Mrs. C

Hogy lehet SAMP editorban .pwn-be mentett mappolást MTA szerverre berakni?

5 hozzászólás ebben a témában

Sziasztok!

Volt pár dolog, amit MTA editorban nem tudtam megoldani, pl.: nem tudtam megfogni bizonyos world objecteket, így nem is tudtam törölni azokat. A probléma megoldására a SAMP editort ajánlották még régebben. Most jutottam el oda, hogy feltelepítettem és kiszedtem a kívánt objectet, viszont fogalmam sincs, hogy kéne átkonvertálni .map formátumba, vagy mit kéne tenni ahhoz, hogy szerverre be tudjam rakni. 

A válaszokat előre is köszönöm! 

ui.: ha rossz helyre küldtem a kérdést, akkor elnézést, kezdő felhasználó vagyok :innocent:

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

A SAMP editor nem fileba menti tudtommal, hanem kódban mutatja, ha jól tudom CreateObjectben, amit beillesztesz ehhez a részhez: OnPlayerSpawn(playerid)

Szerkesztve Chris. által

Megosztás

Megosztás link alapján

Igen, a kód látszik, ha megnyitom a "show code" fület és ugyanitt lehet olyat, hogy "export.pwn". Ilyenkor menti egy fájlba, aminek a kiterjesztése .pwn. 

Megosztás

Megosztás link alapján

Ezt a weboldalt én is megtaláltam, de olyan eredményt adott ki, amire nem mentem semmivel.
Igazából nem nagy dolog, csak ennyi lenne az egész:
RemoveBuildingForPlayer(playerid, 4025, 1777.8359, -1773.9063, 12.5234, 0.25);
RemoveBuildingForPlayer(playerid, 4215, 1777.5547, -1775.0391, 36.7500, 0.25);
RemoveBuildingForPlayer(playerid, 4019, 1777.8359, -1773.9063, 12.5234, 0.25);

Elsőre nem akartam semmi komolyat, csak kipróbálni, hogy hogy lehet megoldani, de még nem jöttem rá. Kiad egy <map> ... </map> eredményt, eddig oké, de mit kezdjek ezzel?
A folyamatát nem tudom. Előre is köszi.

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek