Szerző Téma: MTA Scripter Felvétel -- SocialGaming  (Megtekintve 1075 alkalommal)

MTA Scripter Felvétel -- SocialGaming
« Dátum: 2018. December 01. - 20:10:37 »
0
Sziasztok! Soha de soha nem volt még ilyen dolgom, hogy ilyet keljen csinálnom.. De mivel Belefektettem időt,pénzt,energiát ezért nem akarom, hogy ott álljon mint egy oszlop..
 
Jelenleg a szerver félig meddig kész van teljes mértékben 0-ról van írva az összes script!!!!! Viszont... Mivel kevés a fejlesztőnk ezért szeretnénk még több fejlesztőt felvenni akik több ötlettel betudnának segíteni a szerverbe..  Ha esetleg alkalmas vagy rá és nem vagy editer akkor jelentkezz a szerverünkhöz! 
 
Kis ismertető a szerverről.
 
-- A szerver 2015 környékén indult.. Viszont nem egyszer volt az, hogy bezárt,megnyitott és eladták.. Nem tudjuk még mindig, hogy miért lett bezárva és miért lett eladva mivel elég sok ember követi az egész projektet. 2018-ba megkaptam a teljes hozzáférést a szerverhez és egy ideje már dolgozunk a szerveren, elég komoly csapatom van akik egész végig a szerver mellet álltak és segítettek rajta.. Szeretnénk egy olyan szervert létrehozni ami NEM TÖMEGSZERVER! Mi nem olyan szervert fogunk létrehozni, hogy megunjuk vagy valami akkor egyből bezárjuk és eladjuk .. 
 
 
 
Több információt itt találsz: 

 
 
 
Csapatunk:
 
Tulajdonos: Nevils,Dawe
 
Fejlesztő:Csoki,unknown
 
TS-SA: Dreen
 
SysAdmin:Ficsúr
 
Webmester: Zizi
 
Designer: Atesz
 
Modellező: Wardis
 
Szuperadmin: Tozso
 
Főadmin: B34R
 
Főadmin:Zizi
 
Smoderátor:Stani
 
FőGlobálisModerátor: Dreen
 
Többi tagot nem nagyon sorolom fel szerintem elég a Főbb tagok ide :)
 
 
 
Ha esetleg szeretnél jelentkezni fejlesztőnek akkor facebook oldalunkra írj és felvesszük  veled a kapcsolatot! Köszönöm szépen, hogy végig olvastad! 
 
 
 
Elérhetőségek:
 
Facebook: https://www.facebook.com/sgaminghu
 
Fórum: https://forum.socialgaming2018.com/
 
TeamSpeak 3: ts.socialgaming2018.com
 
 
« Utoljára szerkesztve: 2018. December 01. - 20:11:02 írta Nevils »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal