Szerző Téma: Szerintetek van értelme nem GTA alapú \"valósághű RP\" játékba invitálni a magyar GTA közösség tagjait?  (Megtekintve 2935 alkalommal)

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
A szerepjáték lényege kb ugyanaz lenne, csak teljesen más környezet, teljesen más színvonal, lehetőségek. Nem egy fegyverközpontú RP lenne.
 
Vajon mennyire lenne vevő és mennyire lenne alkalmas erre ez a közösség?
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

1 igen van es tobbet a kerdest ne tedd fel mert jonnek olyanok akik itt vannak a forumon es megmondják a tutit mint pl nincs már értelme samp szerver ezért elhülyit azt is aki sampozik :DD De egy jo szerverel lehet ertelme

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
samp szervernek tényleg nincs értelme, túl szűkösek a keretek számomra, nem véletlen tettem le róla :)
 
csak a mostani projektemet még nem tudom kinek fogom kiadni
 
mi hardcore RP-t akarunk, fogunk játszani és nem akarom, hogy valaki ebbe belerondítson, ezért is érdekel, hogy vajon megéri e a GTA közösség tagjainak egy nem GTA alapú RP-t bemutatni
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

Nem elérhető emu420

  • 3704
  • Veterán
    • Profil megtekintése
szedj össze pár arcot akiket érdekel és mennének is
pl én mennék is

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
Hát ha sikerül leegyeztetni a vezetőséggel, akkor mindenki tud jönni :) mármint ha kapunk login interface-t.
 
Aztán kiderül mennyire fog működni a dolog az itteniekkel is.
 
Emu ha adsz privátban facebookot, akkor mutathatok pár képet és mesélhetek a projektről :)
 
Haladunk vele, igaz még elég gyerek cipőben jár, de hát valahol el kell kezdeni.
 
 
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
mire gondoltál nem gta alapú rp alatt? gmod? xd
 
 
 
anno teveclub chaten is voltak szerepjáték szobák, volt /me /do meg lehetett írni 
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 20. - 08:42:45 írta Ben »

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
Hát a koncepció hasonló, mint a GTA-ban, vagy hasonló bizonyos fokig a GFRP-hez is.
 
A projekt készül, de egyenlőre csak a régi HRP tagok között terjesztem, amint meg van a megállapodás és a tech háttér, akkor publikálom a fórum tagjai felé függetlenül, hogy itteni hátteret kapunk, vagy mást módon kell megoldanunk ezt.
 
Én kicsit komolyabban gondolkodtam, mint a GMOD :)
 
Egyenlőre csak privátban adnék ki részleteket.
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

Dolgozol még ezen @Kovacs_Richard?

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
Idézetet írta: citromhun date=1550275902


   
      Dolgozol még ezen @Kovacs_Richard?
   


Igen, csak most fizetős játék miatt kicsit hanyagoltam a HRP-t, de ötletelgetni ötletelgettem. Tervek szerint folytatom a havi 1 patches felállást jövőhónap 15-től ismét. Igaz most kicsit eltérek az RP szituációk résztől és pár minigamet szeretnék letolni gyakorlás és pár technológiai dolog tesztelésére. A publikus regisztráció még kérdéses, szeretném belerakni, de lehet még jobb halasztani, így privátban lenne továbbra is a \"játék\" terjesztése.
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

magyarországon nincs lehetőség \"hardcore roleplay\"re

Darell.M

  • Vendég
Idézetet írta: lyézuskrisztusateremtő date=1550397882


   
      magyarországon nincs lehetőség \"hardcore roleplay\"re
   


Nemtudom hogy hallottál már-e a D&D-ről. 
 
A \"Harcore Roleplay\" annyiból áll hogy a karakteredhez hűen kell viselkedned. 
 
Mondjuk az érdekelne engem is, milyen nem GTA alapú játékra gondoltál, amit lehet Roleplay keretein belül használni. 

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
Idézetet írta: lyézuskrisztusateremtő date=1550397882


   
      magyarországon nincs lehetőség \"hardcore roleplay\"re
   


lehetőség mindig van, max kisebb játékos bázissal tudok rendelkezni, vagy épp átnevelem azokat akik eddig nem úgy játszottak
 
a hardcore szint mellett lesz egy megoldásunk is ami mondhatni kiüti ezt a dolgot, szóval egyszerre lesz lehetőség hardcore módon részletgazdagon RP-zni és ennek a fordítottjára is
 
egyenlőre sok infót még nem adok ki erről, de elég komoly terveim vannak vele
 
 
 
@Darell.M igazából saját játékot készítünk ennek okán
 
évek óta ezért foglalkozom játékfejlesztéssel, csak emiatt meg is találtak egy fizetős munkával :D
 
már most is van mondhatni játszható multiplayeres verzió, csak amiatt nem adtam még ki publikus verziót, mert a regisztráció és belépés még nincs meg, ahhoz meg ugye a weboldallal is kellene foglalkoznom
 
meg egyenlőre még elég kevés tartalom van a játékon belül, de amint olyan fázisba ért a projekt ide is rakok ki leírást
 
sajnos az itteni GTAKözösséges login interfacere nem kaptunk lehetőséget, szóval csak saját reges lesz a dolog
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal