti, hanem Ő szívja meg.

Hajrá!

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek