Jelentkezz be, hogy követhesd  
Követő(k) 0
Jim Moriarty

RageMP - Információk

7 hozzászólás ebben a témában

A Rage Multiplayer egy kiegészítő a GTA V játékhoz, mely lehetőséget nyújt olyan többjátékos módhoz, ahol egyedi megoldásokkal találkozhatunk.
A szerverfejlesztők számára szinte korlátlan lehetőséget biztosít a háttér környezete, így nagy élményt tud nyújtani egy jól összerakott játékmód. Hazánkban még most kezd csak elterjedni, de remélhetőleg minél többen megfogják ismerni és kedvet kapnak a játékhoz.

Telepítés

Mielőtt elkezdenéd győzödj meg róla, hogy a GTA V játékod rendelkezik minimum 1.41 verziószámú patch-el.

1. Töltsd le a RageMP klienst innét.
  2. Futtasd le a fájlt és menj végig a telepítési folyamaton.
  3. Indítsd el a multiplayer klienst (első alkalommal több frissítést is fog letölteni)

Amennyiben nem indulna el mégsem, az alábbi programok telepítése megoldhatja a problémád:

Ha így sem jutsz előrébb nyugodtan kérdezz, vagy írj nekem privát üzenetet.
Kellemes időtöltést!

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Szerintem magáért beszél. De próbáld ki. Meg vagyok vele elégedve személy szerint. 

Megosztás

Megosztás link alapján

Kezdetleges az egész. A szinkronizációk pedig közel sem olyan jók, ahogy fel vannak tüntetve. A kocsikkal nincs baj, viszont a repülőgépek szinkronizációját is eléggé jónak mondják, és az egyik fun szerveren egy magyar sráccal Hydrával 1v1-eztünk, nem tudtuk egymást megölni, mert dobálta őt előre-hátra, néha fel és le is. Játszható, de érdemes várni. Szombaton nyílt egy stunt szerver is, igazából csak pár órára, az eléggé jó volt.

Megosztás

Megosztás link alapján

Próbáltál viszonyítani más multiplayer modifikációhoz előtte? A lagg sok minden miatt lehet..

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek
Jelentkezz be, hogy követhesd  
Követő(k) 0