Szerző Téma: Login panel hiba  (Megtekintve 685 alkalommal)

Login panel hiba
« Dátum: 2018. Február 19. - 17:25:40 »
0
Sziasztok az lenne a problémám hogy béreltem egy szervert hostingtól. External modot raktam be (haverokkal funolgatni) de a Login panellet valamit elrontottam amikor fellépek és be akarok regisztrálni nem történik semmi a Console-ban pedig ezt az ünzenetet kapom:
 
mta_accounts/userS.lua:104: Bad argument @ \'dbQuery\' [Expected db-connection at argument 2, got nil]
 
És nem történik semmi. Hogy tudnám megoldani?
 
Remélem tud valaki segíteni Válaszokat előre is köszönöm

Login panel hiba
« Válasz #1 Dátum: 2018. Február 19. - 19:24:31 »
+4
Idézetet írta: Kiage date=1519057540


   
      Sziasztok az lenne a problémám hogy béreltem egy szervert hostingtól. External modot raktam be (haverokkal funolgatni) de a Login panellet valamit elrontottam amikor fellépek és be akarok regisztrálni nem történik semmi a Console-ban pedig ezt az ünzenetet kapom:
   
   
      mta_accounts/userS.lua:104: Bad argument @ \'dbQuery\' [Expected db-connection at argument 2, got nil]
   
   
      És nem történik semmi. Hogy tudnám megoldani?
   
   
      Remélem tud valaki segíteni Válaszokat előre is köszönöm
   


Hagyjuk ezt a \"haverokkal funolgatni\". Hogyha tényleg annyit szeretnél,akkor elég lenne egy localhost-os szerver,vagy esetleg hamachi-s,tök lényegtelen. Ráadásképp felesleges egy Rp modot berakni funolgatni.. a freeroam mod tökéletes rá,és igazából a saját gépről futtatott szerverbe is azt raksz be amit akarsz. Sőt!!Még adatbázist is tudsz készíteni. De funolgatáshoz felesleges. Egyébként ha annyira érdekel,mysql csatlakozási hiba van,szükséges a modhoz tartozó sql fájlt felölteni a phpmyadmin-ba,illetve a mysql-t összekötni a moddal. Ezen felül a megfelelő \"modules\" mappa is kelleni fog,már ha ezt nem rakta fel a hosting. 

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal