Szerző Téma: Second Chance avagy Darkness Trucking Fun  (Megtekintve 1528 alkalommal)

Nem elérhető Elen

  • 222
  • Elen
    • Profil megtekintése
Second Chance avagy Darkness Trucking Fun
« Dátum: 2018. December 28. - 19:32:39 »
0
Sziasztok!
 
A játékosnevem: CMike, Scripter, Mike_Reyley [azert irom ki mindet, hatha valaki ismer.
 
Szervereim: 
 
-Fantasy RPG (ez volt az elso)
 
-Aqua RPG
 
-Second Chance RPG
 
-Second Chance trucking fun szerver (Darkness trucking fun)
 
Sajnos a tobbire nem emlekszem.
 
A SA-MP palyafutason veget ert mar egy jo ideje, nem is tudom mikor....
 
Talan meg 2008 kornyeken kezdhettem, vagy 2010.
 
 
 
Hogy miert irok ide, ennyi ido utan?
 
 
 
 
 
Hat azert, mert unatkozom..........De tenyleg...
 
neha mikor unatkozom, elojonnek a regi emlekek, mikor meg volt a sa-mp szervereken elet...
 
Sajnos ennyi ido utan korbenezve, mar nem ugyan az a felhozatal, viszont talan meg nem keso...
 
 
 
Nem!! Nem egy sa-mp korszakot megvalto dolgot szeretnek. Nem is akarok 50-100 jatekost (ugysem lehetne :( )
 
Megis minek jottem vissza?! jo kerdes, nyilvan lehet csak fellangolas, ujra az elso latasra szerelem...nem tudom, csak azt, hogy hiany erzetem van..
 
 
 
 
 
De gondolom ezzel nem lehetek egyedul.
 
Akik regen jatekosok voltak, mara mar komoly vegzettseggel rendelkeznek, csaladot alapitottak stb.
 
na de kerdem en, kinek nincs neha egy kis ideje?
 
 
 
Lehet, hogy hulyenek neztek, itt, en, 27éves fejjel...\"mivan nincs jobb dolgod?\"
 
De van, vagyhat jelenleg nincs, de amugy van.
 
 
 
Terjunk a lenyegre!
 
 
 
 
 
Hamarosan ujra lesz nyitva egy Kamionos alapokon fekvo FUN szerver.
 
Lenyegeben mindent lehet csinalni, amit egy kamionos szerveren, de megprobaltunk belevinni kicsit mas dolgokat is, amik nem csak a kamionosoknak jok.
 
 
 
Gondolom aki ismeri a PPC modot, annak nem kell taglalnom, hogy mi hogyan mukodik.
 
Viszont aki meg nem volt a szerver FUN reszen, annak mondanam, hogy vannak
-Kuldetesek
 
-Stunt mapok
 
-Jump mapok
 
-Feladatok es meg sorolhatnam
 
 
 
Sajnos A mod FUN resze nem lett sokat fejlesztve, mert mar akkor is csak keveset foglalkoztunk a moddal
 
DE
 
a jatek elmeny akkor is nagyon jo volt! a sok jatekos anno (20-30) osszekovacsolt egy nagyon jo csapatot, amibol most sokan (a maradek) ugy gondoljuk, hogy neha-neha lehetne nosztalgiazni. Vagy akar ha mast is erdekel, akar maradhat is nyitva napokig....
 
Sokan vegleg abbahagytak, de nehanyan meg jelen vagyunk.
 
 
 
Szoval aki ismerte a szervert, vagy csak felkeltettem ezzel az erdeklodeset, azt szivesen varjuk hamarosan a szerverre.
 
Jelenleg meg nincs berelve szerver, mert meg nem eldontott,hogy mikor kezdjuk, de mar mindenki varja.
 
 
 
91.83.93.42:7828
 
 
 
Szoval varunk minden kedves regi es uj jatekost.
 
 
 
Ne feledjetek! 
 
A Cel nem a minel tobb jatekos, HANEM a jatek, a szorakozas es a jo tortenetek ismetlese, elevenitese!
 
 
 
Ha barkinek kerdese lenne, irjon itt egy hozzaszolast vagy Privat Uzenetet!
Adminok, nem tudom, hogy ez megfelel e egy szerver hirdetesnek, de tekintve a maiSA-MP felhozatalt, nagyon is megfelel!
 
 
 
Koszonom mindenkinek!
 
 
 
Varunk hamarosan mindenkit!
« Utoljára szerkesztve: 2018. December 29. - 16:25:50 írta Elen »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal