Szerző Téma: ClassRPG  (Megtekintve 7701 alkalommal)

ClassRPG
« Dátum: 2018. December 09. - 14:28:55 »
0
[HUN] ClassRPG Hungary
 
Sziasztok, hoztam nektek egy nagyon jó szervert, ami már nagyon sok éve fut. Néha egy kis szünetekkel, de ennek már vége! 
 
Fórumon, az-az weboldalon lehetőség van cucc visszaadási kérelemre. 
 
Gyertek fel, egy esélyt adjunk. 
 
UCP-n lehet regisztrálni. 
 
Szerver IP: ip.classrpg.net
 
TS3 IP: ip.classrpg.net
 
Weboldal: https://classrpg.net/index.php
 
UCP: ucp.classrpg.net
 
Régi adminokkal, régi játékosokkal. 
 
Jelen pillanatban nem sok player található, mivel nem rég nyílt a szerver újra.

Nem elérhető AnthonyGates

  • 546
  • AnthonyGates
    • Profil megtekintése
ClassRPG
« Válasz #1 Dátum: 2018. December 09. - 21:31:38 »
+1
xD ennél még nálunk westrpgn is többet írtok /ad-ba mikor följöttök hirdetni. Siralmas

ClassRPG
« Válasz #2 Dátum: 2018. December 10. - 04:36:40 »
0
Nem mindegy neked hogy mennyit irok? :)
 
Kötekedni menj máshova. ;)
 
 

ClassRPG
« Válasz #3 Dátum: 2019. Március 05. - 21:57:29 »
0
Ez a class már nem a régi class. Jim ,az új tulaj az admincsapattal elrontotta az egész közösséget. 8-10 embert tudok,akit nevetséges indokokkal raktak ki,mikor bizonyították volna,hogy jogtalan a tiltás akkor fórumról is kirakták őket.  Néhány képpel prezentálom mire is gondolok.
 
 
 
\"943sa_mp_051.png\"
 
Itt tisztán látszik,,hogy még szinte be se léptem,de már tiltás ,csak mert Fórumról is kitiltottak így alapból adnak egy szerver bant is. (Ami örökös.)
 
\"148sa_mp_042.png\"
 
Itt láthatjuk,ahogy 2 admin szerint is RP-zni kell a gondolkodást :D
 
\"555sa_mp_039.png\"
 
Itt láthatjuk ,hogy IC ügy miatt kickelnek. (Egyékbént én voltam fent ,meg az admin aki kirakott ,ha 2 játékos van ne kötekedjen már:D)
 
 
 
És még van vagy 30 hasonló képem :D Szóval erre lehet számítani aki felmegy játszani.
 
 
 
 
 
 

Darell.M

  • Vendég
ClassRPG
« Válasz #4 Dátum: 2019. Március 06. - 07:00:38 »
+1
Igazából ha nincs karaktered ami legalább fél éves akkor tökre tojnak a fejedre. Nem mintha érdekelne, a Class mindig is szar volt/van/lesz. \"A boltok üresek\" < tehát még ha akarnék ezek a romhalmazon játszani, akkor se tudnák. Adminok telibe szarnak mikor report channelre írok, de azért hogy én vagyok-e a Darell azért megtud TV-zni a Jim Moriarty. 6 év alatt semmit nem változott az UCP teszt se, mondanom sem kell agyhalott válaszok vannak még mindig. De még a karakterregisztráció menete is egy kuka, mert annyira non-intuitív amennyire csak lehet. Sehol nem mondja hogy tesztet kell kitöltenem, csak azért tudtam mert ismerem az UCP-t. 
 
Én 20 percet voltam ezen a förmedvényen, de legalább jót nevettem amikor VH-n lelőttek valakit és nem tudták felsegíteni, mert ugye a boltok üresek és nincs kötszer. De hé, legalább 9 éve futunk és van egy szar mottónk :D (Magyarország legclassabb szervere)

ClassRPG
« Válasz #5 Dátum: 2019. Március 06. - 15:27:51 »
0
Idézetet írta: Mr.Creed date=1551819449


   
      Ez a class már nem a régi class. Jim ,az új tulaj az admincsapattal elrontotta az egész közösséget. 8-10 embert tudok,akit nevetséges indokokkal raktak ki,mikor bizonyították volna,hogy jogtalan a tiltás akkor fórumról is kirakták őket.  Néhány képpel prezentálom mire is gondolok.
   
   
      És még van vagy 30 hasonló képem :D Szóval erre lehet számítani aki felmegy játszani.
   
   
       
   
   
       
   
   
       
   


Kedves Mr. Creed,most komolyan szükségesnek érezted itt ezt? :D Szánalmas. Szerintem valamit kihagytál a storydból. Érdekes, hogy nekem mindegyik admin válaszolt, mindenki segítőkész volt és nem vagyok/voltam soha a legaktívabb játékos. Annyiban egyetértek maximum, hogy a szervernek fejlődnie kell, de ehhez adjunk nekik időt. Most azért,mert  1x nemadtak neked igazat, felvagy háborodva :D Jajj és csak hogy az itteni fórumozók is( ha még vannak) tisztán lássák a dolgokat:
 



   
      [15:33:29] [1] Kydo_Creed - /pm 22 adj mán segédet he more ,há elfogyott a time 
[15:38:09] [1] Kydo_Creed - /pm 22 hát de more :D segitséget kértek tõlem és elvileg még volt adminsegédem azért irtam
   
   
      [16:20:45] [34] Kydo_Creed - /pm 22 Örök adminsegédhez mi kell?
[16:34:52] [34] Kydo_Creed - /pm 38 mi kell örök AS-hez?
[17:06:48] [34] Kydo_Creed - /pm 26 mi kell egy Örök AS-hez?
[17:06:55] [34] Kydo_Creed - /pm 28 mi kell egy Örök AS-hez?
[17:07:55] [34] Kydo_Creed - /pm 28 nem ajánlasz be?:D
[17:53:18] [34] Kydo_Creed - /pm 24 mi kell egy örök adminsegédhez?
   

[/quote]
 
 

ClassRPG
« Válasz #6 Dátum: 2019. Március 06. - 17:13:42 »
0
Kedves Kydo barátom. Arról megfeledkeztél, hogy beszélj arról, hogy mit is követtél el fórumon azok után, hogy te ub-zva lettél +1 eséllyel. Innen azt felejtetted ki, hogy te zaklattad a tulajt azzal, hogy konkrétan szar amit csinál szar az admin team a te haverjaidat tegyék be adminoknak meg scriptereknek és majd jó lesz mert ti voltatok máshol is adminok rengetegszer. Erről lenne egy kérdésem miért csak VOLTATOK adminok miért nem vagytok? Hol vannak ezek a szerverek amik olyan jók voltak azért mert te/ti adminok voltatok ott? Amúgy meg ugye megkaptad az ub-t fórumról minden honnan, feljössz és egyből csak a szád jártatod és ugrasz neki az embereknek hamis vádakkal mint pl. Markus miatt lettél bannolva mindenhonnan(ha lenne egy kis eszed akkor kitalálhattad volna, hogy nem nem ő miatta) a másik meg hogy beszólogatsz más embereknek hogy ig név meg stb ami nem is rád tartozik, Markus írt valamit és te egyből nekiugrottál, hogy miattad vették el az adminját(amit lemondott) és te jöttél megint hogy már nem admin és semmit nem szólhat neked vissza mint ahogy más player se teheti ezt meg, de te utolsó eséllyel nyugodt szívvel megtetted. Ezen gondolkozz el kicsit és nőjj fel mert így semmire sem fogod vinni az életben. Ja és ez az egész szánalom amit csinálsz, hogy próbálod x y-t lejáratni azokkal a képekkel amiket olyan pillanatban lőttél, hogy te nem tettél semmit.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Március 06. - 17:14:40 írta ThanatosSenpaii »

Darell.M

  • Vendég
ClassRPG
« Válasz #7 Dátum: 2019. Március 06. - 18:34:43 »
0
[15:33:29] [1] Kydo_Creed - /pm 22 adj mán segédet he more ,há elfogyott a time 
[15:38:09] [1] Kydo_Creed - /pm 22 hát de more :D segitséget kértek tõlem és elvileg még volt adminsegédem azért irtam
 
[16:20:45] [34] Kydo_Creed - /pm 22 Örök adminsegédhez mi kell?
[16:34:52] [34] Kydo_Creed - /pm 38 mi kell örök AS-hez?
[17:06:48] [34] Kydo_Creed - /pm 26 mi kell egy Örök AS-hez?
[17:06:55] [34] Kydo_Creed - /pm 28 mi kell egy Örök AS-hez?
[17:07:55] [34] Kydo_Creed - /pm 28 nem ajánlasz be?:D
[17:53:18] [34] Kydo_Creed - /pm 24 mi kell egy örök adminsegédhez
 
A logok között nagyjából fél óra különbség van, ez mit akar bizonyítani? Ha ilyenért örök bannolsz valakit, akkor igen is te vagy a seggfej.  Főleg ha még válaszolni sem tudsz neki. 
 


Amúgy az én kérdésem még mindig áll, de látom itt sem válaszolnak nekem, csak ha kritika érik őket. :( Nem mintha különösebben érdekelne, csak mutatja azt hogy valamennyire igaza van a gyereknek. 

ClassRPG
« Válasz #8 Dátum: 2019. Március 06. - 18:48:42 »
0
Egyikőtök meglátta ,hogy ideírtam és máris jöttök ,hogy lejárassatok. Először gergelynek válaszolok. Ottvannak a képek,látszanak a nevetséges dolgok ,ezen nincs mit ragozni.
 
A log amit beraktál úgy kamu ahogy van :D 2x megkérdeztem kb ,hogy mi kell hozzá és ennyi. Ha nem vagy admin nem tudom honnan lenne ilyen logod ,ha meg az vagy azt írsz oda amit akarsz :D nevetséges. Ez amúgysem rólam ,hanem a szerverről szól. Most is vannak fent 9-en ,5admin 2 admin haver meg 2 jatekos. Erről a részről ennyit.
 
 
 
Senpai,,a fórum megint más téma ,a szerverről van itt szó. Mit követtem el? Megvan Jim-el minden beszélgetésünk tudja ,hogy semmilyen szabályt nem szegtem ,ő is mondta ,hogy titeket a stílusom zavar. Az ,hogy titeket mi zavar a saját személyes ügyetek.
 
A tulajnak sosem mondtam ,hogy szar amit csinál (megvan a beszélgetés) tehát ez eleve hazugság. Zaklattam? Írtam emailt,válaszolt,válaszoltam. Annyira zaklattam őt amennyire ő engem. Beszéljünk kölcsönös zaklatásról? Nem is tudom miért hozod fel őt ,a bandában ő a legkorrektebb. Az ,hogy a haverjaimat tegyék be adminnak meg scripternek megint csak vicc és a fejedben létezik,ilyet sosem írtam. A kérdésedre azért válaszolok. Több nagyobb szerver megszünt ,de én jelenleg is admin vagyok ,van haverom aki mapper és van főadmin is. Csak hogy meg legyen válaszolva a kérdésed.
 
Megkaptam az UB-t és feltettem egy kérdést ,mire Markus belémkötött. Megvan az a beszélgetés is ahol Jim leírta ,hogy tényleg Markus miatt kaptam a tiltásokat és hogy Markus nem kilépett ,hanem kivágták. Tehát ezzel kapcsolatban megint hülyeséget beszélsz,nemtudom miért véded mikor bizonyított ,hogy kamu. Nem szólogattam be senkinek ,megemlítettem ,hogy kötelező az IG nev,mivel engem mindig betaláltatok miatta. Azért ne akadjon már ki senki, mert a szabályra hivom fel a figyelmet.
 
Akárhogy is nézzük egyik tiltásomat se tudtátok indokolni. Van képem ,hogy ts-ről tiltva vagyok , azért mert máshonnan is :D tehát azzal indokolják a ts tiltást ,hogy fórumról ki vagyok tiltva. A szerver tiltás akkor sem indokolt ha fórumról tiltva van az ember ,tehát vicc amit beszélsz.
 
 
 
Ez a topic amugy a szerverrol szol ,probald meg azt ertekelni ,ne engem :)
« Utoljára szerkesztve: 2019. Március 06. - 18:57:24 írta Mr.Creed »

ClassRPG
« Válasz #9 Dátum: 2019. Március 06. - 18:56:23 »
0
Idézetet írta: Darell.M date=1551893683


   
      [15:33:29] [1] Kydo_Creed - /pm 22 adj mán segédet he more ,há elfogyott a time 
[15:38:09] [1] Kydo_Creed - /pm 22 hát de more :D segitséget kértek tõlem és elvileg még volt adminsegédem azért irtam
   
   
      [16:20:45] [34] Kydo_Creed - /pm 22 Örök adminsegédhez mi kell?
[16:34:52] [34] Kydo_Creed - /pm 38 mi kell örök AS-hez?
[17:06:48] [34] Kydo_Creed - /pm 26 mi kell egy Örök AS-hez?
[17:06:55] [34] Kydo_Creed - /pm 28 mi kell egy Örök AS-hez?
[17:07:55] [34] Kydo_Creed - /pm 28 nem ajánlasz be?:D
[17:53:18] [34] Kydo_Creed - /pm 24 mi kell egy örök adminsegédhez
   
   
      A logok között nagyjából fél óra különbség van, ez mit akar bizonyítani? Ha ilyenért örök bannolsz valakit, akkor igen is te vagy a seggfej.  Főleg ha még válaszolni sem tudsz neki. 
   
   
       
   
   

      Amúgy az én kérdésem még mindig áll, de látom itt sem válaszolnak nekem, csak ha kritika érik őket. :( Nem mintha különösebben érdekelne, csak mutatja azt hogy valamennyire igaza van a gyereknek. 
   


A log nagyon durván át van szerkesztve.
 
Volt hogy megkérdeztem ,ez igaz,de nem ennyiszer ,és nem félóránként ,hanem több nap is eltelt. Az sem látszik ,hogy egyébként nem is válaszoltak mikor kérdeztem ,tehát nem azért kérdeztem meg többször (bár nem ilyen sokszor mint a bemásolt logokon látszik) mert idiota vagyok es elfelejtem mit valaszolnak ,hanem mert nem valaszoltak.
 
Az elején ugye ottvan egy olyan rész ,ahol látod ,hogy viccesre vettem a figurát azt tényleg írtam. A helyzet az volt ,hogy elvileg még volt ideiglenes segédem ,viszont már nem tudtam válaszolni. Utolag kiderult ,hogy kesobb irja ki,hogy lejart ,mint mikor tenylegesen lejar. Látszik is ,hogy megmagyaráztam ,nem is értem mit hozzák ezt fel.
 
A \"nem ajánlasz be?\" résznél meg csak az előzmény nem látszik :D egyszer vegre valaszolt valaki arra a kerdesre ,hogy mi szukseges hozza es mondta ,hogy ajanlas ,ezert viccesen megkerdeztem ,hogy nem e ajanl be. Azert mondom ,hogy viccesen ,mert az adminnal nem voltam joban ,nyilvanvalo volt ,hogy nem fog beajanlani.

Darell.M

  • Vendég
ClassRPG
« Válasz #10 Dátum: 2019. Március 06. - 19:58:25 »
+1
Megihletett a poszt, hát visszamentem RP-zni. :) Halálos volt, mindenkinek ajánlom, csak úgy kapkodtam a fejemmel.
 
\"oPfd13V.png\"  
 
Találkoztam az Arc-Nemesisemmel.  Állok délin, beszélgetek adminnal, kérdezem miért hogy mi van a bolttal. Választ akkor még nem kaptam, csak annyit \"Az hogy lehet?\" 
 
\"9LTnt7M.png\"
 
Beköptem a rendőröknek, azok először nem akartak nekem hinni. 
 
\"yTpSI6D.png\"
 
\"oRaNDrt.png\"
 
\"cGELU1o.png\" 
 
Azt hazudtam hogy van nála drog, meg hogy azt akart nekem eladni. Rendőrök megmotozták, de sajnálatos módon nem találtak semmit nála. 
 
\"SKQfxdd.png\"
 
Admin felajánlott nekem cuccvisszaadást, más szerverről. Ezzel sajna nem éltem, bár már kicsit sajnálom. 
 
\"T6BcJnC.png\"
 
Társait rádión értesítette, hogy helyzet van. Úgy látszik minden kis niggerre rászállnak a csúnya latinók. :( 
 
\"qLljvK4.png\"
 
Városházán beültem egy random kocsiba ÉS BEINDULT. Elmentem vele déliig, és azután már kiszállítatott, gondolom frakciójármű. Azt viszont nem tudom hogy tudtam VH-n beindítani.
 
Sajna a többiről nem tudtam képet készíteni, így a szavamat kell elhinnetek. Tetőtől talpig fegyverben egyszer csak megjelent a Surenos féleség, amire én csak IC megijedtem és elkezdtem futni a másik irányba. A kis biciklimmel ezután elhajtottam a rendőrségre ahol feljelentettem a nőt, aki fegyverbe volt, akit aztán a rendőrökkel együtt meg is találtunk, viszont a nőt éppen kirabolta egy harmadik személy, ezért a rendőrök a HARMADIK személyt kezdték el követni, letarolva közben LS lámpapóznáit. (Mellesleg a nő még mindig fel volt fegyverkezve, fegyvert is rántott a rendőrkocsira) Délin \"lesokkolták\" a kocsiját (Nemtudom mennyire reális, nem is érdekel) a csávó meg elkezdett futni a másik irányba. Amikor a rendőrök elkapták /b-ben \"Én nem is ott lettem volna IC\".
 
Esküszöm ilyen FUN élményem nekem még soha nem volt. 

ClassRPG
« Válasz #11 Dátum: 2019. Március 06. - 22:52:21 »
0
Idézetet írta: Darell.M date=1551898705


   
      Megihletett a poszt, hát visszamentem RP-zni. :) Halálos volt, mindenkinek ajánlom, csak úgy kapkodtam a fejemmel.
   
   
      \"oPfd13V.png\"  
   
   
      Találkoztam az Arc-Nemesisemmel.  Állok délin, beszélgetek adminnal, kérdezem miért hogy mi van a bolttal. Választ akkor még nem kaptam, csak annyit \"Az hogy lehet?\" 
   
   
      \"9LTnt7M.png\"
   
   
      Beköptem a rendőröknek, azok először nem akartak nekem hinni. 
   
   
      \"yTpSI6D.png\"
   
   
      \"oRaNDrt.png\"
   
   
      \"cGELU1o.png\" 
   
   
      Azt hazudtam hogy van nála drog, meg hogy azt akart nekem eladni. Rendőrök megmotozták, de sajnálatos módon nem találtak semmit nála. 
   
   
      \"SKQfxdd.png\"
   
   
      Admin felajánlott nekem cuccvisszaadást, más szerverről. Ezzel sajna nem éltem, bár már kicsit sajnálom. 
   
   
      \"T6BcJnC.png\"
   
   
      Társait rádión értesítette, hogy helyzet van. Úgy látszik minden kis niggerre rászállnak a csúnya latinók. :( 
   
   
      \"qLljvK4.png\"
   
   
      Városházán beültem egy random kocsiba ÉS BEINDULT. Elmentem vele déliig, és azután már kiszállítatott, gondolom frakciójármű. Azt viszont nem tudom hogy tudtam VH-n beindítani.
   
   
      Sajna a többiről nem tudtam képet készíteni, így a szavamat kell elhinnetek. Tetőtől talpig fegyverben egyszer csak megjelent a Surenos féleség, amire én csak IC megijedtem és elkezdtem futni a másik irányba. A kis biciklimmel ezután elhajtottam a rendőrségre ahol feljelentettem a nőt, aki fegyverbe volt, akit aztán a rendőrökkel együtt meg is találtunk, viszont a nőt éppen kirabolta egy harmadik személy, ezért a rendőrök a HARMADIK személyt kezdték el követni, letarolva közben LS lámpapóznáit. (Mellesleg a nő még mindig fel volt fegyverkezve, fegyvert is rántott a rendőrkocsira) Délin \"lesokkolták\" a kocsiját (Nemtudom mennyire reális, nem is érdekel) a csávó meg elkezdett futni a másik irányba. Amikor a rendőrök elkapták /b-ben \"Én nem is ott lettem volna IC\".
   
   
      Esküszöm ilyen FUN élményem nekem még soha nem volt. 
   


??????

Nem elérhető AnthonyGates

  • 546
  • AnthonyGates
    • Profil megtekintése
ClassRPG
« Válasz #12 Dátum: 2019. Március 07. - 10:55:25 »
0
A beteges vágyat az admin iránt, és az adminteam fúrkálását tudom tanusítani. nálunk kivételesen jogos volt az adminnal kapcsolatban a véleményed.

ClassRPG
« Válasz #13 Dátum: 2019. Március 07. - 12:03:09 »
0
újabb szánalmas GF szerver, inkább ássátok el magatokat

Nem elérhető pLT

ClassRPG
« Válasz #14 Dátum: 2019. Március 07. - 12:43:51 »
0
Sziasztok. Nos akkor hoztam nektek, egy kis olvasnivalót az én véleményemmel. :) Haladjunk szépen, sorjában..
 
Idézetet írta: Darell.M date=1551893683


   
      [15:33:29] [1] Kydo_Creed - /pm 22 adj mán segédet he more ,há elfogyott a time 
[15:38:09] [1] Kydo_Creed - /pm 22 hát de more :D segitséget kértek tõlem és elvileg még volt adminsegédem azért irtam
   
   
      [16:20:45] [34] Kydo_Creed - /pm 22 Örök adminsegédhez mi kell?
[16:34:52] [34] Kydo_Creed - /pm 38 mi kell örök AS-hez?
[17:06:48] [34] Kydo_Creed - /pm 26 mi kell egy Örök AS-hez?
[17:06:55] [34] Kydo_Creed - /pm 28 mi kell egy Örök AS-hez?
[17:07:55] [34] Kydo_Creed - /pm 28 nem ajánlasz be?:D
[17:53:18] [34] Kydo_Creed - /pm 24 mi kell egy örök adminsegédhez
   
   
      A logok között nagyjából fél óra különbség van, ez mit akar bizonyítani? Ha ilyenért örök bannolsz valakit, akkor igen is te vagy a seggfej.  Főleg ha még válaszolni sem tudsz neki. 
   
   
       
   
   

      Amúgy az én kérdésem még mindig áll, de látom itt sem válaszolnak nekem, csak ha kritika érik őket. :( Nem mintha különösebben érdekelne, csak mutatja azt hogy valamennyire igaza van a gyereknek. 
   


Előszőr is erre válaszolnék. Nem, nem ezért kapta a ban-t, ez kb 1 hónapja történt, egy teljesen vicc ACH-hoz volt másolva ez a log, melyet kedves barátunk nyitott, csupán azt akarja bizonyítani, hogy mennyire AS/Admin éhes az illető. Én voltam aki válaszoltam neki, hogy beajánlás után lehet valaki örökAS, és én kaptam azt a pm-et is, hogy \"nem ajánlasz be?:D\" amire szándékosan nem válaszoltam. Remélem kielégítő volt a válasz ezzel kapcsolatban.
 
Most pedig, kedves Kydo hozzád érkeznek \"válaszok\".
 
Idézetet írta: Mr.Creed date=1551819449


   
      Ez a class már nem a régi class. Jim ,az új tulaj az admincsapattal elrontotta az egész közösséget. 8-10 embert tudok,akit nevetséges indokokkal raktak ki,mikor bizonyították volna,hogy jogtalan a tiltás akkor fórumról is kirakták őket.  Néhány képpel prezentálom mire is gondolok.
   
   
       
   
   
      \"943sa_mp_051.png\"
   
   
      Itt tisztán látszik,,hogy még szinte be se léptem,de már tiltás ,csak mert Fórumról is kitiltottak így alapból adnak egy szerver bant is. (Ami örökös.)
   
   
      \"148sa_mp_042.png\"
   
   
      Itt láthatjuk,ahogy 2 admin szerint is RP-zni kell a gondolkodást :D
   
   
      \"555sa_mp_039.png\"
   
   
      Itt láthatjuk ,hogy IC ügy miatt kickelnek. (Egyékbént én voltam fent ,meg az admin aki kirakott ,ha 2 játékos van ne kötekedjen már:D)
   
   
       
   
   
      És még van vagy 30 hasonló képem :D Szóval erre lehet számítani aki felmegy játszani.
   
   
       
   
   
       
   
   
       
   


Kezdjük ezekkel. Első kép a \"legfrissebb\" úgymond, amit azért kaptál, mivel megbeszélted Jim-el  az ub-d, ez oké. Állítólag megegyeztetek valamiben, amit te nem tartottál be, ezért lettél újra kitíltva mindenhonnan. (Nem, nem én bannoltalak)
 
A kickes képet pedig te \"manipuláltad\", vagy nem tudom mi lenne erre a megfelelő szó, de köztudott, hogy a kick után még ugyanúgy tudsz menni a SAMP-ba, mintha fent lennél a szerón, és a kicket közel se itt kaptad, hanem a 2*2 sávos út szembe sávjában, és attól, hogy te vagy fent egyedül + 1 admin, attól még a szabályokat BE KELL TARTANI, és nem lehet azt csinálni amit csak akarunk.
 
Idézetet írta: Mr.Creed date=1551894522


   
      Egyikőtök meglátta ,hogy ideírtam és máris jöttök ,hogy lejárassatok. Először gergelynek válaszolok. Ottvannak a képek,látszanak a nevetséges dolgok ,ezen nincs mit ragozni.
   
   
      A log amit beraktál úgy kamu ahogy van :D 2x megkérdeztem kb ,hogy mi kell hozzá és ennyi. Ha nem vagy admin nem tudom honnan lenne ilyen logod ,ha meg az vagy azt írsz oda amit akarsz :D nevetséges. Ez amúgysem rólam ,hanem a szerverről szól. Most is vannak fent 9-en ,5admin 2 admin haver meg 2 jatekos. Erről a részről ennyit.
   
   
       
   
   
      Senpai,,a fórum megint más téma ,a szerverről van itt szó. Mit követtem el? Megvan Jim-el minden beszélgetésünk tudja ,hogy semmilyen szabályt nem szegtem ,ő is mondta ,hogy titeket a stílusom zavar. Az ,hogy titeket mi zavar a saját személyes ügyetek.
   
   
      A tulajnak sosem mondtam ,hogy szar amit csinál (megvan a beszélgetés) tehát ez eleve hazugság. Zaklattam? Írtam emailt,válaszolt,válaszoltam. Annyira zaklattam őt amennyire ő engem. Beszéljünk kölcsönös zaklatásról? Nem is tudom miért hozod fel őt ,a bandában ő a legkorrektebb. Az ,hogy a haverjaimat tegyék be adminnak meg scripternek megint csak vicc és a fejedben létezik,ilyet sosem írtam. A kérdésedre azért válaszolok. Több nagyobb szerver megszünt ,de én jelenleg is admin vagyok ,van haverom aki mapper és van főadmin is. Csak hogy meg legyen válaszolva a kérdésed.
   
   
      Megkaptam az UB-t és feltettem egy kérdést ,mire Markus belémkötött. Megvan az a beszélgetés is ahol Jim leírta ,hogy tényleg Markus miatt kaptam a tiltásokat és hogy Markus nem kilépett ,hanem kivágták. Tehát ezzel kapcsolatban megint hülyeséget beszélsz,nemtudom miért véded mikor bizonyított ,hogy kamu. Nem szólogattam be senkinek ,megemlítettem ,hogy kötelező az IG nev,mivel engem mindig betaláltatok miatta. Azért ne akadjon már ki senki, mert a szabályra hivom fel a figyelmet.
   
   
      Akárhogy is nézzük egyik tiltásomat se tudtátok indokolni. Van képem ,hogy ts-ről tiltva vagyok , azért mert máshonnan is :D tehát azzal indokolják a ts tiltást ,hogy fórumról ki vagyok tiltva. A szerver tiltás akkor sem indokolt ha fórumról tiltva van az ember ,tehát vicc amit beszélsz.
   
   
       
   
   
      Ez a topic amugy a szerverrol szol ,probald meg azt ertekelni ,ne engem :)
   


Igen, mindenkinek az a terve, hogy Mr. Creed alias Kydo alias Adonis (XD) le legyen járatva.. Hát nem, csupán az ellenünk irányuló lejárató \"kampányod\" ellen lépünk fel, ugyanis teljesen mást állítasz be, mint amik történtek, csak azokat emeled ki, amit veled tettek, de amit te tettél az sehol nincs.. Miért? A másik kérdésem ide még, hogy ha te jelenleg is admin vagy valahol, akkor miért jársz más szerverekre, miért nem azon a szerveren játszol, és csinálod admini kötelezettségeidet ahol állítólag az vagy. Képzeld nekem meg van haverom aki scripter, van aki mapper, van aki főadmin, van aki volt admin controllar, van nem egy tulaj, van irl nyomozó, rendőr, határőr, katona, gyári munkás, pincér és még sorolhatnám, és? 
 
A szerveren pedig jelenleg is fejlesztések folynak, és lesznek is, nem mehet minden egyből pikk-pakk, és hidd el, attól, hogy te kilettél tiltva amire jó oka volt a team-nek, attól még jó irányba halad a szerver, és jön még kutyára kamion. :D
 
Idézetet írta: Mr.Creed date=1551894983


   
      A log nagyon durván át van szerkesztve.
   
   
      Volt hogy megkérdeztem ,ez igaz,de nem ennyiszer ,és nem félóránként ,hanem több nap is eltelt. Az sem látszik ,hogy egyébként nem is válaszoltak mikor kérdeztem ,tehát nem azért kérdeztem meg többször (bár nem ilyen sokszor mint a bemásolt logokon látszik) mert idiota vagyok es elfelejtem mit valaszolnak ,hanem mert nem valaszoltak.
   
   
      Az elején ugye ottvan egy olyan rész ,ahol látod ,hogy viccesre vettem a figurát azt tényleg írtam. A helyzet az volt ,hogy elvileg még volt ideiglenes segédem ,viszont már nem tudtam válaszolni. Utolag kiderult ,hogy kesobb irja ki,hogy lejart ,mint mikor tenylegesen lejar. Látszik is ,hogy megmagyaráztam ,nem is értem mit hozzák ezt fel.
   
   
      A \"nem ajánlasz be?\" résznél meg csak az előzmény nem látszik :D egyszer vegre valaszolt valaki arra a kerdesre ,hogy mi szukseges hozza es mondta ,hogy ajanlas ,ezert viccesen megkerdeztem ,hogy nem e ajanl be. Azert mondom ,hogy viccesen ,mert az adminnal nem voltam joban ,nyilvanvalo volt ,hogy nem fog beajanlani.
   


A log nagyon durván nincs átszerkesztve :D Ha kell visszakeresem és képpel együtt csatolom neked, hogy ezt tetted, nem tudom miért jó az, ha hazugsággal próbálod a szervert lejáratni :D Már ebből is látszik ha itt hazudtál, akkor simán hazudhatsz bármikor.. :D 
 
 
 
Hmm azt hittem kicsit hosszabbra fog sikeredni, de mégse, na nembaj, puszi, sziasztok. :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal