Szerző Téma: Fagyás  (Megtekintve 746 alkalommal)

Fagyás
« Dátum: 2018. December 01. - 14:32:03 »
0
Helló. Lenne egy problémám. Az a helyzet, hogy újratelepítettem a gépemet, azóta folyamatosan fagynak a játékok, néha maga a windows is. Hőfokok normálisak (játék közben 40-50), proci, kártya használat nem éri el a 100%-ot, a RAM kicsit necces, 4gb-ból 3,5 használt játék közben. Nem fut semmi a háttérben. A WOT videókártya driver összeomlást ír, majd kidob a játékból. 3 féle drivert próbáltam már. Újratelepítés előtt semmi gond nem volt. Az SSD-m állapota hibátlan. Valakinek ötlet? A konfigom:
 
Intel Pentium G4560, 2 mag, 3,5ghz,
 
Nvidia geforce gtx 660 OC
 
4GB Crucial DDR4 2400Mhz memória
 
Chieftec smart 600w
 
Kingston A400 240GB SSD

Fagyás
« Válasz #1 Dátum: 2018. December 01. - 19:59:17 »
+1
Fagyás kapcsán a ramra tippelnék, hogy azzal van valami gubanc. Jó pár éve (6-7 éve) volt ugyanilyen problémám, majd mire cseréltem videókártyát és procit is kiderült, hogy a ram volt a ludas. Természetesen ez most nem jelenti azt, hogy a ramoddal van probléma de én ott keresném a hibát főleg ,hogyha a számítógép már simán a windows futtatása alatt is lefagy.

Fagyás
« Válasz #2 Dátum: 2018. December 01. - 22:24:55 »
0
Idézetet írta: Alessandro date=1543690757


   
      Fagyás kapcsán a ramra tippelnék, hogy azzal van valami gubanc. Jó pár éve (6-7 éve) volt ugyanilyen problémám, majd mire cseréltem videókártyát és procit is kiderült, hogy a ram volt a ludas. Természetesen ez most nem jelenti azt, hogy a ramoddal van probléma de én ott keresném a hibát főleg ,hogyha a számítógép már simán a windows futtatása alatt is lefagy.
   


Először én is arra tippeltem, már éppen raktam volna fel egy másik windows-t, mikor beugrott, hogy simán lehet driver hiba. Letöltöttem a Driver Booster-t, az meg minden féle Intel drivert felrakott. Azóta nem fagy ki. ? De köszi a segítséget. :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal