Szerző Téma: Játékmód írást vállalok teljesen 0-ról.  (Megtekintve 1794 alkalommal)

Nem elérhető REPTA

Játékmód írást vállalok teljesen 0-ról.
« Dátum: 2018. Február 16. - 16:06:19 »
0
Sziasztok! Teljesen egyedi játékmód írást vállalok pawno-ban. Bármilyen rendszert megvalósítok ami SA-MP keretein belül megvalósítható.
 
Referencia: Second Chance Roleplay-nál voltam az egyik fejlesztő, Facebook oldalon meglehet nézni mik is voltak, illetve itt 1 pastebines link mivel eladó az scrp mód is.
 
 
 
Link: https://pastebin.com/6auKS8Zi
 
 
 
 
 
Ha felkeltettem az érdeklődésedet akkor írj egy privát üzenetet itt fórumon.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Utoljára szerkesztve: 2018. Április 08. - 12:39:01 írta REPTA »

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Játékmód írást vállalok teljesen 0-ról.
« Válasz #1 Dátum: 2018. Február 16. - 23:06:00 »
0
Referenciák? Munkák? Honnan tudjuk hogy te tényleg egy profi szkripter vagy aki megírna mindent? Nem mutatsz fel semmit sem amivel meggyőznéd a népet. 

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Játékmód írást vállalok teljesen 0-ról.
« Válasz #2 Dátum: 2018. Február 17. - 00:45:12 »
0
Idézetet írta: ZyZu date=1518818760


   
      Referenciák? Munkák? Honnan tudjuk hogy te tényleg egy profi szkripter vagy aki megírna mindent? Nem mutatsz fel semmit sem amivel meggyőznéd a népet. 
   


Szerintem is.. Legyenek kint referenciák is. Bővítsd.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 17. - 00:45:30 írta cappsy »

Nem elérhető REPTA

Játékmód írást vállalok teljesen 0-ról.
« Válasz #3 Dátum: 2018. Április 08. - 12:39:57 »
0
Hozzátettem a referenciát is, illetve még aktuális a téma.

Nem elérhető kos

  • 292
    • Profil megtekintése
Játékmód írást vállalok teljesen 0-ról.
« Válasz #4 Dátum: 2019. Január 13. - 16:59:47 »
+1
helypazarlásra fókuszálj, ha kérhetem, mert az else függvény fölös.. mindet lefuttatod, ha pl az utolsó frakcióban van, valamint ezzel nem mutatsz modot amit megnézhetnek, h \"valóban létezik\". (AMX fájl demonstrálóra gondolok)
 



   
      HibaUzenet(playerid, COLOR_WHITE, Nemhasznalhatod);
   

[/quote]
 
ezt meg úgy is ki tudod íratni, hogy 
 

if(FrakcioInfo[playerid][jatekosfrakcio] == 0)

 
Csak azért mondom ezt neked, mert ha ezekre odafigyelsz, a szervert fölös számításoktól kíméled meg. (apróságnak tűnik és szőrszálhasogatásnak, de sok kicsi felgyűlik egyszer)
 
valamint a hatékonyabbság érdekében a switch függvényt ajánlom ilyen helyzetekben.

Nem elérhető REPTA

Játékmód írást vállalok teljesen 0-ról.
« Válasz #5 Dátum: 2019. Január 14. - 12:37:43 »
+1
Köszi köszi, azóta a mód rengeteg javitáson,fejlesztèsen esett át az èn kezem által.Nèha unalmamban bele-bele nyúlogatok
 
 

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
Játékmód írást vállalok teljesen 0-ról.
« Válasz #6 Dátum: 2019. Január 14. - 13:41:59 »
0
Azt nem tetted közzé hogy ingyen vagy egy kisebb jutalom érdekében.
 
Egyébként szép bump volt.

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
Játékmód írást vállalok teljesen 0-ról.
« Válasz #7 Dátum: 2019. Január 23. - 10:11:19 »
+1
Idézetet írta: kos date=1547395187


   
      helypazarlásra fókuszálj, ha kérhetem, mert az else függvény fölös.. mindet lefuttatod, ha pl az utolsó frakcióban van, valamint ezzel nem mutatsz modot amit megnézhetnek, h \"valóban létezik\". (AMX fájl demonstrálóra gondolok)
   
   
      ezt meg úgy is ki tudod íratni, hogy 
   
   

if(FrakcioInfo[playerid][jatekosfrakcio] == 0)

   
      Csak azért mondom ezt neked, mert ha ezekre odafigyelsz, a szervert fölös számításoktól kíméled meg. (apróságnak tűnik és szőrszálhasogatásnak, de sok kicsi felgyűlik egyszer)
   
   
      valamint a hatékonyabbság érdekében a switch függvényt ajánlom ilyen helyzetekben.
   


Nem kukacoskodásképpen, de.
 
Az else az nem egy függvény, hanem egy elágazás. A felhasználó PAWN ismeretei valóban végesek, megoldások és megvalósítások gyanánt, egy bölcs Senior fejlesztő mondta nekem egyszer, ha egy if-hez nem tartozik else ág, akkor nincs minden esetre gondolva. Nyilván érdemesebb lett volna, performancia gyanánt switch, case-be wrappolni az if halmazt, és ott default-ként kezelni az else ágban megtalálható visszatérést, de ahány \" fejlesztő \", annyi megoldás. 
 
 
 
Ha adhatok egy pár tippet, dolgozd át az enumerátorodban megtalálható struktúrát, legyenek azonos, maguktól értetendő változó neveid, és a magyar változó / metódus neveket felejtsd el, senki nem csinál ilyet nagyon, főleg céges környezetben nem. (Csak egy tipp ha a jövőben esetleg programozásban szeretnél elhelyezkedni)
 
 
 
Amúgy korrekt kis kód.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Január 23. - 11:22:15 írta whadez »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal