Szerző Téma: Stressz, kialvatlanság?  (Megtekintve 667 alkalommal)

Stressz, kialvatlanság?
« Dátum: 2017. December 01. - 02:42:02 »
0
Helló! A mai nap folyamán egy elég cinkes témával kapcsolatban kérdeznék, bár nem tudom ki tartja cinkesnek és ki nem, én például kissé annak tartom főleg egy tömegbeszédben. Olyan problémám lenne, hogy a mai nap folyamán létrehoztam egy YouTube csatornát, ahová számítógépes játékokról szeretnék feltölteni videót az elkövetkezendő pár napban, hétben, hónapban, és olyan problémával küszködök, hogy amikor bekapcsolom majd elindítom a videót, ezzel egyben a mikrofont is, és hirtelen mikor mondanék pár mondatot egy adott játékról, folyamatosan beletörik a nyelvem, de csak akkor, hogyha videót vennék fel, viccen kívül. Még az sincs hogy lógópédushoz kéne járnom, hiszen a korábbiakban sehol nem tapasztaltak ezzel kapcsolatosan nehézséget sem a tanáraim, sem a szüleim és egyben a családtagjaim. Csak akkor jön elő, amikor elkezdek egy videót felvenni és azzal egyben beszélni. Ez mitől lehet, illetve hogyan lehetne ezt kijavítani? Kissé cinkes, hogy elindítom a videót és rögtön már az első 1-2 mondatnál beletörik a nyelvem pedig nem hadarom el, nehogy félreértés essen. Lehet hogy azért van, mert kialvatlan vagyok és stresszelek a videó elindításákor, vagy azért mert új vagyok a videózásban?  Arra kérnélek titeket, hogy ne trollkodjatok meg ehhez hasonló, hanem tényleg próbáljatok segítőkészek lenni. Előre is köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2017. December 01. - 02:45:42 írta DeluxeNinja »

Stressz, kialvatlanság?
« Válasz #1 Dátum: 2017. December 01. - 02:53:19 »
+2
Húzz le egy rövidet:D 

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Stressz, kialvatlanság?
« Válasz #2 Dátum: 2017. December 01. - 06:56:38 »
+1
Állj hozzá úgy, hogy a videót éppen a haverodnak készíted, ő úgyis ismer, nem azon fogsz pörögni hogy kinek hogy tetszik majd :D 

Stressz, kialvatlanság?
« Válasz #3 Dátum: 2017. December 19. - 21:45:50 »
0

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal