Szerző Téma: LiveHosting -\"2k18, egy új év számunkra, egy új kezdettel!\"  (Megtekintve 2373 alkalommal)

LiveHosting -\"2k18, egy új év számunkra, egy új kezdettel!\"
« Dátum: 2018. Május 30. - 17:41:22 »
0
Üdvözlök mindenkit! Chris vagyok, a LiveHosting-tól.
A mi hostingunk körülbelül 3 éve fut már. Mindig is ingyenes volt. 
 

Szolgáltatásaink:
 
Játékszerverek:
- Minecraft, SAMP, MTA, CS1.6.
 
TeamSpeak3 és MusicBot(A MusicBot még nem üzemel)
 
Webtárhely, Domain(.tk, .cf, .ml, valami.livehosting.hu ingyenes, és a .hu és .eu fizetős)
 
 
Jelenleg felvételt is tartunk, konfigos pozíciókra, és ügyfélszolgálati pozícióra is.
Bérlés menete:
- Kiválasztod a slotot, stb, amilyen akarod, hogy legyen a szervered. 24 órán belül egy ügyfélszolgálatos megerősíti a rendelésed, és E-mailben megkapod a webadmin címet, és adatokat. Az a fontos, hogy valós email címet adj meg.
Elérhetőségeink:
Facebook: Live-Hosting
TS3: 173.249.2.208
Weboldal: www.livehosting.hu/panel/\"72126904167_1954476341535.png\"

LiveHosting -\"2k18, egy új év számunkra, egy új kezdettel!\"
« Válasz #1 Dátum: 2018. Május 31. - 02:53:37 »
+1
Sulc Martin, meg társai vannak ennél a hostingnál. Köszönöm, előbb veszek a józsefvárosin bármit. :D

LiveHosting -\"2k18, egy új év számunkra, egy új kezdettel!\"
« Válasz #2 Dátum: 2018. Május 31. - 13:15:48 »
0
Igen, mi a probléma vele? Kifejtenéd légyszi? amúgy szerintem semmi rosszat nem csinál neked.

LiveHosting -\"2k18, egy új év számunkra, egy új kezdettel!\"
« Válasz #3 Dátum: 2018. Május 31. - 14:39:41 »
0
Idézetet írta: Chris. date=1527765348


   
      Igen, mi a probléma vele? Kifejtenéd légyszi? amúgy szerintem semmi rosszat nem csinál neked.
   


Egy nyominger. :D Mit kell ezen ecsetelni? Régen is volt egy \"hostingja\" de nem is értem miért nevezem hostingnak mert a pöcs húzogatáson kívül szerintem máshoz nem is ért. Ott is kapta a kritikákat, ahelyett, hogy megfogadta volna vagy csak leszaromba odaírta volna, hogy \"oké megfogadom\" inkább elküldte vissza az embereket a jó édes anyjukba. :D Remélem a jó isten megfogja engedni, hogy találkozzak vele. Bár szerintem ha elmennék ilyen hulladék playIT-re és a Minecraft részlegnél keresném elég hamar megtalálnám. Egy cseléd, nincs mit mondani. Társaságba nem alkalmas ember. Más amikor az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik.

LiveHosting -\"2k18, egy új év számunkra, egy új kezdettel!\"
« Válasz #4 Dátum: 2018. Május 31. - 15:02:12 »
0
Idézetet írta: ILuvCoffe date=1527770381


   
      Egy nyominger. :D Mit kell ezen ecsetelni? Régen is volt egy \"hostingja\" de nem is értem miért nevezem hostingnak mert a pöcs húzogatáson kívül szerintem máshoz nem is ért. Ott is kapta a kritikákat, ahelyett, hogy megfogadta volna vagy csak leszaromba odaírta volna, hogy \"oké megfogadom\" inkább elküldte vissza az embereket a jó édes anyjukba. :D Remélem a jó isten megfogja engedni, hogy találkozzak vele. Bár szerintem ha elmennék ilyen hulladék playIT-re és a Minecraft részlegnél keresném elég hamar megtalálnám. Egy cseléd, nincs mit mondani. Társaságba nem alkalmas ember. Más amikor az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik.
   


Értem, beszélünk vele mindenképp. De miért baj az, ha 16 évesen Minecraftozik? Mindenki azt csinál, amit akar.. Demokrácia.. 30 évesek is minecraftozhatnak, senki se tiltsa meg nekik

Nem elérhető System

  • 406
    • Profil megtekintése
LiveHosting -\"2k18, egy új év számunkra, egy új kezdettel!\"
« Válasz #5 Dátum: 2018. Május 31. - 15:46:24 »
0
Itt Sulc Martin egy bérlő 
 
 
 
Ez nem igazán az övé.Sokkal inkább mások a tulajdonosok.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Május 31. - 16:05:21 írta System »

LiveHosting -\"2k18, egy új év számunkra, egy új kezdettel!\"
« Válasz #6 Dátum: 2018. Május 31. - 16:09:54 »
0
Idézetet írta: System date=1527774384


   
      Itt Sulc Martin egy bérlő 
   
       
   
   
      Ez nem igazán az övé.Sokkal inkább mások a tulajdonosok.
   


Ő csak ügyfélszolgálatos nálunk.

LiveHosting -\"2k18, egy új év számunkra, egy új kezdettel!\"
« Válasz #7 Dátum: 2018. Június 01. - 00:17:41 »
0
Chris először is faszán levágtad a mondanivalómat. Csak annyi maradt meg, hogy minecraft. Elég nagy probléma ez.
 
Másodszor fasza ügyfélszolgálatos lehet. Nem szívesen írnék akkor az ügy. szolgálatnak ha tudom, hogy Sulc van ott.
 
 
 
Vevő: Hello, laggol a szeró mi a probléma?
 
Sulc: Húzz vissza anyádba csinálj jobbat!

LiveHosting -\"2k18, egy új év számunkra, egy új kezdettel!\"
« Válasz #8 Dátum: 2018. Június 01. - 10:40:34 »
0
Nincs ilyesmi nálunk. Rendesen végzi a munkáját. Neve: pixel.

LiveHosting -\"2k18, egy új év számunkra, egy új kezdettel!\"
« Válasz #9 Dátum: 2018. Június 02. - 13:24:30 »
0
UP

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal