Jelentkezz be, hogy követhesd  
Követő(k) 0
Duncan

ClassRPG

43 hozzászólás ebben a témában

Nem bizonyitottál semmit,beraktál egy másik logot :DD 
Ez kb a vicc kategória. Olyat másholsz be ,amit bármikor át lehet irni,ha máshogy nem akkor "Vizsgálat"tal. Ez nem bizonyiték. 

A szerver posztja, a szervert akarja hirdetni :)

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Az se bizonyíték amiket te állítasz :D Van róla bizonyítékod, hogy a Markusos esetnél 2-en voltatok fent? Állítasz valamit közbe lehet nem is úgy volt. Állítod a Jimmel való beszélgetést, hmm ez sem bizonyít semmit, hát azt is bármikor átlehet írni. Állítottál valamit a bannos képnél, annyi látszik, hogy beloginoltál és ki lettél bannolva, van bármi bizonyítékod előzményekről, vagy arról amit állítasz? Semmi full kamu lejáratókampány amit művelsz? Bárkinek elküldesz egy e-mailt, választ küldesz rá magadnak, majd átírod a címet és jújj beszélgetés volt, ő ezt mondta, azt mondta, oszt sehol sári. Kicsit kezd tele lenni veled a pohár, hogy mindenhol csak a lejáratást akarod csinálni, de majd rájönnek szép lassan mindenhol, hogy milyen is vagy valójában, szerencsére mi hamar rájöttünk. :)

Megosztás

Megosztás link alapján

Na azért figyeljmár :DDD A TI szerveretekről van szó,ez egy szerveres topic:D Miért kéne nekem a magam védelmében bármit is bizonyitanom?:D 

A képek ottvannak,egy másik tag is tett ki érdekes képeket.
A Jimmel való beszélgetésem ottvan. (Amit nem rakok ki,de ha valakinek hatalmas szüksége van rá privátban el tudom küldeni.)

A képeken tények vannak, amit Jim mondott az is tény. A tulaj hazudtolod meg. A képeket akarod megmagyarázni. A Tényeken nem tudsz változtatni:D Amugy ahhoz képest,hogy részedről vége ,még mindig irkálsz :DDD

Megosztás

Megosztás link alapján

A West RPG rossz, de a ClassRPG az SOHA nem volt RP szerver. Pár törzsgyökeres játékos akiket máshol nem tűrnek meg, mert kell egy minimális RP szint azok játszanak. De minden értelmes ember aki fejlődni akart anno az már mind máshol játszik.

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Igazából nem a szerverek rosszak,hanem a játékosok hozzáállása. Amikor elkezdtem játszani és valaki valami rosszat csinált ,amire te felhívtad a figyelmét akkor felment fórumra (vagy /szabály ,vagy hasonló) és ha igazad volt ,akkor megköszönte,hogy szóltál neki. Most meg ha szólsz valakinek egyből "/b sírj" meg "/b hívj admint"...
A mai játékosok állandóan keménykedni akarnak,a  rendőr is sokszor (több szerveren) úgy beszél veled,hogy "Nem mondtam,hogy pofázhat" meg ilyenek. 
Vannak azok a régi RP-sek (mint én) akik azért vannak kiközösítve a mai szerverekről mert tudják a szabályokat. Sokszor előfordul,hogy az admin sem tudja helyesen a szabályt,amikor felhívod rá a figyelmét akkor meg napokra/örökre tiltanak "Ne okoskodj" indokkal. (ami igazából nem is indok)
Ami még ennek is a teteje ,amikor az adminnak idézel a szabályból és elkezdi szidni azt ,aki átírta,mert elvileg régen máshogy volt :D

Na és ezt miért a Class RPG-hez írtam? Mert náluk mindenre volt példa. Volt,amikor hangoztattam,hogy gondok vannak egy adminnal, de engem néztek hülyének,pár héttel később megvonták a jogát,mert igazam volt :D Amiatt az admin miatt lettem kitiltva "örökre" ,de bocsánatot egyik seggnyalója se kért volna...

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

Idézet Mr.Creed felhasználótól, 11 órája

Igazából nem a szerverek rosszak,hanem a játékosok hozzáállása. Amikor elkezdtem játszani és valaki valami rosszat csinált ,amire te felhívtad a figyelmét akkor felment fórumra (vagy /szabály ,vagy hasonló) és ha igazad volt ,akkor megköszönte,hogy szóltál neki. Most meg ha szólsz valakinek egyből "/b sírj" meg "/b hívj admint"...
A mai játékosok állandóan keménykedni akarnak,a  rendőr is sokszor (több szerveren) úgy beszél veled,hogy "Nem mondtam,hogy pofázhat" meg ilyenek. 
Vannak azok a régi RP-sek (mint én) akik azért vannak kiközösítve a mai szerverekről mert tudják a szabályokat. Sokszor előfordul,hogy az admin sem tudja helyesen a szabályt,amikor felhívod rá a figyelmét akkor meg napokra/örökre tiltanak "Ne okoskodj" indokkal. (ami igazából nem is indok)
Ami még ennek is a teteje ,amikor az adminnak idézel a szabályból és elkezdi szidni azt ,aki átírta,mert elvileg régen máshogy volt :D

Na és ezt miért a Class RPG-hez írtam? Mert náluk mindenre volt példa. Volt,amikor hangoztattam,hogy gondok vannak egy adminnal, de engem néztek hülyének,pár héttel később megvonták a jogát,mert igazam volt :D Amiatt az admin miatt lettem kitiltva "örökre" ,de bocsánatot egyik seggnyalója se kért volna...

Faszság, a ClassRPG mindig is azoknak a helye volt akiket máshol nem tűrtek meg az undorító játékuk miatt. :D 

FaumScv.png

A pG aZ hŐSköDéS tE éSzLéNy

Szerkesztve Darell.M által

Megosztás

Megosztás link alapján

Ha így folytatja a szerver akkor a tulajdonosi pozíció is megüresedik :D

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Rasheedka felhasználótól, On 3/7/2019 at 15:08

kids...:joy:

nicsak ki beszél. sikerült már saját scriptet írnod más scriptjének ellopása helyett?

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet AnthonyGates felhasználótól, 1 órája.

A westrpg is egy szar!!!44! már nem csak a class!

GV1VO4V.png

Ügyes vagy,kirakod ahogy anyázol és azért tiltasz ki valaki mert Screenshotolja a szabálytalanságod :D magadat minősíted :)

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet AnthonyGates felhasználótól, 3 órája

A westrpg is egy szar!!!44! már nem csak a class!

GV1VO4V.png

Eddig is szar volt :X 

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Egy raklapnyi fos szerverről beszélünk.

Az admin team a játékosokat kibeszélik.

+Ne beszéljünk a tulajról aki a szerverért fenmaradó összeget nem fizeti ki, amikor eljött a határidő annyit írt Hendinek "Nagy baj van"

De ő jóképű, Van pénze és nem jár kocsmába.

Kenje a hajára azt a 10 ezret annyit ér a becsülete.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Szomorú, hogy még 2019-ben is képesek vagytok összeveszni. Össze kellene inkább fogni, segíteni a másikat és valami életet kicsikarni egyes szerverekből. 2019-ben elég cringe, hogy ottmaradtunk 2014-ben.

A témát zárom.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Vendég
A téma le van zárva, így nem szólhatsz hozzá!
Jelentkezz be, hogy követhesd  
Követő(k) 0