Szerző Téma: MTA Scriptert keresek, poszt apokaliptikus szerver elkészítésére.  (Megtekintve 1066 alkalommal)

MTA Scriptert keresek, poszt apokaliptikus szerver elkészítésére.
« Dátum: 2018. Április 12. - 20:11:32 »
0


   Sziasztok.

 


   Egy volt projektem fellendítéséhez lenne szükségem megbízható MTA scripterre. Sajnálatos módon a korábbi projektem a SA:MP limitek és a jövőbéli csalók végett kudarcba fulladt és már lassan egy éve, hogy felé se néztem. Azonban a napokban előkerült valahol és újra kedvet kaptam ahhoz hogy felélesszem a projektet, azonban van egy kis bökkenő amit már előre le szeretnék tisztázni és sajnos sokatok kedvét elveszem ezzel, talán nem is találok senkit, de úgy érzem, egy próbát megér:

 


   Sajnos (EGYENLŐRE) nem tudok érte juttatást ajánlani, vagy ha tudok, borzasztóan sokat nem. Tudom, ha valaki ért hozzá, ingyen nem fogja csinálni. Azonban számítok arra, hogy a népnek tetszteni fog és be fog futni, hiszen régen is volt rá érdeklődés (SA:MP keretein belül, MTA-ban határ a csillagos ég) és ha a szerver eljut egy olyan szintre, hogy stabil bevételhez jut, természetesen már lehet ró pénzről és nem csak pár százalékról.

 


   Na de, egy picit a projektről, hátha megjön valaki kedve. A projektet talán ismeritek, hisz sokat reklámoztam a csoportban:

 


   Project Disaster. Egy katasztrófa-túlélő RP élmény, ahol egy poszt-apokaliptikus világban találod magad, harcolva a túlélésért (természeti csapások volt a téma, azonban hajazok arra, hogy áttereljük egy fertőzésre, tehát Zombi RP/RPG. A cél egyértelműen a túlélés, azonban nem átlagosan, mindezt egy RP szabályokkal feltöltött világban kell tenned, ahol frakciók vannak, szükségletek, betegségek, gondok, problémák, ösztönök.

 


   Tulajdonképpen DayZ, csak RP keretek között :)

 


   A projett teljes komolysággal haladt előre, már kezdett játszható állapotba kerülni, amikor befejeztem. Lent találtok pár régi fejlesztési videót.

 


   Tutorial rendszer: https://www.youtube.com/watch?v=fXOlsGvvaPs

 


   Inventory - looting: https://www.youtube.com/watch?v=5QdawjI-9Cg

 


   Regisztráció: https://www.youtube.com/watch?v=H5o1JW1seRo

 


   Úgy érzem, komoly projektet lehetne létrehozni. Mindent leírtam amit fontosnak találtam, nem hiszem hogy lesz komoly érdeklődő, de reménykedem!
« Utoljára szerkesztve: 2018. Április 12. - 20:12:17 írta Csipsz »

MTA Scriptert keresek, poszt apokaliptikus szerver elkészítésére.
« Válasz #1 Dátum: 2018. Április 12. - 20:12:39 »
0
Az pedig hogy miért van így szétcsúszva a téma, ne kérdezzétek, nem tudom :P

MTA Scriptert keresek, poszt apokaliptikus szerver elkészítésére.
« Válasz #2 Dátum: 2018. Április 16. - 23:37:13 »
0
Lettem volna olyan hülye, hogy besegítek. Még aznap ráírtam privátban, azóta sem kaptam választ.. gondolhatjátok mennyire komoly lehet a projekt. 

Nem elérhető Kovacs_Richard

  • 1743
  • HRP Fejlesztő
  • Discord: Kovacs_Richard#0321
    • Profil megtekintése
    • Hun Role Play Web
MTA Scriptert keresek, poszt apokaliptikus szerver elkészítésére.
« Válasz #3 Dátum: 2018. Április 25. - 08:59:57 »
0
impreZZa lehet nagy a túljelentkezés és nem tudja feldolgozni a leveleket ennyi idő alatt :D
Régóta nem tevékenykedem, mint SA-MP scripter.
HRP Fejlesztő.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal