Szerző Téma: « WestRPG ~ Project Reborn! »  (Megtekintve 1568 alkalommal)

« WestRPG ~ Project Reborn! »
« Dátum: 2018. November 11. - 11:46:23 »
0
Sziasztok be szeretnék nektek mutatni egy szervert.
 
A szerver a West RPG nevet viseli.
 
Történet:
 
A West RPG egy kisvárosokban játszódó \"falusi\" szerver. A nagymértékben megváltozott játékosmentalitás miatt  a szerver, és annak játékmódja inkább az úgynevezett \"GF\" ( Godfather ) módot követi.
 
A szerver 2015 nyarán látta meg a napvilágot. A szervert 3-an alapítottuk Brandon, Carlos és jómagam. Azóta sok változás történt a vezetőség részlegben az alapító tagok közül egyedül én harcolok a szerver sorsáért. A szerver 2015 től üzemel egészen a mai napig kisebb leállásokkal. 
 
Fejlesztések:
 
A szerverre napi rendszerességgel érkeznek kisebb fejlesztések. A weboldalunkon lehetőség van ötletet írni a további fejlesztésekkel kapcsolatban.
 
Weboldalon illetve facebook oldalunkon tudtok tájékozódni az éppen aktuális frissítésekről/fejlesztésekről.
 
Szerverről:
 
A szerveren megtalálhatóak az alap frakciók (PD, MD stb.)
 
Emellett lehetőség van saját frakció létrehozására, ezt fórumon lehet kérvényezni egy igényes pályázat elkészítésével.
 
A szerveren civil munkák is találhatók mind legális mind illegális kereteken belül. 
 
Elérhetőségek:
 
SA:MP: IP.WESTRPG.HU
 
WEBOLDAL: WWW.WESTRPG.HU
 
FB: FB.COM/WESTROLEPLAY
 
Köszönöm hogy végig olvastad.
 
 

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
« WestRPG ~ Project Reborn! »
« Válasz #1 Dátum: 2018. November 11. - 11:56:29 »
0
Idézetet írta: LeninN date=1541933183


   
      A nagymértékben megváltozott játékosmentalitás miatt  a szerver, és annak játékmódja inkább az úgynevezett \"GF\" ( Godfather ) módot követi.
   


miből változtak? én úgy tudom, hogy eddig a samp világában főleg a GFRP alapokon ment az RP és a játékosok azokhoz a funkciókhoz és parancsokhoz vannak szokva ami a GFRP alapjaiban is megtalálható.
 
lemaradtam valamiről?
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

« WestRPG ~ Project Reborn! »
« Válasz #2 Dátum: 2018. November 11. - 14:44:28 »
0
Igen megváltozott. Egy 10 évvel ezelőtt nem így nézett ki az egész. Nem tudom mióta vagy benne a SA:MP -ban.

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
« WestRPG ~ Project Reborn! »
« Válasz #3 Dátum: 2018. November 11. - 15:27:07 »
0
Én 11 éve nyitottam GFRP móddal először magyar szervert, 4 évig futott. FAY, eredeti WRP, LT, SEE...ezek még akkor nem voltak, később jöttek.
 
Kezdetben sokat funoltak a játékosok, mert nem ismerték a szabályokat és az RP mechanikát. Évek óta nyílnak szerverek GFRP alapokon, mondhatni lerágott csont, sokan már kívülről fújják a parancsokat és a módo(ka)t, de mégis még mindig nem veszik elég komolyan azt.
 
Persze a hardcore RP más szint.
 
Én játszottam nálatok a saját nevemmel, aztán megölték a karimat így váltottam (sima név váltással). Én kicsit a hardcore RP-hez vagyok szokva inkább, sétálás, nem össze-vissza száguldozás kocsival, meg amit nálatok sem tapasztaltam, az út jobb oldalán való vezetés :D 3-ból 2x balesetet szenvedtem amikor járművel mentem.
 
Sajnos a játékosok mentalitása még mindig a funra hajaz és nem az RP-re. Néha vannak ott bulik, meg pl a kórházban elég jó RP sztorik mennek, de kb a fun GFRP mentalitást látom ott is. Főleg pár adminnal és játékossal beszélgettem discordon, hallottam mi számukra az RP lényege. Ezzel addig nincs is baj amíg mindenki ezt kívánja, hisz mindenki funol és ezt élvezik. Évek óta, sőt a magyar RP világában kb a kezdetektől ez volt az alap mentalitás, a saját szerveremen is sok ilyen volt, később jöttek olyanok akikkel hardcore szinten tudtuk tolni a dolgokat. Meg sokak számára szituáció függő, hogy fun vagy hardcore. Pl balesetet nem szeretnek le RP-zni, de egy ember rablást, vagy kocsi lopást igen. Szóval a GFRP eredeti mintájához igazodva a frakciók és annak funkcióik adják meg sokaknak az irányt és nem maga a szerepjáték alapjai.
 
De persze ha te máshogy látod írd le, érdekel te hogyan látod ezt.
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal