Szerző Téma: HL MTA - Működő bugtalan mód - létezik?  (Megtekintve 1554 alkalommal)

HL MTA - Működő bugtalan mód - létezik?
« Dátum: 2018. Június 25. - 15:30:25 »
0
HL MTA - Bugtalan mod
 
Az lenne a kérdésem, hogy HL MTA-ból létezik-e bugtalan mód, vagy csak kevés buggal rendelkező mod-e?
 
Már az egész netet átkutattam, de mindegyik csak 100millió hibával van. 
 
Meg az  lenne,  hogyha bármelyik ilyen nagyobb,híresebb módot berakok, csatlakozni akarok, csak kiírja hogy csatlakozva, de csak fekete kép, nem tölt semmit le.
 
Ezt tudom, az én hibámból van, de valaki segítene hogy lehet ezt kiküszöbölni?
 
 
 
 
 
 

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
HL MTA - Működő bugtalan mód - létezik?
« Válasz #1 Dátum: 2018. Június 26. - 10:47:41 »
0
Ne hasznalj hl modot:D
megvan ennek is az oka miert ne xd

HL MTA - Működő bugtalan mód - létezik?
« Válasz #2 Dátum: 2018. Június 26. - 19:41:28 »
0
Bizton állíthatom @#ωᴇʙsᴛᴇʀ barátom, hogy a HL az egyik legnormálisabb publikált mod. Az igaz, hogy nem tökéletes, és nem is kéne más módját használni, de ha tényleg lopott modos szervert akar, had csináljon. Legalább nem External-t használ.

HL MTA - Működő bugtalan mód - létezik?
« Válasz #3 Dátum: 2018. Június 26. - 20:46:42 »
0
BlackSky: Tipp, nem publikus szervert akarok belőle csinálni, csak ilyen fun barátokkal, közben átalakítgatom, és egyszercsak full olyan lesz mintha nem, is hl lenne, és talán akkor lenne publikus. 
 
Idézetet írta: BlackSy date=1530034888


   
      Bizton állíthatom @#ωᴇʙsᴛᴇʀ barátom, hogy a HL az egyik legnormálisabb publikált mod. Az igaz, hogy nem tökéletes, és nem is kéne más módját használni, de ha tényleg lopott modos szervert akar, had csináljon. Legalább nem External-t használ.
   


De még mindig fekete kép ha telepítem a hl módot, ebben miért nem segít senki..? :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal